Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już tylko 2,5h do ostatniej ligowej potyczki z Xavim w koszulce Barcelony
5
Co jak co, ale to nie będzie ostatni mecz sezonu kolego
0
Ohyda, Xavi wiedział kiedy odejść..
4
Do końca życia powinniśmy być wdzięczni mamie Xaviego, że nie pozwoliła grać Xaviemu w Milanie. Gracies Xavi
0
Boże.Kiedy się nauczucie że można zastrzec, ale wtedy zespół bedzie mógł liczyć maksymalnie 24 zawodników. Tak zastrzeżmy Puyolowi, Valdesowi, Messiem, Xaviemu i będziemy grać w 18
0
no i początek transmisji
0
Zgadza się, 121 bramek Realu
0
Rozumiem, że po Puyolu nie..?
0
o której konferencja Xaviego?
0
Cztery..............
0
Przed meczem wiadomo było, że czerwony będzie Mallenco
1
Najlepszy pomocnik wszech czasów. Legenda, teraz decyzja należy do niego i trzeba ją szanować jaka by nie była
0
Mistrzowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
remis 2-2.............
0
Liczę że tak jak to wspomniał, wybory jeszcze w czerwcu
0
A deal on the renewal of Dani Alves (32) for 2+1 seasons is close after the club made a better offer. Could be announced soon. [marca]
0
Prawdopodobnie w wyjazdówkach żółtych
1
Oby pierwsza i od razu zakończona zwycięstwem. Myślę, że każdy z nas już dziś chce poczuć tę dumę!
0
Epicki Gladiator i kolejny świetny filmik.
0
Tak będzie. ;)
0
dokładnie 4 mln euro.....................
1
Nie wpłacił..................
0
3 pierwsze bezpośrednio, ale Sevilla też grałaby już bezpośrednio w LM, więc de facto 4
0
cleveland cavaliers myśle, że też będą i wygrają
2
Zszedł ze względów ostrożnościowych. Raczej powinien być gotowy na niedzielę
1
Był Rzym, Londyn, Paryż. Teraz pora na Berlin i podbój kolejnej stolicy!! Visca el Barca!
46
oby doszli do porozumienia... nie wyborazam sb najbliższej niedzieli bez meczu
0
nie ma takiej opcji....
0
Nie zostały zaliczone.
2
teraz to już zapomnij... ceny w granicach od 8000 zł