3

@Zbyszard Mats.

7

/photo/1

Deco z Laportą chyba zalatwiają hajs na Nico

1

@Kaktusek Powinno nastąpić niebawem, bo rok temu losowano 18 czerwca...

0

@RoberDzik Ja z kolei Suarezem

6

@LukaszFan Pewnie dlatego, że są ludzie co dalej tyle zapłacą

0

@Encore powinni dać mu te 20 mln i niech sobie chłopina liczy

4

@fc20barca Piłkarze nie lubią, ale ich pracodawcy już tak

0

@Frimpong Czego można się spodziewać to wiem już teraz. Hiszpanie zmiadzą ich i wyplują

0

@franiu Chciałbyś z Majorki jechać pociągiem?

1

@Criss18Barca Bez sensu. To dodatkowa pomoc dla bogatszych, którzy to zapłacą

1

Co się stało z tym Chile? Żeby nie jechać na MŚ z Ameryki Płd to trzeba mocno się postarać, a im się ta sztuka uda..

0

@kpiarz Mocno uciążliwe. Nie dość, że trzeba mieć 20 aplikacji sklepów do których się chodzi to jeszcze oglądać cenówki na półkach po 5 razy, bo na nich 3 różne ceny. Dla starszych ludzi to mega problem, bo sklepy doją ich na kase

5

@Zielony55 50% to już byłoby dużo

1

@takisobiektos to pokazuje, że rząd dostał czerwoną kartkę. Może w końcu zrozumieją, że pora realizować swój program wyborczy i podnieść choćby kwotę wolną od podatku.

8

Dawać parlamentarne za dwa tygodnie i Tusk wraca do Brukseli w podskokach

2

@bezalkoholowy Koło 200k

19

@RobiS Nie powinni głosować za granicą. Chcesz głosować to przyjedź do kraju i oddaj głos. Wtedy wiemy jak ważny jest dla niego Polska.

24

@Szmulek chłopie jakie 6 mln wiz.. poczytaj, dowiedz się

1

@Aragorn33 Jak może mieć 50k punktów skoro jest 32 tys komisji?

0

@ricardo0705 Może nienawidzą Tuska?

0

@Bykunn Mobilizacja jest bardziej anty aniżeli pro

2

@fart Raczej bez szans. 75% to byłby już kosmos

1

@TR3YWAY Dałem 500 zł i pokazuje mi dokładnie tę samą godzinę, co ten za 150 tys. Najlepsza inwestycja.

2

@jacobFCB to byłoby cudowne. I całkiem inne wyniki

4

@majkel95 Ten sam Trump, który został oskarżony w USA?

0

Wyjazdówka będzie świetna

1

@korni20 Połowa lipca

0

@patryk19955 takz to niemożliwe

1

@torondirn Świetnie sobie to wymyśliłeś tylko kto zgodzi się zarabiać dwa razy mniej? Skoro można zarobić 20 baniek w rok to raczej nikt nie chce zarobić 20 baniek w dwa lata

6

@patryk19955 Ty myślisz, że ktokolwiek jest tak głupi by pokryć jego 100% pensji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?