3

Rudy na trybunach, więc będą ciężary :v

5

Przynajmniej na wyjeździe mamy doping

1

@fejkenq 2:0 dla Polski.

0

@Lionel_Messi10 "zawsze taki byl, 62dni w serwisie xD

Czyli miales konto wczesniej jak mnie wczesniej śledziłeś.

Czyli przyznałeś sie ze jestes mulciakiem haha."

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, więc wyjaśnię ci najprościej jak tylko się da. Do czytania artykułów na stronie, jak i przeglądania La Rambli nie jest potrzebne konto. Więc swoje wymyślone opowieści o multikoncie możesz schować między bajki.
Więcej nie chce mi się komentować, bo jakakolwiek interakcja z tobą mija się z celem.

7

@Arkon Byłoby prościej jakbyś zapytał o tych, których lubię, ale ok, zaczynamy :)

Tusk, Sikorski, Giertych, Kierwiński, Szczerba, Joński, Zembaczyński, Budka, J.Kaczyński, Morawiecki, Czarnek, Macierewicz, Sasin, Duda, Matecki, Ziobro, Berkowicz, Janusz Kowalski, Kukiz, Żukowska, Kotula, Biedroń, Śmiszek, Aruś Myrcha i jego zaradna żonka.

To tak na szybko z głowy, ale jest tego dużo więcej.

0

@Czyhrynski To nie jest "od dłuższego czasu", on od zawsze taki był. Z nim zwyczajnie nie da się prowadzić normalnej rozmowy, a już tym bardziej na temat Argentyny czy nie daj Boże Messiego, bo jak coś się nie zgadza z jego narracją to momentalnie zaczyna obrażać i pisać zwyczajne bzdury jak chociażby z tymi główkami w tym poście.

1

@fejkenq U mnie w osiedlowym ABC nadal są 7,2%, ale ostatnio coś mi się właśnie obiło o uszy, że są też 7 procentowe.

1

@Kasy Niebiescy 7,2% to jest proste Kuflowe Mocne x3

0

Zieloni więcej szczęścia niż rozumu, lecą w następną sobotę

0

Waldek co znowu przysnął hahah

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Waldek nie ogarnia tematu

5

Pomylić Niemena z Miłoszem xD

1

@Arden Tak to jest jak pikniki przejmą stadion, ale jak widać Czarusiowi Kuleszy to pasuje, bo kaska z biletów się zgadza.

Ten sam poziom odklejenia co osoby, które kibicowały Argentynie w meczu z Polską, bo Messi tam gra.

9

@Lionel_Messi10 "No bo Messi nie byl gorszy tez zdobywal bramki głową i ten argument mnie smieszy."

Tymczasem Ronaldo, który ze swoimi 153 bramkami jest liderem pod względem bramek strzelonych głową w historii. Dla porównania Messi ma zaledwie 28 bramek z główki xD

Sam uwielbiam Messiego, ale po co pisać takie bzdury, gdzie każdy ogarnięty kibic wie, że bramki z główki to firmówka Ronaldo, a Messi z racji m.in wzrostu ma tych bramek dużo mniej. Przecież to jest przepaść, więc jak piszesz, że nie odstaje?

0

@marcin62 Ciii, bo popsujesz mi narrację ;)

0

Ciekawe czy wiadomi użytkownicy będą cisnąć po Torresie, bo niestrzelił karnego, tak jak ostatnio cisnęli po Lewym :D

0

@adamek20151 Wyobraź sobie duet Węgrzyn z Jagodą albo Jońcą xD

0

Arrivederci Roma

1

Miszczowie do domciu :D

0

@Comentateiro Tusk zapowiadał też 100 konkretów na 100 dni, których nie spełnił. Tyle warte są jego słowa i obietnice.

1

Mistrzowie już chyba tego nie wyciągną

0

@Lionel_Messi10 Niesamowity jesteś chłopie. Pierw jakiś czas temu piszesz mi, że mnie blokujesz i obrażasz od "trolli" i "mulciaków", bo mam inne zdanie od ciebie, po czym dzisiaj odpowiadasz mi, kiedy ja nawet do ciebie nie pisałem i nigdzie cie nie oznaczałem xD

Miej choć trochę honoru, i trzymaj się swoich słów.

0

@Sysia11 Emiliano Martinez, Lautaro Martinez, Romero, De Paul, Alvarez i teraz Enzo, faktycznie nikogo nie forsujesz :p
Chociaż muszę Ci akurat przyznać, że sam widziałbym Romero w Barcelonie, ale temat wydaje się być mało realny.

1

Niczego sobie ta Pani Gabriela :)
@FcPortoFan1999

1

@Sysia11 Nie zmienia to faktu, że pchasz do tego klubu każdego kto ma argentyńskie obywatelstwo.

0

@Lionel_Messi10 Ty, jak to w końcu jest? Ostatnio pisałeś, że mnie blokujesz, a teraz dalej odpowiadasz na moje komentarze :)
Mało konsekwencji w Twoich działaniach, a czytać będę, bo obok takich dyrdymałów nie da się przejść obojętnie.

7

@clyde Przecież ona nie kibicuje klubowi, tylko poszczególnym zawodnikom. Jakby mogła to zrobiłaby z Barcelony, FC Argentynę. Pierw Alvarez, potem Romero, teraz Enzo, a wcześniej pamiętam jak pisała, że chciałaby Emilianka Martineza, De Paula czy Lautaro Martineza xD
Komicznie się to czyta :D

0

@Czyhrynski U mnie akurat byłoby git pod tym względem, bo umie utrzymać język za zębami.

2

@FcPortoFan1999 Ja to jak bym wygrał, to powiedziałbym o tym chyba tylko swojej mamie, bo tak jak mówisz, przy takiej kasie zaraz byłoby pełno znajomych i "pożyczki" od rodziny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?