36

@Neip93 Mało, na zabawę nawet nie wystarczy

26

@Firestone Bramki podwójnie liczy się na wyjeździe, więc 6:6

3

@mekston Ile obstawiamy? 3 godziny po wyścigu :)

3

@PawkoFCB Przecież facet na pewno będzie cały czas w treningu. Sztab zapewni mu świetne warunki żeby był w 100% gotowy

0

@MesQueUnClub96 Nie wiem ile prawdy jest w tym, że o 22 lokalnego czasu już nie można się ścigać. To by oznaczało max 1h wyścigu

0

Chyba się dzisiaj nie pościgają za dużo

2

@Nano22 Zgadza się. Nikt tego nie ważny, ale sprawdzają rozmiar i każdy, który wydaje im się na oko za duży wkładasz do tego kosza

4

@Medium Z tego 500 zostanie odrzuconych, bo pewnie źle złożone wnioski ;)

15

Na 8 najbliższych meczów - 7 o godzinie 21.00. Jedyne starcie o innej porze to klasyk o 16.15. Pozdrawiam siebie i wszystkich budzących się 4-5 rano ;)

1

@Pilka_jest_okragla Czy są gotowi na Polaków? ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Danny Gaucho Kończymy rozgrywki klubowe w kwietniu i przeznaczamy maj i czerwiec na reprezentacje.

2

@Danny Gaucho Zawodnicy, którzy nie dostaliby powołania mają miesiac dłuższe wakacje. Turnieje niczego nie zmieniają. Okres drużyn narodowych wydłuży się.

4

Co powiedzielibyście na pomysł zrobienie dwóch odrębnych sezonów w piłce. Jeden to byłby stricte klubowy, a drugi to tylko dla reprezentacji. Powiedzmy skracamy rozgrywki klubowe o miesiąc i oddajemy wolny miesiąc na rozgrywki drużyn narodowych. Kluby zadowolone bo w trakcie sezonu zawodnicy nie rozjeżdzaliby się po całym świecie, a reprezentacje mogłyby swobodnie przygotowywać się przez dłuższy okres czasu.

21



Zbyt dużo legend na jednym zdjęciu. Kilkanaście lat niesamowitej rywalizacji...

1

@Kidd I w kolejnej edycji daleki wyjazd do Gruzji czy Kazachstanu ;)

1

@AxelF kilku facetów siedzi w domu i wpisuje w tabelkę co uważa za słuszne :)

15

Lewandowski ma już w tym sezonie 11 goli, co daje mu 164. miejsce w klasyfikacji strzelców wszech czasów Barcelony. Zrównał się tym samym golami z Hagim, Jordi Cruyffem, Vidalem czy Thiago. Jednej bramki brakuje mu do Pepa Guardioli, Rafinhi czy Munira.

30 goli wydaje się pewniakiem. 40 to byłby kosmos.

11

Barcelona po stracie bramki zapomina, że mecz dalej trwa i można próbować wyrównać? Nie znam podobnej drużyny, która spuszcza głowę przy 1-0

5

Monachijski koszmar trwa. Ile lat jeszcze..

3

Co się facet zabawił. Cudo

3

@elitive Chleb po 10 zł to już jest od dawna. Chleb, a nie wyrób chlebopodobny

22

Połowa września i węgiel po 3500 zł na Górnym Śląsku, miejscu które stoi na węglu. Przez lata ludzie zmuszani do wymiany kopciuchów i pieców starszych niż 10 lat. W głowie się nie mieści jaki za chwilę będzie smród i dym, bo ludzie będą palić co będą mieli pod ręką byle tylko było ciepło. Jak można było doprowadzić do sytuacji, w której przestaje się importować ruski węgiel nie mając zapewnionych dostaw? Ten ''węgiel'' ze statków to nadaje się wyłącznie do elektrowni, bo to po takim czasie jest zwykły miał. Długa i zimna zima przed nami

0

@Tarins Dokładnie tak jak mówi @maroon ten mecz nie jest nie wiadomo jak ważny. Ważne to jest oklepywanie dołu tabeli

0

@masa11 A choćby jutro. Były już takie sytuacje

57



Zdjęcie roku 2022

5

@Pitinho kibic zasłabł na trybunach

1

3

16.00 kwalifikacje F1
18.00 Polska-Brazylia (siatkówka)
18.30 Cadiz - Barcelona
22.00 finał US Open (Świątek)

Lewy, babinktoniara i siatkarze. Vamos!

15

@MesQueUnClub96 Ja będę zdziwiony jak wygra inna niż Real Madryt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?