0

@NeKenI może tak być, ale w innej dyscyolinie

9

@kynio302 Bo naszym stylem jest udawanie gry w piłkę

5

Czasami myślę, że jakiś no name z ulicy lepiej by strzelał karne

0

@matirix20 tak.

0

@ranger3120 bramki strzelone, potem kartki

0

@AmigoBlancos Przed turniejem stawiałem na Brazylię i podtrzymuje

8

Pedri obecnie jest wart każdych pieniędzy. Oglądanie go to po prostu przyjemność

1

Niemcy chyba mogą wysłać już cysternę piwa do Kostaryki.

0

Co byście powiedzieli na sytuację w której Polska przegrywa 0-2 z Argentyną i Meksyk wygrywa 2-0 z Arabią. O awansie decydują chyba już wtedy kartki :)

43

Ciekawe czy Japończycy przed meczem też założyli 0 pkt...

9

Oglądając mecz Francji z Australią to czuję się choćbym jakiś inny sport oglądał w porównaniu do naszego meczu.

0

@zenoowity I wcale nie oczekujemy pięknej gry. Ale my nie zaprezentowaliśmy przez te 45 minut nic.

1

Ostatnio tak słaby mecz w wykonaniu Polaków oglądałem z Chile. A tak serio, to szkoda słów

3

@taris Wyjdzie z 1. miejsca.

7

Jeśli dzisiaj przegramy to mamy praktycznie po mundialu.

5

@4drian0 Zapowiedź meczu będzie brzmieć "Rozdarte serca" ;)

15

Hahaha co to za powtórka ;D

9

Jak widzę te uśmieszki Katarczyków i Infantino to czuję obrzydzenie

0

@BartqRKO Stawiałbym na Francję. Stracili Benzemę, ale siła linii ofensywnej robi wrażenie

1

@Sztosik Komu to odpowiadało? Jego odejścia chcieli już wszyscy

8

@Foro ja się w ogóle zastanawiam, po co my tam jedziemy z takim nastawieniem. Chcę się mylić, ale to może skończyć się z wynikiem 0 pkt na koniec

1

@Urban08 różnica, gole strzelone, potem H2H

0

Brazylia albo Francja

1

@KrwawiaceoczyVEB I słusznie, bo tu nie ma żadnej obrazy arbitra.

1

@dybson95 Jutro

0

@MesQueUnClub96 Ktokolwiek, ale nie Krychowiak

3

Krychowiak? Ludzie...

1

@333tricampeones333 Jutro chyba

1

@Tigana Wiemy, ale dzięki. :)

5

@Azi Ręce nienaturalnie ułożone. Klarowny karny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?