LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kessie fachowiec
0
@clyde "Peja ma 50 lat i kiedyś robił zajebisty rap"
Słowo klucz - "kiedyś", bo obecną twórczość Rysia można porównać z twórczością prawilniaka Bonusa RPK, który uważał się za niewiadomo kogo, a teraz nagrywa z Matą, którego jeszcze do niedawna nazwałby łakiem.
"Za parę lat nikt nie będzie wiedział kto to jest Sentino, a Rychu 30 lat na scenie i każdy zna jego i jego najbardziej znane numery. XD nie kompromituj się"
Tego Twojego "za parę lat" słucham już mniej więcej od 2016/17 kiedy Sentino zaczęły powijać się nogi a na ten moment gość ma ponad 1,5 miliona słuchaczy (w peaku miał ostatnio 2,3 miliona) na Spotify a Twój nieśmiertelny Peja nieco ponad 400 tysięcy. Kto tu się kompromituje xD
0
@Eklerek Najlepsze jest to, że to zawsze są słuchacze jakichś Intruzów, Dawidków Obserwatorów czy innych Bonusów RPK. Z tego co już tu nie raz czytałem, to koleżanka @clyde jest fanką Rysia Peji, którego kariera oscyluje właśnie w kierunku featuringów u Skolima :D
0
@DTMisTheBest Schizofreniczny Sentino, który "po minucie niepamieta co gadal." dalej zjada tę śmieszną scenę pod względem techniki, flow czy świeżości albumów.
2
@Eklerek 600$ to i tak nie dużo. Myślałem, że z 1000 minimum
@clyde Celnie o Peji, który był takim "prawilniakiem" i "zasadowcem" a potem zaczął nawijać m.in z Young Igim czy Multim xD
1
@DTMisTheBest Maleńczuk xD
Ja rozumiem wszystko, ale żeby powoływać się na alkoholika, narkomana i mitomana, z którego ciśnie bekę pół branży muzycznej to trzeba być niezłym agentem.
5
GOAT już Polsce, za niedługo koncert w Katowicach.
@Kessie @Encore @blakkudium
4
@Fabik87 ehh
https://zapodaj.net/plik-0QcALsQ2qp
0
@LAMC_10 Agata, Natalia
1
@blakkudium Skąd oni mają takie siano xD?
3
@Fc112 Słabe porównanie, zważając na to, że to syn Ibry i obaj są Szwedami. A w twoim porównaniu nie dość, że inne nazwiska, to jeszcze inne narodowości.
2
@Vegeta88 Wtedy odpalą protokół "15 Lig Mistrzów".
1
@BojanKriKicz No ja niestety nie mogę chodzić w takich butach. U mnie but musi mieć przede wszystkim jakość i amortyzację, z racji na problemy zdrowotne, dopiero potem patrzę na wygląd czy markę.
0
@comtedurgell A jak się sprawują te Salomony w takiej aurze jak dzisiaj? Dobrze się trzymają na lodzie, nie łapią uślizgów?
0
Poleci ktoś jakieś sprawdzone buciwo na zimę i na obecną ślizgawicę? Wczoraj już z 10 razy prawie bym się wyebał i wolę dalej nie ryzykować :)
Przede wszystkim zależy mi, żeby były wygodne i antypoślizgowe tak powiedzmy do 500/600zł.
Myślałem o TNFach, Timberlandach albo o Terrexach, ale wolę dopytać ekspertów.
1
@Kgorecki2500 Tak jak ostatnio pisałem, moim zdaniem atmosfera, wyniki i całokształt będzie jeszcze gorszy niż za Xabiego. Gość nie będzie miał posłuchu w szatni i nie zdziwię się jak Perez wywali go jeszcze przed końcem sezonu.
Pod względem autorytetu to nie jest Zizou, Carlo czy nawet Xabi, dziwię się, że wzięli taką ciepłą kluchę.
1
@Konradowskyy Lech Poznań?
1
@MesQueUnClub_87 Czyżby "gula" w gardle?
30
Mam nieodparte wrażenie, że z Arbeloą będzie to wyglądało jeszcze gorzej niż do tej pory, bo dla gwiazdeczek nie będzie on na pewno większym autorytetem niż Alonso, a ego w tej szatni jest wyebane poza skalę.
Ale dla nas to nawet lepiej, i płakać nie będę :D
3
@Unbe Pilnuj siebie i swojego szefuncia alkoholika egoisto.
0
@mientusek1407 za samo strzyżenie 50zł, za combo 90/100.
24
Bellingham. :)
0
@majkiii No nie wiem, Rapha jest chwilę po kontuzji, a Kane i Haaland cały czas w gazie. Napewno jest w ścisłym topie.
1
@Pablozeusz Ja myślę nad derbami Barcelony, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
3
Nie ma uja we wsi, w tym roku trzeba jechać na meczyk na Camp Nou
2
Mieć takie ząbki jak Raphinha, marzenie :D
1
Campeones, campeones, alealeale
1
Co spieprzyli XDDD
0
Jeszcze tego sabotażysty brakowało
1
Klasyczny de Jong, bezużyteczny typ