0

@Derean wasze niedoczekanie. Sezon mamy stracony, ale spaść nie spadną.

0

@Frimpong jak tam po kolejnej kompromitacji Liverpoolu?

0

Do boju Legio marsz, zwycięstwo czeka nas, aaaeaaao, hej Legia goool!

0

@macio_944 Pięknie to wyglądały mecze na starym Camp Nou, to otwarcie kompletnie nie zrobiło na mnie wrażenia. Zobaczymy jak będzie po otwarciu całości, bo póki co nie wygląda to imponująco :v
Plus taki, że w końcu wrócili

1

Po co oni zmiękczyli tę melodię hymnu, kiedyś było zdecydowanie lepiej i dostojniej...

0

Ale gówniana jakość tych komunikatów na stadionie

3

@Trojanek23 Może od razu pójdźmy o krok dalej. Skoro dla Ciebie ten "zakaz alkoholu jest tak debilny", to może wprowadźmy możliwość chlania w pracy w każdym zakładzie pracy, szpitalu, w policji czy w straży pożarnej, dlaczego tylko politycy mają mieć ten "przywilej"?
Chciałbyś, żeby lekarz pod wpływem alkoholu leczył albo operował Twoją żonę albo dziecko? Zapewne nie, więc tak samo nie życzę sobie, żeby osoby reprezentujące mój kraj, i które decydują o jego losach chlały w miejscu pracy - proste.

3

@Bzyczekk Jakim cudem te przygłupy obracają takim sianem?

0

@Faro ja od małego mam obrzydzenie do tej zupy. Barszcz czerwony uwielbiam, ale ten mi nie przejdzie przez gardło.

7

Wenezuelki i Kolumbijki

3

@KidusFCB Ja mam tak na YT, z tym, że oglądam sporo treści z kanałów o tematyce II wojny światowej, więc to pewnie algorytm.

2

@Luciano99 Farelkie se kup na zakład, a nie narzekasz jak stara baba spod Radomia.

1

@lajcior A ja z gangu Alvareza, i za tę zniewagę wysyłam do ciebie moich sicarios

0

@lajcior Te, madryciak. Hamuj bajerę.

1

@FcPortoFan1999 Kolega chyba już zaczął świętować weekend, że mu się nazwiska mylą.

1

@Hosh Nie żebym bronił tutaj tego przygłupa Berkowicza, ale są jakieś dowody, że Sikorski sfinansował to z własnych pieniędzy?

@JimMorrisonFCB Mylisz się. On już dużo wcześniej się tam taplał.

0

@Arkon Nie uważam żeby 10 miejsce w tej lidze było jakimś wyczynem i wyznacznikiem jakości trenerskiej. Co do Magiery i jego wicemistrzostwa, to gość miał zwyczajnie szczęście, że w tamtym sezonie miał Exposito i Nahuela, którzy ciągnęli ten zespół, i że Legia, Lech i Raków tracili punkty na potęgę.
Obu nie widzę w tym klubie, tym bardziej spokojnego Magiery, który bałby się krzyknąć na "wirtuozów" pokroju Kapustki czy Augustyniaka.

1

@Arkon Vuko i Magiera XD. Jeden cieniował w Piaście, a drugi praktycznie w pojedynkę spuścił Śląsk do 1 ligi. Może jeszcze Michniewicza byś chciał?

6

Miłego dnia dla ramblowiczów z Czarnobyla i Fukushimy

9

@Ryoumen Chyba już wiem co kupię @Comentateiro na święta :D

1

@thorin Nic, zwyczajnie nie związałbym się taką dziewczyną. Prawdziwi przyjaciele, tym bardziej w tych czasach są na wagę złota i żadna lampucera nie będzie mi ich wybierać.
Poza tym, to z tego co mi wiadomo to udany związek buduje się przede wszystkim na zaufaniu, a jak tutaj już na samym wstępie są takie jazdy, to to już jest wystarczający red flag, żeby dać sobie spokój z taką "relacją".

11

Coraz lepsze te zestawy xD


1

@heniusss Swoją drogą ciekaw jestem czy, któryś z synów Messiego albo syn Ronaldo odnajdą się w przyszłości w poważnej piłce i trafią do jakiegoś poważnego klubu

1

@Kasy Może i lepiej, że nie wiesz xD

5

Będzie ciekawie :D


@Bykunn @Kessie @Stinger_ @michal26

11

@Popitek12 w końcu się nawróciłeś

0

@Kgorecki2500 Widocznie inaczej rozumiemy definicję słowa smaczny.
No ale tak to jest, jak ktoś zamiast zdrowego pełnowartościowego posiłku woli Drwala, chłodzone pierogi z Biedronki czy Hot-Doga z Żabki popijanego Coca Colą ;) Żyjcie sobie na takiej diecie, a w przyszłości zdrowie wam za to podziękuje.

3

@Safrani Mało inteligentne owieczki chodzą po sznurku marketingowców McDonalds'a aż miło. Nie dość, że śmieciowe żarcie, to jeszcze co roku (nie wiem jak w tym) zmniejszali gramaturę tego "burgera" podnosząc przy tym cenę, a naiwniaki i tak chodzą, bo uważają tą bułkę za coś limitowanego i premium.

5

@Popitek12 Racja, Mascherano przez lata grał z Leo

9

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?