1

@gumaz "Kozak w necie, pi*da w świecie" jak 3/4 X'a

1

Coś czuję, że dni Alonso są policzone

6

Ale nonszalancko to zapakował

0

@mekston Ciekaw jestem co ukręci Red Bull z Fordem, Ferrari i w sumie Aston Martin, bo tam Honda wchodzi do gry

0

@BojanKriKicz Takie papaya rules, że prawie przerżnęli mistrza.

3

Widziałbym to, tylko pewnie sam Charles nie chciałby być tym drugim


0

@July_6_BcN Mazowsze, rzut kamieniem od Warszawy.

0

@July_6_BcN U mnie w środę ma być niby 15 xD

0

@beter2 Chyba nie w tym klubie.

0

@kanver_ Ponoć po nowym roku mają ogłosić. Trwają negocjacje z Rakowem.

0

@TR3YWAY w McDonaldsie wystarczy, że ma dwie ręce.

0

@TR3YWAY A ona z tym swoim papierkiem będzie dymała za najniższą krajową na państwówce.

7

Dokładnie tak to widzę


@Eklerek @Kessie @Bzyczekk

0

@Sulimo A Legia LKE gdzie ma spore szansę na play offy

0

@Sulimo Przyjdzie Papszun i spokojnie będzie TOP10, bardziej spojrzałbym na Widzewa, który miał bić się o mistrza a ma zaledwie punkt więcej od Legii xD

1

Mało brakowało, jednakże zakład to zakład. Czekam na czas i miejsce :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16158997#comment-16159055
@Stinger_

0

@Xpert77 Ciii, nie psuj narracji McLareniarzom. Nikt nikogo nie sabotował!

0

Cała nadzieja w Leclercu

0

Piękny sabotaż Piastriego xD

2

@Encore Hmm, wcale go nie sabotują, wcale.

8

@takisobiektos Ale Norris nie odchodzi z F1.

2

Czyli trzymanko Piastriego żeby wyjechał za brokułem, tu już się raczej nic nie wydarzy

3

Kara dla angola za wyjazd poza tor

0

Dawaj Yuki, hamuj dziada

0

Yuki masz tylko jedno zadanie

0

Leclerc Ufam Tobie

0

@kamiVeB minimum trzeci

0

@Eklerek agresywnie tam w angola

1

Brawo Oskar jeszcze Russel albo Leclerc

1

Maksiu jazda z papajami!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?