Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kolejny raz nawet rywal z sędzią nie potrafi wygrać. Brawo Barco!
0
widać kto wygra lige już....
0
kolejna ręka
0
Mam nadzieje, że Lucho pojdzie po rozum i od 45. min zobacze Messiego
6
"Barcelona gra z bramkarzem"
2
jeszcze powiedz mi kto dostanie żółte karki i bd szczęśliwy
2
Parę dni temu było wczoraj
0
Każdy pamięta mecz z RSSS gdzie nie wygrywamy od lat, szkoda że ten przyszedł zaraz po reprze..
0
Oby Lucho wiedział co robi, bo pech przyszedł, że Leo w tym meczu może być kluczowy
5
bo był już kiedyś =, gościu zebral mase poleceń a ten typek probuje to samo
4
w Eleven niestety wszyscy za mierdą
0
ma, ma z Seeman chodzi (partnerka Ceska)
0
dzięki ;)
4
i jeszcze moje 21. urodziny ;D
3
Benjamin
2
Messi has become father for the second time. His girlfriend Antonella gave today birth to the couple's second son, Benjamin. [md]
No to Thiago będzie mieć brata do gry ;)
1
tak, tylko jest jeden problem. Leo w tym tygodniu ani razu nie trenował z drużyną..
3
lepsze szachy albo regaty ;)
3
Messi nie ćwiczył z drużyną dziś rano. Dziennikarze twierdzą, że powodem nieobecności jest przyjście na świat drugiego potomka ;)
3
Komentarz usunięty
2
To wszystko to nie jest przypadek. FIFA znalazła sobie kozła ofiarnego w postaci Barcy, a sami w sobie są najbardziej skorumpowaną organizacją na świecie.
0
Niezły burdel się zrobił w klubie.
- Neymargate
- podatki Messiego, Mascherano
- ban transferowy za wałki ws. La Masii
- spadek Barcy B
ciekawe co jeszcze
0
35 goli w 108 meczach
0
CA 2016 przecież w USA bedzie
1
Ali Daei, 109 bramek dla Iranu
3
Arda i Vidal nie agrają z Espanyolem 3 stycznia, ponieważ rejestrować piłkarzy można od 4 stycznia. Kolejny mecz w dupe
0
wcale bym nie płakał z tego powodu. Odpoczynek pod koniec roku mile widziany
1
Jasne, że tak. Putki to kibice Realu...
19
Oj Pique powiedział co myśli i wróg publiczny numer 1. Przynajhmniej nie owija w bawełne, że jest mu smutne jak Real przegrywa
0
FIFA mafia