0

4.45.............................

5

Niech ta Sevilla strzeli na 2-2. Niech nam oddadzą co zabrali w naszym meczu ;)

2

jak dla mnie to on może strzelić i 50 goli w jednym meczu, królem futbolu jest Messi

0

1...............................

0

ale grają u siebie, wszyscy chyba jednak bardziej liczyli na Seville

1

Nie upokorzył tylko pokazał jak zachowuje się prawdziwy mężczyzna i kolega na boisku

0

CR pewnie płakał jak czytał...

0

Dobre pytanie. Kto kupi te rozgrywki....

7

To wiadomo już naprawdę od dawna. Nic nowego. Bodajże drugi syn i będzie się nazywać Benjamin

0

Nie sądze. Na rynku co raz śmielej radzi sobie Under. Monopol też nie jest dobry. Im większa konkurencja tym lepszy kontrakt kluby mogą wywalczyć

0

Adidas z całą pewnością chciały mieć w swoich ramionach Barce. Leo główna postać giganta z Niemiec, w dodatku klub w którym gra, żyć, nie umierać

0

Z tym, że to będzie najgorsza koszulka w całej historii klubu. Niestety...

0

Under niedawno dopiero od niedawna mocno wchodzi na rynek i na pewno nie jest w stanie dać więcej niż Nike czy Adidas

0

Jestem za pozostaniem z Nike, ale trzeba polepszyć warunki, bo te pieniądze, które dziś dostaje Barca w porównaniu do reszty gigantów są po prostu śmieszne

0

Pedro na rezerwie daje rade, 10 bramek strzelił.

0

To halowcy, którzy niestety mają bardzo trudne życie, przecież ich drużyna cały czas trafia na nasilniejsze zespoły w Europie. Biedni, Perez jak widać cały czas za mało daje w koperte

20

Komentarz usunięty

15

Oby Lewy doszedł do zdrowia jak najszybciej. Klasowy napastnik, możemy być z niego dumni, że jako jeden z nielicznych polskich piłkarzy jest w światowym topie. Świetnie daje sobie rade takze Krychowiak w Sevilli. Oby jak najwięcej Polaków grało na europejskich boiskach, jedynie wtedy Polska regularnie będzie grać w najważniejszych imprezach piłkarskich jakimi są MŚ i ME.

0

Jest plus także inny rozgrywania rewanżu na wyjeździe. Jeśli dochodzi do dogrywki to wówczas bardziej uprzywilejowany zespół to gość ;)

0

Nie wiem czy umiesz liczyć, ale wtedy mielibyśmy 96 pkt

0

Troszkę rozbawiło mnie to zdanie ;D

1

102 gole i już pobity rekord tercetu Messi - Henry - Eto'o.. cóż to był za tercet.. genialny. Teraz mamy równie silny i ważne, by skończyło się w tym sezonie jak w tamtym pamiętnym, czyli potrójną koroną ;D

0

Mówił o tym kiedyś w wywiadzie. Chodzi o to, że w Urugwaju takie coś nosi się gdy czemuś tam się sprzeciwia, chodzi o jakąś akcje, wyleciała mi z głowy. Jego dzieci też to noszą

0

101...........................

1

Siedzi na trybunach/..................

1

Xavi genialny mecz, jak za dawnych lat

0

101 gol, niesamowici, bogowie?

0

No i mamy setke goli MSN

0

97....................

0

Znowu MSN żeby szybko rozstrzygnąć wynik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?