0

Bardzo trudny wyjazd przed nami. Za cięższe uważam tylko Madryt, Bilbao i San Sebastian. Oby kolejne 3 pkt

0

dobra, ale polecam Barca. Życie. Pasja

0

nc+

5

126 i 127

0

są, ale obraz na 1/4 ekranu

0

nie

0

nie będzie żadnych innych komentatorów, Eleven to inny kanał i to oni decydują kto komentuje. Zapomnij o Labodze, Orłowskim i Wolskim

0

To i tak 5-10 za dużo. Teraz mamy płacić dodatkowo za coś, co normalnie był w pakiecie..

0

Today exactly 15 years ago, Lionel Messi arrived with his father in Spain, hoping to get a trial at Barcelona.

0

Chelsea akurat 0, ale myśle że i to ulegnie zmianie ;)

6

NIE. Piłkarze mają być chronieni, osoba która wykonuje wślizg musi liczyć się z tym, że jak nie trafi w piłkę to może zniszczyć drugiemu karierę. Przepisy powinny być jasne. Wykluczenie na tak długi okres, jaki trwa powrót do zdrowia. To by nauczyło idiotów gry

0

nie UEFA tylko FIFA

0

niestety, nic z tych rzeczy nie możemy zrobić

0

jaki Alexis wróci? Może Sanchez? Aleix, kolego, Aleix

2

tak, dokładnie

0

jak wróci to kwiecień/maj

0

może to by czegoś rzeźników nauczyło, lepiej zawiesić Pique za pyskówke

0

można dać Leo do środka, ale wtedy w ataku potrzebujemy po prostu prawdziwych killerów. Suarez też wszystkiego nie strzeli, a Ney ma problem z podaniem do Suareza..

2

FIFA już kiedyś wydala komunikat, że mimo długotrwałej kontuzji kogoś z FCB, to ta nie bd mogła nikogo zarejstrować.

0

Rafa wypada na pół roku. Dramat piłkarza, Barcelona w dupie. Zmienników brak, modlić się o brak kolejnych kontuzji bo będziemy grać Gumbauami... Rafa wracaj do zdrowia

0

Ogromna strata dla nas. Chłopak grał naprawdę dobrze, rozkręcał się z meczu na mecz. Rafa wracaj do zdrowia chłopie.

0

na pewno nie, bo dostałby żółtą kartkę

3

Wszystko wskazuje na to, że Barca będzie jedynym zespołem w LL z kompletem pkt po 3 kolejkach

6

Busquets to najwżniejszy zawodnik zaraz po Messim. To jaką on odwala robote to po prostu miazga

0

też możesz

3

i to właśnie z Atletico strzelil w swoim debiucie ;D

0

jeden brukowiec podaje info, reszta po prostu pisze to samo...

0

ja tam wole obrone LM

6

100. mecz i oby uraczył nas czymś magicznym ;D

0

co jak co, ale to już byłby kwartet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?