Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
To się robi grosze niż saga z Fabregasem
5
a co jeśli zagra tzw. kupę?
0
W zeszłym tygodniu RFEF miało ustalić daty SPH i dalej nic. Ktoś coś wie?
2
Tak, to ogarnięte źrodło
0
Gdzie ty widzisz wiadomosc o przedluzeniu kontraktu...
0
stare jak świat... explorer?
0
Jedno to Superpuchar Hiszpanii na pewno, a drugi to chyba tylko Sport wie...
0
Królują wszędzie, gdzie tylko się da. Oby tak dalej!
0
Facet ma niesamowity talent. Szczerze to myślałem, że jest zwykłą gwiazdką mundialu, ale grubo się pomyliłem
6
mhm, czyli rozumiem, że dałbyś Peru w półfinale przed turniejem... ciekawe
3
Komentarz usunięty
0
Nie wiem czy powrót bezsensownego klepania to dobry pomysł. Enrique wprowadził niesamowite zmiany, jak kontry i stałe fragmenty gry. Teraz oglądanie Barcy to już czysta przyjemność
2
Barto przecież zaprzeczył, że chodzi o Turana
44
Wypad stąd trolu
1
1) 3.500 2) 3.000 3) 1.000 4) 600 5) 300 6) 38 7) ns/nc
Tak wygląda stan zebranych podpisów na wczoraj przez pre-kandydatów na prezydenta FCB. Nie ma podanych nazwisk pod liczbami, podobno wymaganą liczbę 2534 podpisów jako pierwszy uzbierał Bartomeu
0
To prawda, ale są jeszcze inne ligi, w których sporo mu jeszcze brakuje ;)
0
Taki okres na jaki trafiła Barca prędko nie wróci o ile w ogóle kiedykolwiek nastąpi. Złota generacja przemija.. taka kolej losu. Nie da się rok rocznie wprowadzać nowych piłkarzy, talenty trafiają się rzadko
0
Dziś odbyło się losowanie fazy grupowej LM piłkarzy ręcznych, o to grupa Barcelony:
Grupa B: FC Barcelona, Vive Tauron Kielce, Vardar Skopje, KIF Kolding, MOL-Pick Szeged, Rhein-Neckar Loewen, IFK Kristanstad, Montpellier Agglomeration HB
2
Dla mnie Iker to klasa sama w sobie i mam ogromny szacunek do niego. Nigdy nie zapomne tych GD, gdy Raul i Puyol dziękowali sobie za mecz
0
Powiedzmy sobie szczerze, dziś bez reklamy na koszulkach to dwa kroki w tył budżetowo, za zarazem piłkarsko. Jedyne słuszne wyjście to powiedzieć papa Katarowi i dać miejsce na koszulce prawdziwej marce, która da 60 mln
0
FIFA to najbardziej skorumpowana organizacja świata. Każdy o tym wie od dawna, a dopiero od miesiąca się za nich USA wzięły. Pora powiedzieć stop i posłać dziadów za kratki, w miejscu w którym powinni gnić długie, długie lata
32
#RESPECT
O to chodzi przede wszystkim w futbolu, brawo James
2
1.30
5
Dokładnie 9 lat temu na CN zaprezentowany został Yaya Toure ;)
6
Ja tak samo. Choćby miał wrócić na godzinę przed meczem to jestem pewny, że zagra i to od 1. minuty.
0
Jeśli 7 to nie ma mowy by zgodzić się na 5 sierpnia... dwa dni odpoczynku... to przeginka.Hiszpania to nie Anglia
1
Pogbe zdecydownie
7
Tragedia. Nie widać ani numeru ani nazwiska piłkarza
0
Barca też jakiś sezon temu od 1 do 38 była liderem
3
A rzeczywistość:
Mantoya 5, Adriano 4 i Song 8..