Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W niedziele w Hiszpanii nie gra się o 16. Albo będzie 19 albo 21
0
Avinguda Aristides Maillol
s/n, 08028, Barcelona
Tutaj powinien być o 20 ;)
0
Pamiętacie ten mecz z 22.12.13? Pedro bodajże hattrick po tym jak przegrywaliśmy 0-2 ;D
0
Gdyby się uprzeć, to cały mecz mógłby odpoczać, ale sam pewnie chce grać 90 min..
0
Uwierz mi, że Leo oddałby tego króla strzelców za mistrzostwo. Liczą się tytuły drużyny, a nie indywidualne statuetki..
36
Z tą kartką się pospieszył, ale zawodnicy powinni nauczyć się, że sędzia decyzji nie zmieni i nic się tym nie wskóra. Bezsensowne osłabienie zespołu z głupoty
0
Ta sytuacja z Ramosem mnie rozwaliła. xD
2
Wyłączcie komenatrze..
0
Też dobry pomysł, strzelić dwie bramki, 3 gdyby się udało i zamknąć mecz. Wprowadzić zmienników i odpoczywać jak tylko się da
0
Bravo - Alves, Pique, Bartra, Adriano - Rafinha, Mascherano, Rakitić - Pedro, Messi, Suarez
0
Wiele dał klubowi, sam mu wiele zawdzięcza, rodzina chce zostać w BCN, dzieci tu chodzą do szkoły, także Dani musi pozostać ;D
0
Adriano gra dobrze i niech dziś zagra. I tak Alba zawieszony
0
Alves niech nie fuka, tylko akceptuje złożoną oferte 2+1. Niech nie mówi, że nie ma pieniędzy na rodzinę..
0
Nie, ale nie pogardziłbym ;)
0
Leo kolejny mecz i kolejny MOTM. Co tu więcej mówić, facet jest geniuszem i prowadzi klub od zwycięstwa do zwycięstwa. Kiedyś niestety zakończy kariere, ale jego nigdy nie zapomnimy, tak jak Cruyffa czy Ronaldinho.
0
Nie będzie zerem. Wprowadził duże zmiany do zespołu i nawet gdy nic nie wygra, to ja go osobiście dobrze będę wspominał
0
Genialny kawałek. Na zawsze pozostanie w naszych sercach
1
Niesamowity trener. Średnio w sezonie 3 tytuły ;D
10
Nigdy za nim nie tęskniłem i nigdy nie będę
19
Niesamowite, że koniec kwietnia i wszyscy zdrowi... oby tak już do końca, bo wszyscy są potrzebni na ten niesamowity finisz sezonu
0
Jest szansa. Barca mogła wygrać pewny mecz z Sevillą, gdzie miała ustawiony wynik... kto wie czy ten mecz nie przesądzi o mistrzostwie,....
0
Espanyol rok rok podkłada się Realowi, wiec nie licz na to
16
Niesłusznie anulując prawidłowego gola Leo Messiego..
0
Taaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!!!!
1
Przegrywają do przerwy 0-2.........
0
I do tego 15 asyst
0
Co mecz to jakiś rekord. Oby tak dalej, ale tak naprawdę liczą się tylko tytuły
1
Zubizarreta 622
0
Jesli chodzi o klasyk to tak
0
Nie kupisz biletu. Nabywać mogę je jedynie socios