17

Co raz lepsze te wiadomości transferowe. Zainteresowanie Koulibalym, Kounde, Lewy, Bernardo. Niektórzy to myślą, że całą kasę z dźwigni wydamy na wzmocnienia, a za rok będzie lament, że nie ma pieniędzy, a potrzeba kolejnych wzmocnień. Fakty są takie, że przydałoby się pozbyć całej starej gwardii i nie patrzeć na sentymenty. Maksymalne zarobki ustalić tak jak czytało się w mediach maks. 10 mln netto, ale to musi być absolutny top piłkarz, nie robić żadnych wyjątków. Zmarnowano wiele lat, nie zrobiono kompletnie nic na CN, a stadion powinien być już w zasadzie ukończony.

2

@diego2021 bardziej 20 groszy

5

@norbi77 Jest jeden co można powiedzieć, że gra za czapkę gruszek. Dani Alves.

0

@BaroPodertos dzięki

0

Czemu kwalifikacje F1 opóźnione ?

3

@Kvothe07 jakie prawo Webstera? chłopie, ten termin już dawno minął

7

Jutro można kupić popcorn, bo będzie wesoło :)

10

Nieprawdopodobne jaką trzeba mieć motywację, by dalej grać i wygrywać jak Rafa. Facet jest mistrzem przez duże M. Facet jest przykładem dla ludzi co można osiągnąć talentem i pracą. Niebywałe, że dalej można go oglądać od tylu lat, a on dalej jest taki sam.

0

@Rust_Cohle 3-0 dla Nadala.

6

Ale duma, że mamy taką reprezentantkę na arenie międzynarodowej. Niesamowita dziewczyna

0



Tyle w temacie ;)

1

@Arkon Wbrew pozorom nie wydaje mi się to takie trudne. Były sukcesy, zawodnicy dostawali wysokie gaże, dopóki nie było covidu jakoś udawało się to spinać. Przeszedł gigantyczny spadek przychodów, a koszty pozostały. Generalnie to ciekawy temat, bo wszyscy chcą kolejnych transferów wiedząc że jesteśmy bez grosza.

3

@AllBundy Xavi bezdyskusyjnie

0

@mrboom kiedy skoro ligi zakończą grę tydzień przed mundialem?

0

@Encore może Rangersi?

2

@DonAndrzejos blisko, Chorzów

17

Ruch wraca do I ligi. Kolejny zasłużony klub powoli odbudowuje się

0

@BART97 może dlatego, że wygrał największy rywal?

0

@Nazio87 zobaczymy. Laporta po wczorajszym wyniku niezły ma kocioł w głowie na pewno

0

@xDoMinO26x normalnie jak co roku w połowie sierpnia

1

@Sysia11 jak osiągną ćwierćfinał to będzie dobrze

6

Na tej sytuacji z golem sędziów będzie się szkolić. Może ułamek ludzi zna aż tak dobrze przepisy

1

Dobra na Nadala czekali. Można grać :)

4

To jest ten romantyzm w futbolu? To fajny.

2

Iga jedyną zawodniczka z top10 dalej w turnieju. Co się stało z Badosą i Sabalenką...

0

@MesQueUnClub_87 mi to mówisz? Przecież ja chcę jego odejścia.

9

@Peciak Przeszłość uczy nas, by nie popełniać tych samych błędów. Powiedz, ile będziemy bujać się teraz z Umtitim, Pjaniciem, Trincao? Potrzebujemy kolejnych problemów za jakiś czas? :)

34

@Peciak Problem z Dembele jest taki, że to zarabia gigantyczną kasę, a liczby nie idą w parze i jego grą. Dostanie kontrakt, połamie się na kolejne pół roku i tyle go zobaczymy. Za rok/dwa znów będziemy chcieli go wypchnąć, ale nie będzie zamierzał odejść, bo kasa z kontraktu solidna. Przerabialiśmy to wielokrotnie.

0

@Emhyr Nie mam krótkiej pamięci. Mogli go puścić, ale co miałem zadzwonić do Bartomeu i powiedzieć że ma go puścić? My możemy się tylko przyglądać i to akceptować.

3

Zastanawia mnie ta niechęć Bayernu do sprzedaży Lewandowskiego. Pierwsza i najważniejsza kwestia to odczucia samego piłkarza, który nie chce tam grać. Z niewolnika nie ma pracownika. Oczywiście, że gdy uprą się, by wypełnił kontrakt to to zrobią, ale po co? Nie ma gwarancji, że będzie dawał z siebie 100% w każdym meczu. Gdyby w Barcelonie był jakiś piłkarz, który nie chce tu grać to krzyżyk na drogę i adios. Nieważne czy nazywałby się Pedri, Gavi czy Neymar. A wy co sądzicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?