Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kulek22 Bez obaw
4
Za tydzień Atleti. Tam już na 0 z tyłu może być problem
3
@fcbfan1993 to opcja premium
6
@Borneo 1 mln, ale euro :)
3
@Emhyr Zboże z Ukrainy spowodowało niskie ceny na skupach. Rolnicy dostają po czterech literach
5
@Oskarenks Bez szans
2
@kamilop I walka o top4 pewna
3
@Krzychu1010 Batumi ;)
1
@dawidor9 Za tydzień powinno być oficjalnie podane
1
@budel17 Butragueno sezon 90/91. 19 goli
1
@damiano996 PSG z chęcią przygarnie zabłąkana owieczkę
5
@HighestInTheRoom i co tydzień korki, że ruszysz się z domu. Nie, dzięki
0
@!34RC3!_0N4 wolisz 0-5?
6
Co daliśmy bodźca do wygrania LM przez Real to nasze.
2
@HighestInTheRoom mamy, obecnie w Paryżu
1
Dawno nie było solidnego oklepu od Realu to jesteśmy blisko
0
@ElKamil Pytanie, po co.
23
Jak można w doliczonym czasie pójść na całość w ataku doprowdzając do kontry 3v3. Nie na tym poziomie
4
Ile jeszcze trzeba miliardów żeby zrobić normalne studio piłkarskie? To chyba żart
9
@mrboom dlatego takie 0-0 wystarczy, a w przyszłym sezonie znowu można ich zlać
2
@kubakap1899 około miesiąc przed kolejką
8
@require Czy tak zapomnieli? Nie zapomnieli. Do dziś pamiętają i mają łatkę oszustów.
0
@Emhyr Niesamowity talent. Szkoda że bliżej mu do Realu, ale kibicuje mocno.
0
@haryveb944 brakuje ci kolejnego oklepu?
0
@Odcinkowy tak też zrobiłem, bo to tylko uśmiechnąć się można na taką cenę.
0
@yzyr sam robiłem i nie ma nic skomplikowanego. Firmy po prostu szukają jeleni do golenia. Dach jednospadowy, dwie bramy i pomieszczenie gospodarcze wewnątrz
1
@Kidd Zgadza się. Ogólnie rozstrzał między różnymi firmami waha się między 50 a 70 tysięcy. I to jest porównanie powiedzmy 10 firmami, z którymi rozmawiałem
0
@yzyr od fundamentu do samego dachu bez wykończeniowki wewnątrz
0
@Kidd tak, tyle powiedziała mi jedna firma. Garaż wolnostojący z pustaka ceramicznego
1
@Kidd chyba trzeba będzie tak zrobić i mikro kawalerki :) auta na dwór, a ludzi do garażu