Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@korni20 Połowa lipca
0
@patryk19955 takz to niemożliwe
1
@torondirn Świetnie sobie to wymyśliłeś tylko kto zgodzi się zarabiać dwa razy mniej? Skoro można zarobić 20 baniek w rok to raczej nikt nie chce zarobić 20 baniek w dwa lata
6
@patryk19955 Ty myślisz, że ktokolwiek jest tak głupi by pokryć jego 100% pensji?
0
@Prorokk Bo tak będzie. Parlamentarne PO przegra z kretesem
2
@MsBarca Po co takie zabawy jak można bez głosowania dać nagrodę Flickowi
1
@JimMorrisonFCB Dajmy im odpocząć. To był niesamowity sezon i trzeba ładować baterie na nowy. Trzeba wzmocnić zespół, bo konkurencja nie śpi i od sierpnia będzie tylko ciężej.
11
@19Macio93 szczególnie, że Tah w Bayernie
0
@Xpert77 nie tylko ten Monaco, a po prostu większość. MotoGP dostarcza dużo więcej emocji
1
To nie powinna być kara za jazdę rozwalonym autem i rozrzucaniem części po całym torze?
3
@ViscaelBarca2007 Uparli się na niego bez sensu. Ja bym poszukał na rynku jeszcze tańszej opcji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RoberDzik Mniejsze wydatki na SOP. Same pozytywy.
0
@kuz to była replika. Oryginał był dobrze zabezpieczony..
3
@JBgomeS Jeszcze z 30 lat i Polska będzie normalna
1
@icon3520 byłby w drugiej turze
2
@Starrk 105-104 dla Realu
5
@sergio5 wręcz niewiarygodne jak oni wypuścili mistrzostwo z rąk
0
@Antimadridista_WR serio? Nie musi i nie powinien
0
Sędziowie znowu zrobili wspaniałe show psując wyścig.
5
@Criss18Barca a koniec czerwca to czas urlopowy. Dla kogoś kto szuka wymówki to i słońce będzie problemem
0
@Krzysztof1987 Oj raczej właśnie jest całkiem inaczej. Ludzie zwęszyli niesamowity biznes w kupieniu koszulek i traktują to jako inwestycja. Najlepiej pokazuje to koszulka Travisa z klasyku i ceny sięgające 4000 zł za sztukę. Chore.
5
Ile powinna według was kosztować koszulka zwykła stadionowa, a ile ADV Barcy? Dzisiaj stadionowe są po praktycznie 500 zł, a wyższa wersja po 700 zł. Popyt na koszulki Barcy jest wręcz nieprawdopodobnie duży to cena wysoka. Według mnie jest po prostu za drogo. Doi się kibica, a nie powinno o to w tym chodzić. Co myślicie?
0
@Piotrek1993 Z naszych jak można za kimś tęsknić to za Grimaldo
1
@michaleu Nie ma czego się bać. Najbezpieczniejszy środek transportu jaki istnieje. Nie pij alkoholu przed lotem i warto rzuć gumę. Aaaa i jak zobaczysz skrzydło poklejone taśmą to nie panikuj. To tak ma być i jest bezpieczne ;)
11
@Eklerek Talent generacyjny ;D Talent generacyjny to Yamal, a nie jakiś Huijsen
2
@Encore Wygra Dembele. Liczbowo najlepszy Raphinha, ale czysto piłkarsko to Yamal.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
28
Jaja sobie robią chyba.
40
Dziękuje Stanowskiemu, że to powiedział.