10

To się robi grosze niż saga z Fabregasem

5

a co jeśli zagra tzw. kupę?

0

W zeszłym tygodniu RFEF miało ustalić daty SPH i dalej nic. Ktoś coś wie?

2

Tak, to ogarnięte źrodło

0

Gdzie ty widzisz wiadomosc o przedluzeniu kontraktu...

0

stare jak świat... explorer?

0

Jedno to Superpuchar Hiszpanii na pewno, a drugi to chyba tylko Sport wie...

0

Królują wszędzie, gdzie tylko się da. Oby tak dalej!

0

Facet ma niesamowity talent. Szczerze to myślałem, że jest zwykłą gwiazdką mundialu, ale grubo się pomyliłem

6

mhm, czyli rozumiem, że dałbyś Peru w półfinale przed turniejem... ciekawe

3

Komentarz usunięty

0

Nie wiem czy powrót bezsensownego klepania to dobry pomysł. Enrique wprowadził niesamowite zmiany, jak kontry i stałe fragmenty gry. Teraz oglądanie Barcy to już czysta przyjemność

2

Barto przecież zaprzeczył, że chodzi o Turana

44

Wypad stąd trolu

1

1) 3.500 2) 3.000 3) 1.000 4) 600 5) 300 6) 38 7) ns/nc



Tak wygląda stan zebranych podpisów na wczoraj przez pre-kandydatów na prezydenta FCB. Nie ma podanych nazwisk pod liczbami, podobno wymaganą liczbę 2534 podpisów jako pierwszy uzbierał Bartomeu

0

To prawda, ale są jeszcze inne ligi, w których sporo mu jeszcze brakuje ;)

0

Taki okres na jaki trafiła Barca prędko nie wróci o ile w ogóle kiedykolwiek nastąpi. Złota generacja przemija.. taka kolej losu. Nie da się rok rocznie wprowadzać nowych piłkarzy, talenty trafiają się rzadko

0

Dziś odbyło się losowanie fazy grupowej LM piłkarzy ręcznych, o to grupa Barcelony:

Grupa B: FC Barcelona, Vive Tauron Kielce, Vardar Skopje, KIF Kolding, MOL-Pick Szeged, Rhein-Neckar Loewen, IFK Kristanstad, Montpellier Agglomeration HB

2

Dla mnie Iker to klasa sama w sobie i mam ogromny szacunek do niego. Nigdy nie zapomne tych GD, gdy Raul i Puyol dziękowali sobie za mecz

0

Powiedzmy sobie szczerze, dziś bez reklamy na koszulkach to dwa kroki w tył budżetowo, za zarazem piłkarsko. Jedyne słuszne wyjście to powiedzieć papa Katarowi i dać miejsce na koszulce prawdziwej marce, która da 60 mln

0

FIFA to najbardziej skorumpowana organizacja świata. Każdy o tym wie od dawna, a dopiero od miesiąca się za nich USA wzięły. Pora powiedzieć stop i posłać dziadów za kratki, w miejscu w którym powinni gnić długie, długie lata

32



#RESPECT

O to chodzi przede wszystkim w futbolu, brawo James

2

1.30

5

Dokładnie 9 lat temu na CN zaprezentowany został Yaya Toure ;)

6

Ja tak samo. Choćby miał wrócić na godzinę przed meczem to jestem pewny, że zagra i to od 1. minuty.

0

Jeśli 7 to nie ma mowy by zgodzić się na 5 sierpnia... dwa dni odpoczynku... to przeginka.Hiszpania to nie Anglia

1

Pogbe zdecydownie

7

Tragedia. Nie widać ani numeru ani nazwiska piłkarza

0

Barca też jakiś sezon temu od 1 do 38 była liderem

3

A rzeczywistość:
Mantoya 5, Adriano 4 i Song 8..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?