2

For the first season ever, Barcelona have started a Liga with two 1-0 wins #fcblive [via mrchip]

To dopiero ciekawostka

12

Najlepszy na boisku, gdyby nie gol to wahałbym się czy on czy jednak Mascherano

1

jutro ostatni dzień żeby sprzedać Songa.. zarząd chyba śpi

1

niestety, ale próbowałem i nie działa

2

wie ktoś jak przywrócić wersje mobilną w telefonie fcbarca.com?

0

serce stanęło

0

tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

sędzia najlepszy

0

a ja już sobir ruskiego sopca odpałiłem w HD

1

wystarczającą, jak na darmową

1

kto dziś komentuje na eleven mecz FCB?

3

Komentarz usunięty

3

rezerwy jak grały padake, tak dalej grają

3

Komentarz usunięty

1

ooo relacja live, ładnie ;)

4

dobry ruch, więcej chłopak pogra

3

Nigdy tego nie będzie ,ale mimo wszystko kibicuje się klubowi

1

Dla tych co jeszcze nie znają:

CL group > 16 Sep: Roma (away), 29 Sep: Leverkusen (home), 20 Oct: BATE (a), 4 Nov: BATE (h), 24 Nov: Roma (h), 9 Dec: Leverkusen (a)

1

dzięki stary ;)

0

kiedy losowanie fazy grupowej LE?

37

a tobie by się przydał zasłużony słownik

0

są już dawno znane

0

Official: Barcelona announce that the contract of Barcelona B centre back Edgar Ie (21) has been rescinded

1

raczej bym na to nie liczył, już nawet Ligą Europy muszą dzielić się z Eurosportem

13

Transfer of Barcelona B centre back Edgar Ie (21) to Villarreal will be announced soon

0

NC+ nabyło na trzy sezony prawo do pokazawania LE

0

wciąż Celtic jest w LM

0

15 minut - 7 bramek w el do LM, ładnie

0

chodziło mi raczej o każde spotkanie osobno

0

ma ktoś może na kompie bramki Barcy z sezonu 2004/05 i wcześniejsze? ewentualnie wie gdzie moge je znaleźc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?