LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Nagrał w końcu odcinek o skrzynkach albo o swoim braciszku kryminaliście?
0
@TR3YWAY zalety urlopu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@TR3YWAY
kto do roboty, ten do roboty ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
12
Julia Wieniawa z mocnym przekazem ;)
5
@arasz1819 Wyborca Rafałka, który przy okazji wyborów zmienia poglądy jak kameleon pisze coś o robieniu czegoś na pokaz XD
0
@FcPortoFan1999 Ty się dobrze czujesz?
0
@tomek8756 Piękna inicjatywa, którą popieram i którą trzeba kultywować. Na minus to, że te polityczne hieny używają tego do swoich politycznych wojenek...
1
@Czyhrynski Panie @Czyhrynski, chodzą słuchy, że umie Pan rewelacyjnie zakisić ogóra
0
@gumaz Kocham biurokrację, Okrutna Pizza, no i oczywiście ten szlagier:
0
@Karol145 Teraz to ta Polonia to i tak ma tzw "haj lajf", bo jedyne "represje" jakie ich spotykają to chowanie szalika po swoich meczach. Lata temu nie wyglądało to dla nich tak kolorowo.
Swoją drogą zawsze śmieszy mnie argumentacja, że ludzie boją się kibicować Polonii. Przecież w Łodzi a już szczególnie w Krakowie masz analogiczną sytuacje, gdzie jedna z drużyn zdecydowanie przeważa na mieście a mimo tego fanbase ŁKSu w Łodzi dalej jest dużo większy niż Polonii w Warszawie, gdzie Łódź jest kilkukrotnie mniejszym miastem, a na Cracovii wciąż przybywa kibiców i coraz częściej wypełniają stadion po brzegi.
Ja jestem zdania, że ludzie mają swój rozum, i jakby chcieli kibicować Polonii to by jej kibicowali, nawet bez epatowania barwami na mieście, ale chodziliby przynajmniej na mecze.
0
@mientusek1407 "Najpopularniejszym i najwazniejszym klubem powinna byc Polonia , a nie jakis klub wojskowy"
Czy Ty piszesz o tej samej Polonii, która w Warszawie ma dosłownie garstkę kibiców, którzy po meczach chowają szaliki do gaci, a kumaci chodzą po kanałach jak szczury?
Ludzie mają swój rozum przez co sami mogą podjąć decyzję komu chcą kibicować, i jakoś zdecydowana większość kibicuje Legii, ciekawe dlaczego :)
0
@Bernard777 Kompleksy się leczy misiu kolorowy ;)
@gumaz A ile kibiców chodzi na Wisłę w 1 lidze, ilu kibiców chodziło na Widzew kiedy pałętał się po niższych ligach xD?
Jeśli Ty na serio myślisz, że w przypadku ewentualnego spadku (w co kompletnie nie wierzę) Legia narzekałaby na frekwencję to pozdrawiam.
2
@esem91 Szkoda, że wszystko potoczyło się tak jak się potyczyło, bo pewnie oglądalibyśmy go w naszych barwach aż do dzisiaj.
5
Niby 107 rocznica odzyskania Niepodległości, ale zawsze jakoś dziwnie obchodzi mi się to święto, mając na uwadze, że w 39' znowu zniknęliśmy z mapy i byliśmy podlegli nazistowskim Niemcom, a po wojnie aż do 89' byliśmy pod ruskim butem mając papierową niepodległość :v
2
@FcPortoFan1999 Co ciekawe mamy na La Rambli człowieka, który widział to na własne oczy. @Comentateiro jakie to było przeżycie patrząc przez pryzmat czasu?
1
@Fabik87 Ja powiem więcej - już jesteśmy
10
@blakkudium Ja to bym chyba nie uwierzył w to co widzę xD. Ciekawe czy podbił po zdjęcie?
2
@Sulimo 96,2 gramów cukru w opakowaniu, sporo tłuszczu i podróba czekolady, bo fizycznie nie istnieje coś takiego jak "biała czekolada", faktycznie sztos :D
3
@Karol145 A co, ta szatnia nie była normalna? Było czysto, było gdzie się przebrać, było gdzie wziąć prysznic, było miejsce dla fizjoterapeutów, czego oni oczekiwali? Luksusów, bo przyjechał wielki Lech Poznań?
Na Vallecas od lat regularnie przyjeżdża Barca, Real, Atletico, w tej szatni siedział Messi, Suarez, Neymar, Ronaldo, Benzema czy Mbappe i jakoś nigdy nie widziałem żadnego płaczu w Madryckich czy Katalońskich gazetach, ale przyjechał europejski GIGANT i musi się ponaśmiewać.
11
Pan Roman króciutko poleciał z pyrami.
2
@MessiForeverTheBest Przestań. To mogłaby być jego pra pra prawnuczka.
1
@clyde Wolę pączki
0
@PIWOSZ89 Odpocznij sobie. Ja tam takie przerwy traktuje jako idealny moment do odpoczynku, bo chwilami jestem już przesycony oglądaniem piłki i oglądam te mecze jakby z obowiązku.
9
@AlexDark00 Oddychaj :p
0
@Kozinho. Albo Suarez w prime :D
2
@Kozinho. Co Ty wiesz o tęsknocie?
Ja dalej nie mogę przestać tęsknić za Messim i Iniestą :(
1
Hahahaha Arka 3:1
0
Widzę, że Amica Wronki chce być solidarna z Legią i przerżnąć z jednym z liderów do spadku XD
0
@Stinger_ między innymi, poza tym wyszczególniłbym największego fanboja Messiego.
5
Hejterzy Lewego spowrotem do jaskini