LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz "Kozak w necie, pi*da w świecie" jak 3/4 X'a
1
Coś czuję, że dni Alonso są policzone
6
Ale nonszalancko to zapakował
0
@mekston Ciekaw jestem co ukręci Red Bull z Fordem, Ferrari i w sumie Aston Martin, bo tam Honda wchodzi do gry
0
@BojanKriKicz Takie papaya rules, że prawie przerżnęli mistrza.
3
Widziałbym to, tylko pewnie sam Charles nie chciałby być tym drugim
0
@July_6_BcN Mazowsze, rzut kamieniem od Warszawy.
0
@July_6_BcN U mnie w środę ma być niby 15 xD
0
@beter2 Chyba nie w tym klubie.
0
@kanver_ Ponoć po nowym roku mają ogłosić. Trwają negocjacje z Rakowem.
0
@TR3YWAY w McDonaldsie wystarczy, że ma dwie ręce.
0
@TR3YWAY A ona z tym swoim papierkiem będzie dymała za najniższą krajową na państwówce.
7
Dokładnie tak to widzę
@Eklerek @Kessie @Bzyczekk
0
@Sulimo A Legia LKE gdzie ma spore szansę na play offy
0
@Sulimo Przyjdzie Papszun i spokojnie będzie TOP10, bardziej spojrzałbym na Widzewa, który miał bić się o mistrza a ma zaledwie punkt więcej od Legii xD
1
Mało brakowało, jednakże zakład to zakład. Czekam na czas i miejsce :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16158997#comment-16159055
@Stinger_
0
@Xpert77 Ciii, nie psuj narracji McLareniarzom. Nikt nikogo nie sabotował!
0
Cała nadzieja w Leclercu
0
Piękny sabotaż Piastriego xD
2
@Encore Hmm, wcale go nie sabotują, wcale.
8
@takisobiektos Ale Norris nie odchodzi z F1.
2
Czyli trzymanko Piastriego żeby wyjechał za brokułem, tu już się raczej nic nie wydarzy
3
Kara dla angola za wyjazd poza tor
0
Dawaj Yuki, hamuj dziada
0
Yuki masz tylko jedno zadanie
0
Leclerc Ufam Tobie
0
@kamiVeB minimum trzeci
0
@Eklerek agresywnie tam w angola
1
Brawo Oskar jeszcze Russel albo Leclerc
1
Maksiu jazda z papajami!