0

@Criss18Barca chyba 16 Lewego podczas eliminacji do MŚ w Rosji

0

Alvarez i tak lepszy xD

0

@Sulimo Lekcję karmy to dostał Lech na Vallecas za wyśmiewanie szatni gości ;)

2

@Eklerek Same, tylko, że ja wracam na nockę. Coś czuję, że to będzie ciężki powrót pomimo lekkiej pracy XD

@agaFCB Byle do świąt :)

1

@Popitek12 Chyba dla wielkomiejskich wieśniaków żyjących na pokaz. Mega przehajpowana marka.

0

@Faro Co masz na myśli mówiąc "zmiany życiowe"?

0

@Faro Jak już ucinam to ucinam na stałe, a już w szczególności jak ktoś zachowuje się wobec mnie niepoważnie i traktuje mnie jak tampon emocjonalny.

0

@APTAPT Przygłupów, bo? Jak widać to zdecydowanie im się to opłaciło.

2

Ładna złota skrzynka na zakończenie sezonu

3

@Kgorecki2500 Tej to bym nawet za darmo nie chciał.

1

Niebiescy niezła ekipa, tylko trochę mała kwota wyjściowa na finał

1

Łobudżidao tym kołem

1

@FcPortoFan1999 Już nie podpowiedź?

3

@MichuZ44 CR wie co dobre, tylko Red Bull!

1

@Luciano99 Lubisz ciepłe piwo?

3

- Karwasz wara git parząche uważyłem
- Gitara, kopsnij działkę wafelku
- Kopsnę działke jak Maniuś najpierw kopsniesz szluga
- Waśwaśwara, wczoraj mi grubszy całą ramkę wyjarał
- Wal sie Maniek, sam żeś skitrał i teraz nie wiesz gdzie bucu jeden
-Co do mnie to koło mnie grubasie, bo cie na kujawiaka pod kozaki wezme
- Eeee, co do mnie koło mnie, ze zwrotem abarotem w twoją szame moim knotem

0

Piękny utwór


Pamiętam jak za małolata uwielbiałem oglądać W11, i któregoś razu podczas wejścia na YT zobaczyłem sklejkę najlepszych akcji z serialu właśnie z tym podkładem, wtedy człowiek mało co rozumiał z tekstu, ale piosenka mocno zapadła w pamięć. Po latach, człowiek jeszcze bardziej docenia takie utwory.

0

@MYTO Masz poczytaj sobie, bo nie za bardzo chce mi się to teraz wszystko szczegółowo wypisywać.
http://100aferpis.pl/

1

Komentarz usunięty

2

@Sulimo A ten dalej o tych kibolach XD
Wiadomo, po stronie leserów z PZPNu jak zwykle zero winy :)

1

@MYTO Nie tłumaczyłbym jawnego złodziejstwa w ten sposób. Złodziejstwo to złodziejstwo i mimo, że mam bardziej prawicowe poglądy, to takie kmioty powinny długie lata gnić za kratami a nielegalnie zdobyty majątek powinien być zlicytytowany na korzyść państwa Polskiego.
Już przez 8 lat rządów PiSu nasłuchałem się, że przynajmniej "oni dają", a to, że robią przewały na miliardy złotych, to tam uj...

1

@FcPortoFan1999 Co odwalił?

1

Pula za złą odpowiedź nie powinna tak przechodzić, to jest bezsens

0

@LukaszFan A za ile miał im sprzedać podpowiedź przy takiej gigantycznej puli?

2

Zieloni mając 30k przewagi przegrają odcinek XD

0

@draxidox Nitras nigdy nie był najostrzejszym ołówkiem w piórniku.

1

W końcu kapitanka, która ogarnia jak się powinno licytować

0

Zieloni prawie 30 tysięcy przewagi :o

2

@Laminedependencia Miałem tak w poprzedniej pralce, jak wybijała ostatnia minuta, to było jak z reklamami w Polsacie XD. Jak w zeszłym roku wymieniłem pralkę, bo w starej zerwał się bęben, to teraz jak są 3 minuty, to pranie kończy się często szybciej niż powinno.

6

@Comentateiro @Roobo ja bym nie ryzykował pożyczać takiej sumy pieniędzy osobie w tym wieku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?