Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oby, oby, genialny transfer się szykuje
2
nie było żadnej serwetki, nikt nie kosztował miliardów
0
Jeśli by tak było, to nie bd mogl gra c w LM
0
Brawo, liczymy, że kiedyś w finale z RM się spotkamy i wygra lepszy ;)
0
Nie będzie telebimu
4
Pierwsze podanie, rozpoczynające połowe musi być zagrane do przodu
0
Powrót z pracy i taka wiadomość. Super. !
0
ja płace 79,90
0
ba, zaliczył nawet dwie asysty!
1
skoro nie umiesz wybrać, to nie jesteś kiibcem żadnej z drużyn
0
Niemożliwe staje możliwe. Przy takiej trójce, to ja nie chcę końca sezonu ;D
2
Z kolei rok kalendarzowy
Messi - 35 goli, 18 asyst, 34 mecze
Ronaldo - 29 goli, 10 asyst, 30 meczów
0
W tym sezonie z dubletami: PSG, Barca, Juventus. Ktoś jeszcze?
0
chyba 2010 rok, Bayern - Inter
2
Po kolejną LM!! O 18 wielki mecz, a ja w pracy ;(
0
Teraz to już autostrada do trypletu i coś co w styczniu wydawało się głupotą może stać się rzeczywistością! Visca el Barca!
4
Oby Andres był w pełni sił w sobotę, bo jest potrzebny na najważniejszy mecz sezonu
0
Dani ;) ;) ;)...
0
na pewno ;)....
8
Jutro gramy jednak w domowych strojach. Super ;)
0
Puchar Gampera raczej będzie w końcówce sierpnia
1
Człowieku, ludzie przez całe życie nie zarobią nawet 8 mln euro i żyją, a on rocznie chce 12 i nie przeżyje? Litości
0
Nie w limonkowych, bo one są na LM
0
Żółte to są wyjazdowe, ale na LM kolego ;)
4
Alves: "Will I stay next season? Don't know. Now I only think about the two finals. After that, I will announce my decision."
2
nie chce nic mówić o swojej przyszlości
0
Teraz przygotowania do finału PK, po 27 tytuł!
0
tak, ok 13..........
0
Niesamowita zdjęcia, widać że Iniesta znów zostanie tatą ;D
0
Jak widze Xaviego to chce m się płakać