11

Coraz lepsze te zestawy xD


1

@heniusss Swoją drogą ciekaw jestem czy, któryś z synów Messiego albo syn Ronaldo odnajdą się w przyszłości w poważnej piłce i trafią do jakiegoś poważnego klubu

1

@Kasy Może i lepiej, że nie wiesz xD

5

Będzie ciekawie :D


@Bykunn @Kessie @Stinger_ @michal26

11

@Popitek12 w końcu się nawróciłeś

0

@Kgorecki2500 Widocznie inaczej rozumiemy definicję słowa smaczny.
No ale tak to jest, jak ktoś zamiast zdrowego pełnowartościowego posiłku woli Drwala, chłodzone pierogi z Biedronki czy Hot-Doga z Żabki popijanego Coca Colą ;) Żyjcie sobie na takiej diecie, a w przyszłości zdrowie wam za to podziękuje.

3

@Safrani Mało inteligentne owieczki chodzą po sznurku marketingowców McDonalds'a aż miło. Nie dość, że śmieciowe żarcie, to jeszcze co roku (nie wiem jak w tym) zmniejszali gramaturę tego "burgera" podnosząc przy tym cenę, a naiwniaki i tak chodzą, bo uważają tą bułkę za coś limitowanego i premium.

5

@Popitek12 Racja, Mascherano przez lata grał z Leo

9

Komentarz usunięty

2

@mekston Jedyna słuszna celebracja:


4

[Bar Pyza na FB]

"Drodzy Goście. Jak wiecie prowadzimy nasz lokal od wielu lat i wielokrotnie padaliśmy ofiarą różnych oszustw i prób wyłudzeń, szczególnie ze strony zamawiających przez platformy. Ale Pan w sobotę rozwalił nasz system i wyobrażenie do czego się można posunąć. Zamówienie na dwa rosoły i kotleta De Volaille, zostało zrealizowane przez platformę G. w ciągu 20 minut. Jakie było nasze zdziwienie kiedy po paru minutach otrzymaliśmy zgłoszenie o brakujących dwóch rosołach z załączonym zdjęciem. W ramach ciekawostki też wrzucamy to zdjęcie"
https://zapodaj.net/plik-gA25q6kUvM

XDDD

3

@D10SLEO Lepszy byłby Polska - Izrael XD

2

@Arkon
Premier League - Haaland
La Liga - Mbappe
Bundesliga - Kimmich/Musiala
Serie A - Nikt mnie w tej lidze nie przekonuje, ale dajmy na to Bastoni albo Bremer
Ligue 1 - Nuno Mendes

0

@Zelazny_Mike Przed chwilą miałem makaron spaghetti z serowym pesto od Barilli i ogórkiem kiszonym

0

McTominay jaka przewrota

8

@July_6_BcN nie znałem cię z tej strony


0

@Frimpong Musiałbym się nazywać - @Liverpool
Fakty

6

@fejkenq @Kessie @Frimpong i @Luciano99 w drodze na ustawkę za Orlenem :]

6

A więc to to są ci cali drillowcy?


0

@agaFCB Jak nie masz patelsona, to tylko kociołson chodzi w grę.

0

Miłego dnia dla ramblowiczów z Wejherowa i Katowic

0

@BulaKG Taki to ma dobrze

0

@FcPortoFan1999 I Austria z Bośnią

2

@BulaKG Jeszcze cztery xD

1

Teraz zaczynamy jazdę

5

@MYTO Pozderki z nocki, ja mam odwrotny problem, muszę dosiedzieć do 6:00 :D

1

@Popitek12 Polecam jakikolwiek mecz Kolumbii ;)

0

Aubameyang też by to strzelił, pff (:

2

@blakkudium Koniec marzeń o awansie z pierwszego miejsca ^^

0

@Faro Zgadza się, ale mimo wszystko staram się trzymać zasady 7/8h snu, żeby odpowiednio się zregenerować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?