5

@Dejker 24 Eryk. Aha.

42

Wymienię 1 kg cukru na litr benzyny. :) To jest niemożliwe, gdzie my żyjemy :)

7

@PatrykBarca Taka praca. Za te kilka mln rocznie też byś się poświęcił.

3

@PatriBarca jutro

0

@bartekvisca bo był kilka razy w Iranie

3

@La Pulgaa Nie ma.

37

Widzę, że wielu użytkowników pyta o transmisje meczów Barcy, więc:
Inter Miami (Eleven Sports), Real Madryt (Polsat Sport), Juventus (Polsat Sport), New York (Eleven Sports) i Puchar Gampera z Pumas (Polsat Sport). Nie ma za co. ;)

Na koniec dodam tylko, że zakładka Sezon -> Terminarz nie gryzie i tam mamy zawsze aktualne inforamcje dotyczące meczów.

2

@adi7adi8 nic nie zyskają, bo gdy właściciel składu dowie się że ludzie dostają za nic kolejne 3 tysiące to cena pójdzie dalej w górę.

5

Składy nie chciały przystąpić do programu węglowego to nasz rząd zamierza wypłacić bezpośrednio 3 tys. zł na gospodarstwo. Chyba sobie życie na nowo ułożę za te pieniądze. ludziom na tonę węgla to nawet nie wystarczy. Parodii ciąg dalszy

0

@Mns21 Jakiej znowu oficjalki? Był komunikat o porozumieniu i nic nowego już nie będzie.

1

@IronSanHybrid Dokładnie. Nawet gdyby ten program ruszył, to jest w stanie pokryć zapotrzebowanie co szóstego Polaka. Dla wielu w tym roku temperatura w domu będzie niewiele wyższa niż na dworze

1

@IronSanHybrid ja na szczęście kupiłem już 4 tony i zostało mi 0,5 z zeszłego sezonu. To było wiadome od początku, ale trzeba ruszyć głową

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Janas11224 W tym miesiącu niekoniecznie wszyscy, ale do końca okna jestem pewny, że Alemany się ich pozbędzie. Tak samo uważam, że dni De Jonga są policzone.

3

@Jakchcesz póki co to nic nie podpisał, więc nie jest jeszcze zawodnikiem Barcelony

1

@Brashearr połowa na Eleven, połowa na C+

3

Legia też przytuli około 200 tys euro z transferu Polaka. Działacze Delty też pewnie zacierają rączki ;)

1

@kamiVeB 15.00.

2

@IronSanHybrid I tak to leci. ;D

40

Ciekawe co tam Kahn i Salihamidzic powiedzą. Przecież Lewandowski nie jest na sprzedaż ;)

8

@Janiama Frenkie powinien jasno powiedzieć, że jeśli chcecie mnie wyrzucić to najpierw wypłacie mi zaległą kasę

0

@Messi1000000 BarcaTV+

2

@Transu96 mówię o wydatku na Raphinhe, Lewego czy Kounde

18

Wszystko fajnie, ale jak te transfery nie wypala to zostajemy i bez piłkarzy którzy coś wnoszą do składu i bez 25% praw tv. Oby to nie była piękna katastrofa.

0

@Herbert pewnie to też kwestia ubezpieczenia

2

@maniak33333 eliminacje LKE

4

@mekston Przywrócić tankowania i dopiero by się działo ;)

0

@masq I obronę sito.

3

@mekston Kto teraz zwróci możliwość poprawy czas 11 Gaslyemu? Nikt, parodia i tyle.

6

Wszyscy mieliby czas skasowany, ale że chodzi o wielkiego Pereza kierowcę Red Bulla to decyzja po sesji. Absurd goni absurd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?