1

@korni20 Połowa lipca

0

@patryk19955 takz to niemożliwe

1

@torondirn Świetnie sobie to wymyśliłeś tylko kto zgodzi się zarabiać dwa razy mniej? Skoro można zarobić 20 baniek w rok to raczej nikt nie chce zarobić 20 baniek w dwa lata

6

@patryk19955 Ty myślisz, że ktokolwiek jest tak głupi by pokryć jego 100% pensji?

0

@Prorokk Bo tak będzie. Parlamentarne PO przegra z kretesem

2

@MsBarca Po co takie zabawy jak można bez głosowania dać nagrodę Flickowi

1

@JimMorrisonFCB Dajmy im odpocząć. To był niesamowity sezon i trzeba ładować baterie na nowy. Trzeba wzmocnić zespół, bo konkurencja nie śpi i od sierpnia będzie tylko ciężej.

11

@19Macio93 szczególnie, że Tah w Bayernie

0

@Xpert77 nie tylko ten Monaco, a po prostu większość. MotoGP dostarcza dużo więcej emocji

1

To nie powinna być kara za jazdę rozwalonym autem i rozrzucaniem części po całym torze?

3

@ViscaelBarca2007 Uparli się na niego bez sensu. Ja bym poszukał na rynku jeszcze tańszej opcji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RoberDzik Mniejsze wydatki na SOP. Same pozytywy.

0

@kuz to była replika. Oryginał był dobrze zabezpieczony..

3

@JBgomeS Jeszcze z 30 lat i Polska będzie normalna

1

@icon3520 byłby w drugiej turze

2

@Starrk 105-104 dla Realu

5

@sergio5 wręcz niewiarygodne jak oni wypuścili mistrzostwo z rąk

0

@Antimadridista_WR serio? Nie musi i nie powinien

0

Sędziowie znowu zrobili wspaniałe show psując wyścig.

5

@Criss18Barca a koniec czerwca to czas urlopowy. Dla kogoś kto szuka wymówki to i słońce będzie problemem

0

@Krzysztof1987 Oj raczej właśnie jest całkiem inaczej. Ludzie zwęszyli niesamowity biznes w kupieniu koszulek i traktują to jako inwestycja. Najlepiej pokazuje to koszulka Travisa z klasyku i ceny sięgające 4000 zł za sztukę. Chore.

5

Ile powinna według was kosztować koszulka zwykła stadionowa, a ile ADV Barcy? Dzisiaj stadionowe są po praktycznie 500 zł, a wyższa wersja po 700 zł. Popyt na koszulki Barcy jest wręcz nieprawdopodobnie duży to cena wysoka. Według mnie jest po prostu za drogo. Doi się kibica, a nie powinno o to w tym chodzić. Co myślicie?

0

@Piotrek1993 Z naszych jak można za kimś tęsknić to za Grimaldo

1

@michaleu Nie ma czego się bać. Najbezpieczniejszy środek transportu jaki istnieje. Nie pij alkoholu przed lotem i warto rzuć gumę. Aaaa i jak zobaczysz skrzydło poklejone taśmą to nie panikuj. To tak ma być i jest bezpieczne ;)

11

@Eklerek Talent generacyjny ;D Talent generacyjny to Yamal, a nie jakiś Huijsen

2

@Encore Wygra Dembele. Liczbowo najlepszy Raphinha, ale czysto piłkarsko to Yamal.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

28

Jaja sobie robią chyba.

40

Dziękuje Stanowskiemu, że to powiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?