Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież tego Koseckiego to jednym kopem można złamać
3
Gramy do gola Atletico
3
Klasowy napastnik przyjęciem stworzyłby sobie dobra okazje do strzały, niestety my mamy Lewego
3
Jakie to jest drewno xD
0
Ajaj Raphinha prawie jak Brazylijczyk
11
XDD chłopie, napastnik Alaves mógł skończyć Kounde karierę, gdyby nie zamienili się z Araujo po 30 minutach.
0
@AlvaroHanso
To chyba było wahadło?
0
@dariooo
W których spotkaniach?
1
@masik86
Już tak grali i średnio to wyglądało, nie licząc pierwszej połowy z Realem
18
Cancelo na lewej, Kounde na prawej, Araujo w środku.
Ten sezon pokazał, że potrzebujemy równowagi na bokach obrony, szczególnie przy braku nominalnego DMa. Kounde nie ma podjazdu do Araujo na środku obrony, Urugwajczyk nie powinien się marnować na PO.
Spróbowałbym też Cancelo na prawym ataku. Przecież gorszy od Raphinii nie będzie.
0
Chcielibyście Opendę w Barcelonie?
0
To kibiców Porto tak słychać na trybunach?
0
PSG dzisiaj wygra z Newcastle?
0
@Wojtah
Wydaje mi się że to fake, Gavi raczej nie zna polskiego
1
Ależ serwis dzisiaj Djokovicia
3
Taylor kończy mecz w 110 jak z sam karny zabrał 3-4 minuty, do tego akcja z wolnym City, co za gosc
3
Odpaliłem Chelsea - City i czuje jakbym oglądał na 1.5 speedzie po tym co zagrała Barcelona
2
Postawcie mnie na miejscu Yamala i nie będzie żadnej różnicy. Dlaczego chłop z takim dryblingiem odgrywa tylko do tylu?
0
@robsons23
How much?
3
Czemu utd przerwany?
2
Śmiesznie to wyglada, Vicario cały czas wychdzi i wybija te piłki jak stoper hahah
1
@Jakchcesz
Nie wiem czemu ale ciężej go było zapchać xd
7
Genialny Frenkie krył wszystkie wady tego kasztana
8
Araujo i Gavi gaszą Vinicjusa jak peta
0
@CZAJUN_119
Być może, słowa Xaviego z konferencji wskazują, że myśli o Cancelo na LO/ŚP.
0
Czuję jutro Cancelo na lewej, Araujo na prawej, a na środku Inigo - Christensen.
0
Ciekawy jestem ustawienia na jutro. Wydaje mi się, że Xavi będzie chciał zagrać 4ką pomocników z Gavim na skrzydle. Tylko przy zdrowym Lewandowskim i Raphinii zostawi Felixa na ławce?
0
@guetta256
Tyle, że Vinicius gra teraz bliżej środka niż sezon temu
1
Z de Jongiem byłbym spokojny o ten mecz
2
Kto by wygrał bieg ma 60m, Oriol czy Busquets?