1

@Safrani Osoba FCPortowska pewnie myśli przy maszynie o czym napisze 50 kolejnych komentarzy po powrocie do domu ;)

10

@MessiForeverTheBest @DragonxNF "jesteś taka sama jak twoja mamusia i siostrunia", to jest gamechanger

3

@July_6_BcN Osoba człowiecza*
Stop dyskryminacji płciowej!!!

0

@gumaz Ja do Wenezueli obracać wenezuelskie baby mamy

1

@KRISU77 Mam nadzieję, że to sarkazm :D

2

W pierwszej kolejności tego życzę sobie i wam na te święta ;)


@Kessie @Eklerek @blakkudium

3

@Safrani "nikt za nikogo walczyć nie będzie."

No i to właśnie pokazuje hipokryzję, zakłamanie i podwójne standardy tej pseudopartii, która walczy o swoje odklejone feministyczne hasełka, zaimki itp, a normalnych ludzi ma głęboko w tyłku.

"Jakiś czas temu był organizowany w Warszawie protest ojców. Panowie chcieli walczyć o równouprawnienie w sądach przy rozwodach itp. itd."

W mojej opinii faceci po prostu wstydzą się rozmawiać i walczyć o swoje w takich kwestiach, mimo, że wiedzą, że jest źle. Ale 20 osób na Warszawę to wielkie xD

10

@Uukasz_93 Szkoda, że Agniesia i jej przygłupie koleżaneczki z Lewicy nie walczą tak o równouprawnienie w przypadku dźwigania w pracy i zrównania wieku emerytalnego, gdzie mężczyzna żyje na emeryturze prawie 2x krócej od kobiety. Nie wiem jak ktoś z pełną świadomością może iść na wybory, a potem zagłosować na tych obłąkańców.

6

@Luciano99 "boheno" XD

0

@lucas/catalan Jemu każde pytanie ostatnio nie pasuje, także te sensowne z tego co słuchałem wywiadów jak gdzieś mi się przewijały.

1

@lucas/catalan A co mają robić jak to ich praca? Kamilek ostatnimi wywiadami udowadnia tylko to jakim jest bucem. Jak szło to wywiady, wywiadziki, uśmieszki, żarciki, a jak nie idzie to wiecznie oburzony o byle pytanie.

1

@Criss18Barca Na komputer.

1

@VinDiesel Szybko się wyleczył z tej "depresji" XD

2

@partymaker On zawsze taki był, nigdy nie darzyłem go jakąś specjalną sympatią.

0

@Sulimo Jeśli jesteście gospodarzami wieczerzy to postaw sprawę jasno. Albo wam odpowiada nasza godzina albo dajcie sobie spokój i nie przyjeżdżajcie, i tyle.

2

@RoberDzik To pij 3 codziennie, zobaczymy ile pożyjesz xD

2

@lajcior Do pewnego momentu swojego życia, w ogóle tego nie piłem.
Potem był moment, że piłem jednego/dwa tygodniowo, następnie był moment, że ograniczyłem się do sporadycznego picia tych "Zero", teraz jak wypiję jednego w miesiącu to jest święto. Teraz wychodzę z założenia, że nie warto pić tego syfu. Raz, przez ogromne ilości cukru, dwa, że to gówno mocno podnosi ciśnienie, a trzy to nie uśmiecha mi się po latach chodzić na badania do gastrologa :D

Mój dobry kumpel w robocie doi tego konkretne ilości, do tego zapycha się śmieciowym żarciem i ma bęben jak betoniarka, do tego ciągle gada, że w nocy nie może spać i bierze melatoninę, ale co się dziwić jak w ciągu dnia pije minimum jedną puszkę Monsterka i kawy w domu.

Pamiętaj, z napojów człowiekowi niezbędna do życia jest tylko i wyłącznie woda.

0

@Wossi61FCB Powodzenia, że Tottenham puści swojego podstawowego stopera, który z powodzeniem radzi sobie też na LO za 50M euro :)

0

@WiecekFCB Dolny rząd na G1. Niestety, ale dzisiaj były już tylko górne trybuny. Wczoraj w koszyku miałem 11 rząd na dolnej V05, ale przy płatności okazało się, że nie ma mojego Banku xD Dzisiaj miałem już alternatywną opcję płatności, ale niestety było już za późno.
Może nie będzie tak źle :p

@Zoker Zgadza się. Jakby mi zdrowie pozwalało, to od razu brałbym płytę, tym bardziej, że wyprzedała się dopiero po około 40 minutach.

3

Bilet na koncert Taco na Narodowym dorwany, no i okej :D

0

@Popitek12 Jesteś jakąś rodziną Kim Dzong Una?

1

@Szczygiel06 Wolne do 7 stycznia.

2

@gumaz on zarabia 3500 tys miesięcznie

8

Widzę, że realizatorzy lubią Ter Stegena xD


5

Daj ktoś tego shota z Ter Stegenem, bo akurat nie ma mnie w domu

1

Koke jaka rakieta

2

@Kasy @Popitek12 Jakie miasta mamy dziś na rozkładzie Poppers?

6

@Kasy "Miłego dnia dla ramblowiczów"

3

@NeroTFP1 Nie oczekiwałbym od tej gnidy logicznego myślenia.

6

@gumaz Bezpośredni jesteś xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?