Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Klau_diusz najslabszy na boisku, parodia typ
0
@barcelonaLM Mudryk blyszczy :/, mega potencjal
4
@barcanawieki ma racje, dziwnie to wyglada jesli chodzi o Lewusa, nikt tez z reprezentacji czy Bayernu sie nie pojawil
2
@Kamiloza91 nie
1
@Kondziubarca Mudryk po raz ostatni strzelil gola - 23.11.2022 z rzutu karnego
Kolejna ciekawostka:D
3
@Kondziubarca potwierdzam
1
@FcPortoFan1999 meczycho w Warszawie
0
@FcPortoFan1999 i brama, ale jaja
2
@Sau_Ron cotton
2
@HighestInTheRoom wydaje mi sie, ze dogra sezon i jak Ancelotti poleci to Klopp w Realu.
1
@Arkon dokladnie :)
0
@FCB_dimiC glownie zajmuje sie transportem. Detailing, custom, rowniez. Zerknij na filmik w linku, ten na koncu ziomus to ja
0
@Emhyr pamietam, ze w polsce cos podobnego mialo byc, Stanowski nawet prowadzil jakis program z tym zwiazany. Move federation, wypalilo? wie ktos moze? Bedzie to kontynuowane?
8
@Messiah10 jak najbardziej tak. Znam kilku pilkarzy takich jak John Terry, Zaha, Ruben Neves. Robie im auta i nie piszczalem nigdy robiac im przypal :D
1
@karszun nie da Ci ojciec, nie da Ci matka tego co da Ci La Rambla
0
@damian16161212 zyje zyje, gra w Sportingu i ponoc negocjuje transfer do Betisu w letnim oknie
1
@Nazio87 no i Salah, Neymar i Luis Diaz
0
@MOLESTA marketingowo Lewus sie nie sprawdzil, Messi musi ratowac
@Kondziubarca
1
@shahman to Ricky Martin na filmiku?
2
@Kondziubarca dymy to zaraz w kanale sportowym:)
1
@Sulimo Iwanow: alkoholizm
1
@Lionel_Messi10 wiem wiem:)
8
@Lionel_Messi10 chyba raczej Estadi Olímpic de Montjuïc :D
0
@MOLESTA no, z Frenkiem de Jongiem tez pozamiatal, 95%
0
@LS no i wyjasnione
0
@Yoshi94 obrońca grający piłką:)
1
@TR3YWAY nie ogarniesz, telenowela, ale mama jak bulterier chroni syna
1
@Krzysztof1987 w Hiszpanii nie ma prima aprilis, ale jest Dzien Swietych Niewiniatek 28 grudnia
0
@Marcelinho99 a mogli miec swoj last dance z mentalem w roli glownej...
0
@TheNekro94 kiedy ten Beckham w Barcelonie? :)