Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz karminadle
7
@esem91 Oni nad tym będą zastanawiać się 3 dni przed zamknięciem okna
1
@Pomimo27 KE9916
0
@brzucho KE9916 Korean Air
1
@Konradowskyy Raczej mało wygodne
2
@PatrychoO spokojnie. Zaraz braknie literek bo i takie cyrki bywały
12
Oni tego Rashforda ukrywają przed Tebasem? Cały świat wie o tym od soboty, a oni robią sobie z nas jaja
17
@bart_azz W 3 sezony jak najbardziej
3
@NeroTFP1 400/miesiąc. Dom, 4 os. Bojler elektryczny, 2 tv, 2 lodówki. Do tego czasami dojdzie spawarka, szlifierka itd. No uzbiera się
@Laminedependencia jeśli chodzi o bojler u mnie to mierzyłem zużycie i wyszło 50 zł/miesiąc
4
@Walpiano Nigdy go nie lubiłem, ale kariera jest niesamowita. Ja team Nadal i on dla mnie jest osobą, która jak myśli się tenis to widzisz jego i jego zachowanie wobec rywali i kibiców. Kultura i klasa zawsze.
0
@kejdzi W ostatnim sezonie jego zarobki miały spaść
2
@LeoMessiiBarcaPepa Takie nasze polskie Nowak
3
@EsteBlanco w tym roku to my tam nie wrócimy
3
@Omoziu 1. Będzie.
2. Tak samo jak obecnie.
3. Większość idzie do Nike, a Barca ma niewielki procent.
21
@Lanosss Laportę to wielu doceni jak przyjdzie następca.
0
@Arkon Tak wygląda dziennikarstwo. Nikt nie ujawni ci zarobków. Czyste strzały.
1
@Faro Roony raczej nie ma co liczyć na 1-25.
6
@Messi1000000 874 chyba
0
@Azazel_Pazuzu flop.
0
@QuentinTarantino Nie oszukujmy się. Lamine Yamal.
0
@Kapitan9 Mhm.. po sparingu na pewno ktoś na niego nabierze.
1
@mekston no pewnie ;)
3
@A4ron Dlatego ja znalazłem sobie żonę z kraju cieplutkiego i jedziemy się nagrzać w jej rodzinne strony ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Przeprosić się z Espanyolem i grać na przemian na Cornella
0
@Ibunk Po oficjalnym ogłoszniu 10 Yamala
0
@kiper09 Śmiesznie by było jakby został z 19
0
@bartulek98 @NsKi eh... To było sarkastyczne
1
Dawno nie było pożaru. Właśnie pali się ogromna hala w Siemianowicach...
14
@bartekvisca A ja tam ich podziwiam jak potrafią zarabiać kasiorę i doić klientów