LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Coraz lepsze te zestawy xD
1
@heniusss Swoją drogą ciekaw jestem czy, któryś z synów Messiego albo syn Ronaldo odnajdą się w przyszłości w poważnej piłce i trafią do jakiegoś poważnego klubu
1
@Kasy Może i lepiej, że nie wiesz xD
5
Będzie ciekawie :D
@Bykunn @Kessie @Stinger_ @michal26
11
@Popitek12 w końcu się nawróciłeś
0
@Kgorecki2500 Widocznie inaczej rozumiemy definicję słowa smaczny.
No ale tak to jest, jak ktoś zamiast zdrowego pełnowartościowego posiłku woli Drwala, chłodzone pierogi z Biedronki czy Hot-Doga z Żabki popijanego Coca Colą ;) Żyjcie sobie na takiej diecie, a w przyszłości zdrowie wam za to podziękuje.
3
@Safrani Mało inteligentne owieczki chodzą po sznurku marketingowców McDonalds'a aż miło. Nie dość, że śmieciowe żarcie, to jeszcze co roku (nie wiem jak w tym) zmniejszali gramaturę tego "burgera" podnosząc przy tym cenę, a naiwniaki i tak chodzą, bo uważają tą bułkę za coś limitowanego i premium.
5
@Popitek12 Racja, Mascherano przez lata grał z Leo
9
Komentarz usunięty
2
@mekston Jedyna słuszna celebracja:
4
[Bar Pyza na FB]
"Drodzy Goście. Jak wiecie prowadzimy nasz lokal od wielu lat i wielokrotnie padaliśmy ofiarą różnych oszustw i prób wyłudzeń, szczególnie ze strony zamawiających przez platformy. Ale Pan w sobotę rozwalił nasz system i wyobrażenie do czego się można posunąć. Zamówienie na dwa rosoły i kotleta De Volaille, zostało zrealizowane przez platformę G. w ciągu 20 minut. Jakie było nasze zdziwienie kiedy po paru minutach otrzymaliśmy zgłoszenie o brakujących dwóch rosołach z załączonym zdjęciem. W ramach ciekawostki też wrzucamy to zdjęcie"
https://zapodaj.net/plik-gA25q6kUvM
XDDD
3
@D10SLEO Lepszy byłby Polska - Izrael XD
2
@Arkon
Premier League - Haaland
La Liga - Mbappe
Bundesliga - Kimmich/Musiala
Serie A - Nikt mnie w tej lidze nie przekonuje, ale dajmy na to Bastoni albo Bremer
Ligue 1 - Nuno Mendes
0
@Zelazny_Mike Przed chwilą miałem makaron spaghetti z serowym pesto od Barilli i ogórkiem kiszonym
0
McTominay jaka przewrota
8
@July_6_BcN nie znałem cię z tej strony
0
@Frimpong Musiałbym się nazywać - @Liverpool
Fakty
6
@fejkenq @Kessie @Frimpong i @Luciano99 w drodze na ustawkę za Orlenem :]
6
A więc to to są ci cali drillowcy?
0
@agaFCB Jak nie masz patelsona, to tylko kociołson chodzi w grę.
0
Miłego dnia dla ramblowiczów z Wejherowa i Katowic
0
@BulaKG Taki to ma dobrze
0
@FcPortoFan1999 I Austria z Bośnią
2
@BulaKG Jeszcze cztery xD
1
Teraz zaczynamy jazdę
5
@MYTO Pozderki z nocki, ja mam odwrotny problem, muszę dosiedzieć do 6:00 :D
1
@Popitek12 Polecam jakikolwiek mecz Kolumbii ;)
0
Aubameyang też by to strzelił, pff (:
2
@blakkudium Koniec marzeń o awansie z pierwszego miejsca ^^
0
@Faro Zgadza się, ale mimo wszystko staram się trzymać zasady 7/8h snu, żeby odpowiednio się zregenerować.