Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Co raz lepsze te wiadomości transferowe. Zainteresowanie Koulibalym, Kounde, Lewy, Bernardo. Niektórzy to myślą, że całą kasę z dźwigni wydamy na wzmocnienia, a za rok będzie lament, że nie ma pieniędzy, a potrzeba kolejnych wzmocnień. Fakty są takie, że przydałoby się pozbyć całej starej gwardii i nie patrzeć na sentymenty. Maksymalne zarobki ustalić tak jak czytało się w mediach maks. 10 mln netto, ale to musi być absolutny top piłkarz, nie robić żadnych wyjątków. Zmarnowano wiele lat, nie zrobiono kompletnie nic na CN, a stadion powinien być już w zasadzie ukończony.
2
@diego2021 bardziej 20 groszy
5
@norbi77 Jest jeden co można powiedzieć, że gra za czapkę gruszek. Dani Alves.
0
@BaroPodertos dzięki
0
Czemu kwalifikacje F1 opóźnione ?
3
@Kvothe07 jakie prawo Webstera? chłopie, ten termin już dawno minął
7
Jutro można kupić popcorn, bo będzie wesoło :)
10
Nieprawdopodobne jaką trzeba mieć motywację, by dalej grać i wygrywać jak Rafa. Facet jest mistrzem przez duże M. Facet jest przykładem dla ludzi co można osiągnąć talentem i pracą. Niebywałe, że dalej można go oglądać od tylu lat, a on dalej jest taki sam.
0
@Rust_Cohle 3-0 dla Nadala.
6
Ale duma, że mamy taką reprezentantkę na arenie międzynarodowej. Niesamowita dziewczyna
0
Tyle w temacie ;)
1
@Arkon Wbrew pozorom nie wydaje mi się to takie trudne. Były sukcesy, zawodnicy dostawali wysokie gaże, dopóki nie było covidu jakoś udawało się to spinać. Przeszedł gigantyczny spadek przychodów, a koszty pozostały. Generalnie to ciekawy temat, bo wszyscy chcą kolejnych transferów wiedząc że jesteśmy bez grosza.
3
@AllBundy Xavi bezdyskusyjnie
0
@mrboom kiedy skoro ligi zakończą grę tydzień przed mundialem?
0
@Encore może Rangersi?
2
@DonAndrzejos blisko, Chorzów
17
Ruch wraca do I ligi. Kolejny zasłużony klub powoli odbudowuje się
0
@BART97 może dlatego, że wygrał największy rywal?
0
@Nazio87 zobaczymy. Laporta po wczorajszym wyniku niezły ma kocioł w głowie na pewno
0
@xDoMinO26x normalnie jak co roku w połowie sierpnia
1
@Sysia11 jak osiągną ćwierćfinał to będzie dobrze
6
Na tej sytuacji z golem sędziów będzie się szkolić. Może ułamek ludzi zna aż tak dobrze przepisy
1
Dobra na Nadala czekali. Można grać :)
4
To jest ten romantyzm w futbolu? To fajny.
2
Iga jedyną zawodniczka z top10 dalej w turnieju. Co się stało z Badosą i Sabalenką...
0
@MesQueUnClub_87 mi to mówisz? Przecież ja chcę jego odejścia.
9
@Peciak Przeszłość uczy nas, by nie popełniać tych samych błędów. Powiedz, ile będziemy bujać się teraz z Umtitim, Pjaniciem, Trincao? Potrzebujemy kolejnych problemów za jakiś czas? :)
34
@Peciak Problem z Dembele jest taki, że to zarabia gigantyczną kasę, a liczby nie idą w parze i jego grą. Dostanie kontrakt, połamie się na kolejne pół roku i tyle go zobaczymy. Za rok/dwa znów będziemy chcieli go wypchnąć, ale nie będzie zamierzał odejść, bo kasa z kontraktu solidna. Przerabialiśmy to wielokrotnie.
0
@Emhyr Nie mam krótkiej pamięci. Mogli go puścić, ale co miałem zadzwonić do Bartomeu i powiedzieć że ma go puścić? My możemy się tylko przyglądać i to akceptować.
3
Zastanawia mnie ta niechęć Bayernu do sprzedaży Lewandowskiego. Pierwsza i najważniejsza kwestia to odczucia samego piłkarza, który nie chce tam grać. Z niewolnika nie ma pracownika. Oczywiście, że gdy uprą się, by wypełnił kontrakt to to zrobią, ale po co? Nie ma gwarancji, że będzie dawał z siebie 100% w każdym meczu. Gdyby w Barcelonie był jakiś piłkarz, który nie chce tu grać to krzyżyk na drogę i adios. Nieważne czy nazywałby się Pedri, Gavi czy Neymar. A wy co sądzicie?