3

Ale to jest piękne, piękny prezent świąteczny od wąsacza :D


Są tutaj jacyś fani Taco? Jak wam siedzi album jako całość?

0

@Hosh Ja też, bo nie wyświetla mi się, które miejsce zajmuje Jagiellonia pod względem tytułów Mistrza Polski w historii.

0

@Sulimo Jak się czujesz z tym, że Twój klubik odpowiada za największą kompromitację w historii europejskich pucharów?

Legia w głębokim kryzysie, kosi ich 3:0 xD

0

I bardzo dobrze, że czerwona. Karma wraca za bandycki faul na Elitimie w sparingu o nic.

0

Pseudokapitan na 2:0.

#Kapi2030

1

@MessiForeverTheBest I wzniosą się na poziom potężnego Unionu Berlin ;)

0

@Safrani to jest ulubiony raper twojego ulubionego rapera

3

Actual mood!


3

@Kgorecki2500 Ciężko jest poczuć klimat i magię świąt jak za oknem 6 stopni i brak śniegu. Żeby nie rodzina to w ogóle bym tego nie czuł.

0

@Munio Ja mam 27, i zawsze między 16 - 17 mam kryzys :D

@Katalończyk 99 Wiem, staram się, ale czasami jest już bardzo ciężko dociągnąć do tego czasu.

0

@PawkoFCB No właśnie też mam coś takiego jak Ty. Tak do 16-stej względnie jest jeszcze ok, ale potem jak zdrzemnę się choćby 15 - 30 min, to wieczorem nie mogę usnąć i przekręcam się aby z boku na bok przez większość nocy. Nie wiem z czego to wynika, bo nie wierzę, że taka drzemka daje aż tyle energii.

0

Pytanie do osób pracujących zmianowo.
Jak macie do pracy na pierwszą zmianę (6:00) i wstajecie o 4:30 - 5:00, to o której po robocie macie takie zjazdy, że każde dotknięcie się poduszki skończy się drzemką?

0

@tomek8756 Jedna z rzeczy za którą szczerze nienawidzę tego kraju. Jawna dyskryminacja i niesprawiedliwość społeczna, a kobiety mają jeszcze czelność bronić tego kretynizmu.

3

Dobra zmiana zaliczona, teraz przeżyć do wieczora :D
@FcPortoFan1999 @LAMC_10

1

@LAMC_10 Zawsze jest jeszcze opcja zagrania w statki, ale w ostatni tydzień to się nie opłaca :p

1

@LAMC_10 współczuję, wiem co czujesz. Jakbym jeszcze miał to rzuciłbym dzisiaj na żądanie, ale cóż trzeba przetrwać :)

1

@FcPortoFan1999 Dzięki. Będą ciężary szczególnie po robocie, ale przynajmniej mam pewność, że dzisiaj usnę :D

1

Nie ma to jak przeskok z piątkowej nocki na poniedziałkową pierwszą zmianę i praktycznie brak snu w nocy :v
"Zajebisty" dzionek się szykuje...

1

@fart Jak co sezon, nic nowego. 3/4 tego szrotu jest do wyje... na już. Ma tego Kovacika w formie w rezerwach Legii, to wystawią tą miernotę Rajovicia co co mecz pieprzy 100% sytuacje. Dobrze, że jest już ta przerwa zimowa, bo już nie mam siły tego oglądać.

1

Przyjdzie Papszun i pewnie to poukłada, ale takie wyniki i miejsce w tabeli to jest jeszcze większa kompromitacja niż to co było za Michniewicza. Wtedy myślałem, że nie może być gorzej xD

2

Ręcznik w bramce jak zwykle, strzał spokojnie do obrony a ten stoi jak słup

1

Brawo nieudacznicy...

2

Rajović, piękne uderzenie XD

2

@Eklerek Z kurczakami to żaden wyczyn ;)

0

0:3 z Nottingham hahah

0

@FcPortoFan1999 Masochista xD

0

Będziecie tworzyć z Kamilkiem nową historię ^^?


3

@Krzyniu Nikt nigdy nie będzie drugim Messim.

0

@NeroTFP1 Nie przepadam za tą nacją, ale mam nadzieję, że nigdy nie będę miał tak spranego mózgu jak ten patus. Takie zachowania utwierdzają mnie tylko w przekonaniu jak te hieny polityczne podzieliły Polaków. Tutaj zapewne wyznawca Brauna albo Konfederacji, ale prawda jest taka, że w każdej grupie politycznej znajdziemy takich odklejeńców.

1

@Katalończyk 99 No niestety, ale mnie nie zaskoczyłeś i nie wiem skąd wziąłeś tą "większość", która nie interesuje się piłką. Fakt może i są takie osoby, jednak ja będąc X razy na Żylecie czy na wyjazdach nigdy w życiu nie spotkałem kibica Legii, który miałby takie podejście. Nie wiem jak w innych klubach, ale w mojej opinii ktoś kto nie interesuje się piłką nożną zwyczajnie nie przychodzi na stadion.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?