Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sevilla zdecydowanie
3
Trochę przesadził, ale nie pogardzę jeśli tak będzie
0
Sam Suarez 80M, Neymar 82...
0
tak za darmo, tylko trzeba mieć konto na STS, skan dowodu i te sprawy
1
Dokładnie. Został pierwszym, ale nie jedynym piłkarzem. Jeśli Messi strzeli podczas KMŚ zostanie po raz drugi
2
niby tak, ale w Anglii jakoś grają i żyją
0
przed Bożym Narodzeniem
39
dochodzi jeszcze jeden mecz bez Vidala i Ardy
0
Tel Aviv już 1-0. Ładnie się Izraelczycy rozkręcają
4
Oficjalnie: Zmiany w kalendarzu ligowym. Mecze, które były zaplanowane na 3 stycznia odbędą się 30 grudnia. Barca nie bd grać z powodu KMŚ. Spoktanie rozegra w lutym
1
A Barca najlepszy atak świata + najlepszy piłkarz
0
nie było spalonego, linię wyznaczała piłka
0
jak nie może wrócić, jak może. Facet wrócił z wypożczynia, więc gdyby Barca chciała to mógłby grać
0
Eleven kupiło prawa. Transmisje póki co tylko w necie
0
Coś czuje 6-8 meczów pauzy............
0
ławka marzenie po prostu
1
i czemu nie mogło tak być w piątek? dziś gralibyśmy sobie Munirami i Robertami
3
znowu 16
0
no więc czekamy
18
To są jakieś jaja, że na 5 dni przed startem LL wciąż nie wiadomo kto ma prawa do pokazywania meczów..
0
co innego odrabiać 0-2, a co innego 0-4. Po za tym to tylko SPH a nie LM.. trzeba mieć priorytety, a dla mnie nim jest mecz nie poniedziałkowy, a sobotni..
0
właśnie widziałem podczas meczu z Sevillą
3
ja mimo wszystko wierzę w Sandro. Munira już skreśliłem, bo jego to nawet Cuenca był zjadał..
0
i to cię tak boli? ;D oni mają taki ból dupska po tryplecie, że teraz świętują każde potknięcie Barcy ;)
0
Albo dają 30M od ręki, albo zostaje proste
2
o jakim awansie mówisz skoro to jest fina? O.o
0
wierzyć to można, ale Barca musiałaby strzelić z 7, bo chyba nikt nie sądzi, że zachowamy czyste konto...
2
Mówiąc powtórzyłbył m to ustawienie się ośmiesza
0
pora przygotowywać się do meczu nie w poniedziałek a za tydzień
0
ło żesz... ładnie poszli