0

W niedziele w Hiszpanii nie gra się o 16. Albo będzie 19 albo 21

0

Avinguda Aristides Maillol
s/n, 08028, Barcelona

Tutaj powinien być o 20 ;)

0

Pamiętacie ten mecz z 22.12.13? Pedro bodajże hattrick po tym jak przegrywaliśmy 0-2 ;D

0

Gdyby się uprzeć, to cały mecz mógłby odpoczać, ale sam pewnie chce grać 90 min..

0

Uwierz mi, że Leo oddałby tego króla strzelców za mistrzostwo. Liczą się tytuły drużyny, a nie indywidualne statuetki..

36

Z tą kartką się pospieszył, ale zawodnicy powinni nauczyć się, że sędzia decyzji nie zmieni i nic się tym nie wskóra. Bezsensowne osłabienie zespołu z głupoty

0

Ta sytuacja z Ramosem mnie rozwaliła. xD

2

Wyłączcie komenatrze..

0

Też dobry pomysł, strzelić dwie bramki, 3 gdyby się udało i zamknąć mecz. Wprowadzić zmienników i odpoczywać jak tylko się da

0

Bravo - Alves, Pique, Bartra, Adriano - Rafinha, Mascherano, Rakitić - Pedro, Messi, Suarez

0

Wiele dał klubowi, sam mu wiele zawdzięcza, rodzina chce zostać w BCN, dzieci tu chodzą do szkoły, także Dani musi pozostać ;D

0

Adriano gra dobrze i niech dziś zagra. I tak Alba zawieszony

0

Alves niech nie fuka, tylko akceptuje złożoną oferte 2+1. Niech nie mówi, że nie ma pieniędzy na rodzinę..

0

Nie, ale nie pogardziłbym ;)

0

Leo kolejny mecz i kolejny MOTM. Co tu więcej mówić, facet jest geniuszem i prowadzi klub od zwycięstwa do zwycięstwa. Kiedyś niestety zakończy kariere, ale jego nigdy nie zapomnimy, tak jak Cruyffa czy Ronaldinho.

0

Nie będzie zerem. Wprowadził duże zmiany do zespołu i nawet gdy nic nie wygra, to ja go osobiście dobrze będę wspominał

0

Genialny kawałek. Na zawsze pozostanie w naszych sercach

1

Niesamowity trener. Średnio w sezonie 3 tytuły ;D

10

Nigdy za nim nie tęskniłem i nigdy nie będę

19

Niesamowite, że koniec kwietnia i wszyscy zdrowi... oby tak już do końca, bo wszyscy są potrzebni na ten niesamowity finisz sezonu

0

Jest szansa. Barca mogła wygrać pewny mecz z Sevillą, gdzie miała ustawiony wynik... kto wie czy ten mecz nie przesądzi o mistrzostwie,....

0

Espanyol rok rok podkłada się Realowi, wiec nie licz na to

16

Niesłusznie anulując prawidłowego gola Leo Messiego..

0

Taaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!!!!

1

Przegrywają do przerwy 0-2.........

0

I do tego 15 asyst

0

Co mecz to jakiś rekord. Oby tak dalej, ale tak naprawdę liczą się tylko tytuły

1

Zubizarreta 622

0

Jesli chodzi o klasyk to tak

0

Nie kupisz biletu. Nabywać mogę je jedynie socios

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?