Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Zbyszard Mats.
7
Deco z Laportą chyba zalatwiają hajs na Nico
1
@Kaktusek Powinno nastąpić niebawem, bo rok temu losowano 18 czerwca...
0
@RoberDzik Ja z kolei Suarezem
6
@LukaszFan Pewnie dlatego, że są ludzie co dalej tyle zapłacą
0
@Encore powinni dać mu te 20 mln i niech sobie chłopina liczy
4
@fc20barca Piłkarze nie lubią, ale ich pracodawcy już tak
0
@Frimpong Czego można się spodziewać to wiem już teraz. Hiszpanie zmiadzą ich i wyplują
0
@franiu Chciałbyś z Majorki jechać pociągiem?
1
@Criss18Barca Bez sensu. To dodatkowa pomoc dla bogatszych, którzy to zapłacą
1
Co się stało z tym Chile? Żeby nie jechać na MŚ z Ameryki Płd to trzeba mocno się postarać, a im się ta sztuka uda..
0
@kpiarz Mocno uciążliwe. Nie dość, że trzeba mieć 20 aplikacji sklepów do których się chodzi to jeszcze oglądać cenówki na półkach po 5 razy, bo na nich 3 różne ceny. Dla starszych ludzi to mega problem, bo sklepy doją ich na kase
5
@Zielony55 50% to już byłoby dużo
1
@takisobiektos to pokazuje, że rząd dostał czerwoną kartkę. Może w końcu zrozumieją, że pora realizować swój program wyborczy i podnieść choćby kwotę wolną od podatku.
8
Dawać parlamentarne za dwa tygodnie i Tusk wraca do Brukseli w podskokach
2
@bezalkoholowy Koło 200k
19
@RobiS Nie powinni głosować za granicą. Chcesz głosować to przyjedź do kraju i oddaj głos. Wtedy wiemy jak ważny jest dla niego Polska.
24
@Szmulek chłopie jakie 6 mln wiz.. poczytaj, dowiedz się
1
@Aragorn33 Jak może mieć 50k punktów skoro jest 32 tys komisji?
0
@ricardo0705 Może nienawidzą Tuska?
0
@Bykunn Mobilizacja jest bardziej anty aniżeli pro
2
@fart Raczej bez szans. 75% to byłby już kosmos
1
@TR3YWAY Dałem 500 zł i pokazuje mi dokładnie tę samą godzinę, co ten za 150 tys. Najlepsza inwestycja.
2
@jacobFCB to byłoby cudowne. I całkiem inne wyniki
4
@majkel95 Ten sam Trump, który został oskarżony w USA?
0
Wyjazdówka będzie świetna
1
@korni20 Połowa lipca
0
@patryk19955 takz to niemożliwe
1
@torondirn Świetnie sobie to wymyśliłeś tylko kto zgodzi się zarabiać dwa razy mniej? Skoro można zarobić 20 baniek w rok to raczej nikt nie chce zarobić 20 baniek w dwa lata
6
@patryk19955 Ty myślisz, że ktokolwiek jest tak głupi by pokryć jego 100% pensji?