1

@FcBarcelonaFanMSN potwierdzam

0

@Kuba_1 to ladne pierdoly Lewus gada na chacie. Powtarza co uslyszala

3

@Lionel_Messi10 przyjaciolki? po jednej fotce i jednym spotkaniu na pokazie mody? serio?

2

@Survier @hayek jasne, ze nie sa w dobrych stosunkach. Lewus wielokrotnie bardziej chwalil Ronaldo i z nim sie utozsamial. Dopiero jak do Barcy trafil to zmienil narracje, inaczej kibice by go zjedli. W meczu z Polska widac bylo niechec Messiego

0

@Kuba_1 czyli obu zgarniamy?

1

@lucas/catalan obczaj na fejsie Ania Pobidel, grala jako 'ania z' w polskich produkcjach xes

0

@Bartula to tak jakby miec Bayern w cv

8

@Emhyr ja sie zadowole nawet remisem

16

@Nano22 na mesiego nigdy, nie bylo takiej sytuacji

6

@Emhyr z Lewym powinni byc bardziej kreatywni, jakies zdjecie tartaku wstawic czy cos... :)

5

@Nano22 gwizdali na Pique, ale on zasluzyl :D

24

@tristan87 kazdy wychowanek powinien grac za darmo, a ich rodzice pracowac w fabrykach i kosic traawnik na Camp Nou

8

@fanRealuAlespoko Lewy tez mogl przyjsc i grac za pol darmo przeciez. Anka chciala mieszkac w hiszpanii, kasa niewazna

3

@require to prawda, on chcial do Realu

0

@KrychaFCB o jest i komentarz Tomasza Włodarczyka vel Trynkiewicza

0

@JohnA źle sie wyrazilem, wymagal i oczekiwal jakby mu sie nalezalo za darmo

0

@Emhyr no ja go pamietam jak na meczach go widzialem, kibice skandowali Tibo, fajna sprawa, byl lubiany. Po transferze do Realu dalo sie odczuc jak sie wypial na kibicow, stracilem do niego szacunek i po tym co o nim uslyszalem jako o osobie to wierze, ze buc, arogant

0

@Emhyr oszczedny facet, chyba zloze podanie o prace w Chelsea :D Swego czasu moj kumpel zajmowal sie detalingiem aut ich zawodnikow w Cobham, gdzie trenują. Najbardziej narzekal na Cortouisa, ze nawet tipów nie daje. Czesto tez wspominal, ze sluzbowe auta, ktore dostawali od klubu byly mega zajechane, brak serwisowania

0

@Antimadridista_WR źle dobrała diete, brak witamin i bije na dekiel

1

@Antimadridista_WR rodzina Lewandowskich zyje we wlasnym swiecie tak jak rodzina mentala

0

@PatrychoO bo jest wielka

0

@Emhyr i cyk na wypozycenie w lecie

0

@Cule1234 ten sezon to wyjatkowy kabaret, dzien w dzien jakas afera. To tez pokazuje jakim Tebas jest prezesem. Potrzebna jest zmiana i ktos powinien to ogarnac

12

@Kessie miód na serce

2

@Emhyr wiem wiem :D dlatego kandydat idealny

1

@P33ck jest do tego na najlepszej drodze...

2

@Emhyr istny klon, ten sam tępy wzrok. Brac go, biegali by obaj po prawej stronie to by druzyny przeciwne nie ogarnely. Oni sami pewnie tez

3

@mrboom to chyba Robertowi powinna o tym powiedziec? Czy on zbyt drewniany na takie akcje?

0

@michaleu moze tu strzelanie lepiej mu wychodzi

0

@rasta212 milosc do klubu moze byc kluczowa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?