0

oby, oby, genialny transfer się szykuje

2

nie było żadnej serwetki, nikt nie kosztował miliardów

0

Jeśli by tak było, to nie bd mogl gra c w LM

0

Brawo, liczymy, że kiedyś w finale z RM się spotkamy i wygra lepszy ;)

0

Nie będzie telebimu

4

Pierwsze podanie, rozpoczynające połowe musi być zagrane do przodu

0

Powrót z pracy i taka wiadomość. Super. !

0

ja płace 79,90

0

ba, zaliczył nawet dwie asysty!

1

skoro nie umiesz wybrać, to nie jesteś kiibcem żadnej z drużyn

0

Niemożliwe staje możliwe. Przy takiej trójce, to ja nie chcę końca sezonu ;D

2

Z kolei rok kalendarzowy

Messi - 35 goli, 18 asyst, 34 mecze
Ronaldo - 29 goli, 10 asyst, 30 meczów

0

W tym sezonie z dubletami: PSG, Barca, Juventus. Ktoś jeszcze?

0

chyba 2010 rok, Bayern - Inter

2

Po kolejną LM!! O 18 wielki mecz, a ja w pracy ;(

0

Teraz to już autostrada do trypletu i coś co w styczniu wydawało się głupotą może stać się rzeczywistością! Visca el Barca!

4

Oby Andres był w pełni sił w sobotę, bo jest potrzebny na najważniejszy mecz sezonu

0

Dani ;) ;) ;)...

0

na pewno ;)....

8

Jutro gramy jednak w domowych strojach. Super ;)

0

Puchar Gampera raczej będzie w końcówce sierpnia

1

Człowieku, ludzie przez całe życie nie zarobią nawet 8 mln euro i żyją, a on rocznie chce 12 i nie przeżyje? Litości

0

Nie w limonkowych, bo one są na LM

0

Żółte to są wyjazdowe, ale na LM kolego ;)

4

Alves: "Will I stay next season? Don't know. Now I only think about the two finals. After that, I will announce my decision."

2

nie chce nic mówić o swojej przyszlości

0

Teraz przygotowania do finału PK, po 27 tytuł!

0

tak, ok 13..........

0

Niesamowita zdjęcia, widać że Iniesta znów zostanie tatą ;D

0

Jak widze Xaviego to chce m się płakać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?