LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mało rzeczy cieszy bardziej niż porażka obrzydliwego NaVi :D
1
@mekston Życie bywa przewrotne ;)
4
City już zaciera rączki na fotel lidera :)
5
Nie jestem kibicem Arsenalu, ale jakim cudem tutaj nie było czerwieni xD?
1
@Kessie Zacznijmy od tego, że ja nie kibicuję i nigdy nie kibicowałem Tottenhamowi xD
2
@Kessie
0
Już za chwilę Wolves zacznie pewny marsz po 3 punkty.
2
Gdzie są malkontenci co pisali, że Raphinha pierwszy do zmiany xD?
12
Technologia AJ EJ
3
Gerard Maldini na ŚO > urugwajski impostor
Fakt nie opinia.
0
Statua jaka mina xD
0
Kręcidło z Leszkiem Ołłowskim nie jesteście na to gotowi
4
Odnoszę wrażenie, że co mecz mamy minutę ciszy
1
@blakkudium
Rodri, Pedri, Bellingham
1
@Sulimo "To jest takim sam poziom kompromitacji."
Przegraliście z klubem, który jest wyceniany na 2,43M euro a niektórzy jego zawodnicy normalnie chodzą do roboty, więc o czym ty mówisz xD?
0
@Sulimo Ten klub to dalej poziom wyżej niż Lincoln.
3
Wow, kłoda w bramką
1
Visca el City!!!
1
@UriBoyka Oczywiście, że tak.
@Kessie Wolę You'll never walk alone" na Anfield
1
Jedno muszę przyznać, mają jeden z najładniejszych hymnów klubowych.
1
@Criss18Barca ten kontakt to i tak pewnie zwykłe boty, które rozsyłają wiadomości do naiwnej klienteli ;)
2
@Arden Najlepsze jest to, że to wszystko przy ogólnodostępnym dostępie do darmowych stron pornograficznych xD
Potem się dziwić, że laska 5/10 ma o sobie mniemanie jakby była 10/10, a zwykły chłopak ma ciężko kogoś znaleźć, bo większość uważa się za księżniczki, bo stulejarze podbijają im samoocenę...
0
@maroon A ja bym proponował nie wrzucać wszystkich kibiców przyjezdnych do jednego worka z napisem "bydło".
4
@BorzyKrzys Abstrahując już od tych idiotów, to ciekawy jestem kto wpadł na tak genialny pomysł, żeby zrobić sektor gości w takim miejscu. Sektor gości powinien być jak to zwykle bywa na uboczu + powinien być jakoś sensownie zabezpieczony, a nie jakimś badziewiem z pleksy :v
1
@xvcWinterSoldier Elektrolity polecam. Miewałem podobnie i działało na mnie tylko niebieskie Oshee i rosół bez makaronu.
0
@xvcWinterSoldier Ale za to masz z tydzień L4, coś za coś :P
2
@PatrychoO Gość ma problemy psychiczne i zamiast iść do dobrego psychologa/psychoterapeuty, woli latać do Izraela, a tutaj są jeszcze osoby, które bronią tę decyzję.
Zobaczysz, że w niedalekiej przyszłości Araujo się spłacze o to, że spływa na niego jeszcze większa krytyka i hejt.
2
@tbas "Koleś odwalił 1 kosztowny błąd, w każdym meczu"
XDDD
Jak oglądasz mecze na Flashscorze to może i tak jest.
1
@tbas Domyślam się, że nie leci tam zwiedzać Izraela. Nie zmienia to jednak faktu, że PRowo wygląda to po prostu źle i spłynie na niego jeszcze większy hejt, ale niech robi sobie co chce, jego życie.
2
@mrboom No właśnie - "podobno".
Ciekawe na ile to co pisze matka tej dziewczynki jest prawdą, a na ile chce zarobić na jego śmierci? Nawet jeśli to o czym pisze jest prawdą, to i tak takie działania chwilę po śmierci pozostawiają pewien niesmak. Codziennie jakieś dziecko traci swoją Mamę albo Tatę i jakoś większość nie tworzy zbiórek, tylko żyje dalej i stara zapewnić byt swojemu dziecku.