Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Dejker 24 Eryk. Aha.
42
Wymienię 1 kg cukru na litr benzyny. :) To jest niemożliwe, gdzie my żyjemy :)
7
@PatrykBarca Taka praca. Za te kilka mln rocznie też byś się poświęcił.
3
@PatriBarca jutro
0
@bartekvisca bo był kilka razy w Iranie
3
@La Pulgaa Nie ma.
37
Widzę, że wielu użytkowników pyta o transmisje meczów Barcy, więc:
Inter Miami (Eleven Sports), Real Madryt (Polsat Sport), Juventus (Polsat Sport), New York (Eleven Sports) i Puchar Gampera z Pumas (Polsat Sport). Nie ma za co. ;)
Na koniec dodam tylko, że zakładka Sezon -> Terminarz nie gryzie i tam mamy zawsze aktualne inforamcje dotyczące meczów.
2
@adi7adi8 nic nie zyskają, bo gdy właściciel składu dowie się że ludzie dostają za nic kolejne 3 tysiące to cena pójdzie dalej w górę.
5
Składy nie chciały przystąpić do programu węglowego to nasz rząd zamierza wypłacić bezpośrednio 3 tys. zł na gospodarstwo. Chyba sobie życie na nowo ułożę za te pieniądze. ludziom na tonę węgla to nawet nie wystarczy. Parodii ciąg dalszy
0
@Mns21 Jakiej znowu oficjalki? Był komunikat o porozumieniu i nic nowego już nie będzie.
1
@IronSanHybrid Dokładnie. Nawet gdyby ten program ruszył, to jest w stanie pokryć zapotrzebowanie co szóstego Polaka. Dla wielu w tym roku temperatura w domu będzie niewiele wyższa niż na dworze
1
@IronSanHybrid ja na szczęście kupiłem już 4 tony i zostało mi 0,5 z zeszłego sezonu. To było wiadome od początku, ale trzeba ruszyć głową
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janas11224 W tym miesiącu niekoniecznie wszyscy, ale do końca okna jestem pewny, że Alemany się ich pozbędzie. Tak samo uważam, że dni De Jonga są policzone.
3
@Jakchcesz póki co to nic nie podpisał, więc nie jest jeszcze zawodnikiem Barcelony
1
@Brashearr połowa na Eleven, połowa na C+
3
Legia też przytuli około 200 tys euro z transferu Polaka. Działacze Delty też pewnie zacierają rączki ;)
1
@kamiVeB 15.00.
2
@IronSanHybrid I tak to leci. ;D
40
Ciekawe co tam Kahn i Salihamidzic powiedzą. Przecież Lewandowski nie jest na sprzedaż ;)
8
@Janiama Frenkie powinien jasno powiedzieć, że jeśli chcecie mnie wyrzucić to najpierw wypłacie mi zaległą kasę
0
@Messi1000000 BarcaTV+
2
@Transu96 mówię o wydatku na Raphinhe, Lewego czy Kounde
18
Wszystko fajnie, ale jak te transfery nie wypala to zostajemy i bez piłkarzy którzy coś wnoszą do składu i bez 25% praw tv. Oby to nie była piękna katastrofa.
0
@Herbert pewnie to też kwestia ubezpieczenia
2
@maniak33333 eliminacje LKE
4
@mekston Przywrócić tankowania i dopiero by się działo ;)
0
@masq I obronę sito.
3
@mekston Kto teraz zwróci możliwość poprawy czas 11 Gaslyemu? Nikt, parodia i tyle.
6
Wszyscy mieliby czas skasowany, ale że chodzi o wielkiego Pereza kierowcę Red Bulla to decyzja po sesji. Absurd goni absurd.