6



Jak.

9

Jak nie gotowanie w studio przed meczami LM to zapraszanie gości jak Wojewódzki... Później słuchamy ''ekspertów" mówiących, że ''jesteśmy chorym krajem, bo ekscytujemy się meczem w Hiszpanii''. Ręce opadają.

2

@Dironixu To tylko przypuszczenia, ale myślę że tak. Wielka Barca to wielki Real i odwrotnie.

6

@tristan87 nie, będziemy się ekscytować polską ligą, bo tak chce Pan Probierz.

0

@Gangol Nie lepiej nagrać sobie mecz?

0

nie wierzę, po prostu nie wierzę

4

Ciekawe czy będą zraszacze

4

@ACRAB95 Gdyby to wpadło to mielibyśmy problem. Więcej szczęścia niż rozumu.

0

@Ojciec5tkidzieci Nie, Chrome.

1

Coś czuje, że niedługo po Chwiczę Kwaracchelię zgłoszą się największe kluby w Europie. Chłopak robi furorę w Gruzji.

2

Napoli co gra piłeczkę... Prawie jak Barca przed przerwą na reprezentacje

3

@Azrik błąd oczywiście ;)

2

Formy nie ma, a tu kluczowe tygodnie...

2

@mekston Obstawiam że dla FIA bardziej od dźwigu niebezpieczny jest kolczyk Hamiltona

1

@lucas/catalan nie można było

1

@BartqRKO paliwo drogie, trzeba oszczędzać

2



Brak słów

9

Narzekamy na UEFA, FIFA i słusznie, ale FIA to jest jeszcze półka gorsza organizacja

1

Taki deszcz, a oni na przejściówkach? Przecież to jest szalenństwo

5

@MesQueUnClub96 Nieprawda. Terminarz 8. kolejki był podany 17 września, a LM wcześniej

40

Kradzież z Interem? Nowe, nie znałem.

6

Nie ma co płakać tylko wziąć się w garść i przywieźć chociaż 1 pkt, który obecnie wydaje się wielkim dla nas osiągnięciem.

12

Mam nadzieję że Griezmannowi puszczą nerwy i zacznie się buntować

36

@Neip93 Mało, na zabawę nawet nie wystarczy

26

@Firestone Bramki podwójnie liczy się na wyjeździe, więc 6:6

3

@mekston Ile obstawiamy? 3 godziny po wyścigu :)

3

@PawkoFCB Przecież facet na pewno będzie cały czas w treningu. Sztab zapewni mu świetne warunki żeby był w 100% gotowy

0

@MesQueUnClub96 Nie wiem ile prawdy jest w tym, że o 22 lokalnego czasu już nie można się ścigać. To by oznaczało max 1h wyścigu

0

Chyba się dzisiaj nie pościgają za dużo

2

@Nano22 Zgadza się. Nikt tego nie ważny, ale sprawdzają rozmiar i każdy, który wydaje im się na oko za duży wkładasz do tego kosza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?