0

Komentarz usunięty

0

Ile czasu przed być na Narodowym, żeby spokojnie wejść przed pierwszym gwizdkiem?

0

@escarabajo
To tak jakbyś powiedział, że Polska zremisowała z Mołdawią ale za to wygrała z Łotwą xd Obie drużyny są słabe i to obowiązek wygrywać takie mecze

0

Bośnia - Ukraina, kurs 2.3 na Ukraine. Czy tylko dla mnie są pewniakami? Bośnia dostaje wciry u siebie z Luxemburgiem

1

@Kinginiesta
Też właśnie mam takie wrażenie, dużo cięzej jest przycisnąć nas presingiem. Z Atletico 2-3 podaniami potrafiliśmy przejść na ich połowę

0

Czy myślicie, że lepsze statystyki defensywne Barcelony biorą się poniekąd z lepszego wyprowadzenia piłki z obrony (głównie przez Cubarsiego)?

6

@PW27
To ciekawe, bo wg. Whoscored jest naszym najlepiej ocenianym pomocnikiem w tym sezonie (w La Lidze). To nie jest piłkarz który będzie grał spektakularnie jak Messi czy Iniesta ale jego wkład w grę jest często niezauważony.

0

Chciałbym wybrać się na mecz Barcelona - PSG. Nigdy wcześniej nie miałem okazji być na meczu, gdzie najlepiej kupić bilety? Czy są jeszcze w ogóle dostępne?

1

@MesQueUnClub_87

Stek > Mielony > Devolay > Schabowy > Rolada Śląska

Kluski Śląskie > Frytki > Kopytka > Ziemniaki > Puree

Mizeria > Kiszony > Buraki zasmażane > Młoda kapusta > Colesław

0

Nie zagrał źle, biorąc pod uwagę rywala, stadion na którym grali, było przyzwoicie. Natomiast nie widzę fajerwerków w tym chłopaku, niewidoczny z przodu, w pierwszej połowie łatwo dał się ograć na klepkę, w drugiej wrzucił na minę Gundogana grając bardzo ryzykowne podanie przez środek. Może zbyt dużo oczekuję patrząc na to jakimi talentami wydają się Cubarsi czy Yamal. Ciekawe jak zaprezentowałby się na swojej nominalnej prawej stronie.

17

Powtórzę się ale... Czasem 1 genialna interwencja sprawia, że mecz toczy się zupełnie inaczej… podobnie z Napoli przy główce Di Lorenzo. Pena by się nawet nie rzucił. Gość, który potrafi wybronić drużynie taką 1-2 sytuację w meczu to skarb

2

@Striker
Całe życie w błędzie

1

Ciągle uważam, że Ferminowi brakuje wiele do bycia zawodnikiem podstawowej 11tki, technicznie wygląda bardzo przeciętnie ale fajnie mieć kogoś takiego w odwodzie. Zupełnie inny typ zawodnika niż każdy nasz inny pomocnik, harpagan na bramki

5

Ja chce tylko podkreślić jak ważna jest czasem 1 genialna interwencja, która sprawia że mecz toczy się zupełnie inaczej, to co zrobił Ter Stegen… podobnie z Napoli przy główce Di Lorenzo. Pena by się nawet do tych piłek nie rzucił.

3

Christensen, Yamal, Inigo IN. Kounde powinien zejść bo wyłapie czerwo, Araujo na prawą obronę

0

Mam nadzieję, że Fort nie zagra dzisiaj w pierwszym składzie. Chłopak został okrzyknięty wielkim talentem a jedyne co pokazał to asysta z 3 ligowcem. To nie jest Cubarsi.

0

Kursy na awans:
PSG 1.75
Barcelona 2.0

PSG nieznacznym faworytem według bukmacherów.

16

Uniknęliśmy City, Bayernu, Realu i Arsenalu, gramy rewanż u siebie i ewentualny półfinał z Atletico/Borussia XD Jest pieknie!!!

0

Wspaniałe losowanie

0

Barcelona - Real
Atletico - City
PSG - Arsenal
Bayern - Borussia

4

@tbas
Jego machanie łapami na młodego też Yamalowi nie pomaga

12

Ale bym sobie takiego Gaviego poogladal w ćwierćfinale LM :(

1

@Arden
Za Balde też pewnie trochę by sypnęli, rozważałem głównie pomiędzy Gavim, Pedri, Araujo, De Jongiem, Balde, Kounde

6

Kogo nieoczywistego sprzedalibyście gdyby Barcelona musiała zarobić na sprzedaży? Ja postawiłbym chyba na Pedriego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ojciec5tkidzieci
Może nie ogarniam ale nie da się ustawić zdjęć jako prywatne (widoczne tylko dla właściciela ew. znajomych)?

1

Cancelo łapie czasem strasznego laga, aż człowiek nie wie co przed chwilą chciał zrobić, wczoraj miał kilka takich momentów, jakichś przedziwnych podań w nogi rywala stojącego 2 metry obok

0

@mekston
Ale wtedy mamy odgrzewanego kotleta, Real z City czy innym Bayernem

0

Real - Arsenal, PSG - Inter, City - Barcelona, Bayern - PSV
To byłyby najciekawsze zestawienia, dawno te drużyny nie grały ze sobą. Dla nas niezbyt szczęśliwie niestety :D

19

Myślę że cel minimum czyli 1/4 LM został osiągnięty. Barcelona jest wśród 8 najlepszych drużyn w Europie i wydaje się że to obecnie jej miejsce, realnie patrząc nie łapiemy się do 4ki. Jeśli awansujemy do 1/2 to będzie oczywiście wspaniale ale wielkiej presji nie powinno być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?