0

Mało rzeczy cieszy bardziej niż porażka obrzydliwego NaVi :D

1

@mekston Życie bywa przewrotne ;)

4

City już zaciera rączki na fotel lidera :)

5

Nie jestem kibicem Arsenalu, ale jakim cudem tutaj nie było czerwieni xD?

1

@Kessie Zacznijmy od tego, że ja nie kibicuję i nigdy nie kibicowałem Tottenhamowi xD

2

0

Już za chwilę Wolves zacznie pewny marsz po 3 punkty.

2

Gdzie są malkontenci co pisali, że Raphinha pierwszy do zmiany xD?

12

Technologia AJ EJ

3

Gerard Maldini na ŚO > urugwajski impostor

Fakt nie opinia.

0

Statua jaka mina xD

0

Kręcidło z Leszkiem Ołłowskim nie jesteście na to gotowi

4

Odnoszę wrażenie, że co mecz mamy minutę ciszy

1

@blakkudium
Rodri, Pedri, Bellingham

1

@Sulimo "To jest takim sam poziom kompromitacji."

Przegraliście z klubem, który jest wyceniany na 2,43M euro a niektórzy jego zawodnicy normalnie chodzą do roboty, więc o czym ty mówisz xD?

0

@Sulimo Ten klub to dalej poziom wyżej niż Lincoln.

3

Wow, kłoda w bramką

1

Visca el City!!!

1

@UriBoyka Oczywiście, że tak.

@Kessie Wolę You'll never walk alone" na Anfield

1

Jedno muszę przyznać, mają jeden z najładniejszych hymnów klubowych.

1

@Criss18Barca ten kontakt to i tak pewnie zwykłe boty, które rozsyłają wiadomości do naiwnej klienteli ;)

2

@Arden Najlepsze jest to, że to wszystko przy ogólnodostępnym dostępie do darmowych stron pornograficznych xD
Potem się dziwić, że laska 5/10 ma o sobie mniemanie jakby była 10/10, a zwykły chłopak ma ciężko kogoś znaleźć, bo większość uważa się za księżniczki, bo stulejarze podbijają im samoocenę...

0

@maroon A ja bym proponował nie wrzucać wszystkich kibiców przyjezdnych do jednego worka z napisem "bydło".

4

@BorzyKrzys Abstrahując już od tych idiotów, to ciekawy jestem kto wpadł na tak genialny pomysł, żeby zrobić sektor gości w takim miejscu. Sektor gości powinien być jak to zwykle bywa na uboczu + powinien być jakoś sensownie zabezpieczony, a nie jakimś badziewiem z pleksy :v

1

@xvcWinterSoldier Elektrolity polecam. Miewałem podobnie i działało na mnie tylko niebieskie Oshee i rosół bez makaronu.

0

@xvcWinterSoldier Ale za to masz z tydzień L4, coś za coś :P

2

@PatrychoO Gość ma problemy psychiczne i zamiast iść do dobrego psychologa/psychoterapeuty, woli latać do Izraela, a tutaj są jeszcze osoby, które bronią tę decyzję.

Zobaczysz, że w niedalekiej przyszłości Araujo się spłacze o to, że spływa na niego jeszcze większa krytyka i hejt.

2

@tbas "Koleś odwalił 1 kosztowny błąd, w każdym meczu"

XDDD
Jak oglądasz mecze na Flashscorze to może i tak jest.

1

@tbas Domyślam się, że nie leci tam zwiedzać Izraela. Nie zmienia to jednak faktu, że PRowo wygląda to po prostu źle i spłynie na niego jeszcze większy hejt, ale niech robi sobie co chce, jego życie.

2

@mrboom No właśnie - "podobno".
Ciekawe na ile to co pisze matka tej dziewczynki jest prawdą, a na ile chce zarobić na jego śmierci? Nawet jeśli to o czym pisze jest prawdą, to i tak takie działania chwilę po śmierci pozostawiają pewien niesmak. Codziennie jakieś dziecko traci swoją Mamę albo Tatę i jakoś większość nie tworzy zbiórek, tylko żyje dalej i stara zapewnić byt swojemu dziecku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?