0

Sevilla zdecydowanie

3

Trochę przesadził, ale nie pogardzę jeśli tak będzie

0

Sam Suarez 80M, Neymar 82...

0

tak za darmo, tylko trzeba mieć konto na STS, skan dowodu i te sprawy

1

Dokładnie. Został pierwszym, ale nie jedynym piłkarzem. Jeśli Messi strzeli podczas KMŚ zostanie po raz drugi

2

niby tak, ale w Anglii jakoś grają i żyją

0

przed Bożym Narodzeniem

39

dochodzi jeszcze jeden mecz bez Vidala i Ardy

0

Tel Aviv już 1-0. Ładnie się Izraelczycy rozkręcają

4

Oficjalnie: Zmiany w kalendarzu ligowym. Mecze, które były zaplanowane na 3 stycznia odbędą się 30 grudnia. Barca nie bd grać z powodu KMŚ. Spoktanie rozegra w lutym

1

A Barca najlepszy atak świata + najlepszy piłkarz

0

nie było spalonego, linię wyznaczała piłka

0

jak nie może wrócić, jak może. Facet wrócił z wypożczynia, więc gdyby Barca chciała to mógłby grać

0

Eleven kupiło prawa. Transmisje póki co tylko w necie

0

Coś czuje 6-8 meczów pauzy............

0

ławka marzenie po prostu

1

i czemu nie mogło tak być w piątek? dziś gralibyśmy sobie Munirami i Robertami

3

znowu 16

0

no więc czekamy

18

To są jakieś jaja, że na 5 dni przed startem LL wciąż nie wiadomo kto ma prawa do pokazywania meczów..

0

co innego odrabiać 0-2, a co innego 0-4. Po za tym to tylko SPH a nie LM.. trzeba mieć priorytety, a dla mnie nim jest mecz nie poniedziałkowy, a sobotni..

0

właśnie widziałem podczas meczu z Sevillą

3

ja mimo wszystko wierzę w Sandro. Munira już skreśliłem, bo jego to nawet Cuenca był zjadał..

0

i to cię tak boli? ;D oni mają taki ból dupska po tryplecie, że teraz świętują każde potknięcie Barcy ;)

0

Albo dają 30M od ręki, albo zostaje proste

2

o jakim awansie mówisz skoro to jest fina? O.o

0

wierzyć to można, ale Barca musiałaby strzelić z 7, bo chyba nikt nie sądzi, że zachowamy czyste konto...

2

Mówiąc powtórzyłbył m to ustawienie się ośmiesza

0

pora przygotowywać się do meczu nie w poniedziałek a za tydzień

0

ło żesz... ładnie poszli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?