Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
RealMadrid TV pierwszy raz napiszę, że sędzia jest dobry xD
0
Hahaha nie pokazali jedynego ujęcia w którym klarownie było widać ze uderzył ręka hahahahahahah HIT
0
Ręka nastrzelona z 30cm… czy mi się wydaje czy takie coś miało nie być gwizdane? Skandal
5
Yamal nie jest fizycznie gotowy na dorosły futbol. Każdy twardo grający obrońca sobie z nim radzi. Według mnie powinien pograć w młodszych sekcjach i wrócić gdy nabierze nieco masy, szkoda hamować jego rozwój.
2
Męczennik z nagrodą
6
Yamal nie jest fizycznie gotowy na dorosły futbol
4
Przecież to niemożliwe żeby kazdy piłkarz grał gowno. Tego nie da się wytłumaczyć słaba forma jednostki, tu leży wszystko od podstaw, trener, sztab, przygotowanie fizyczne, zaorać to w cholerę.
0
@macio_944
Powie ze były dobre momenty i ze Real wykorzystał co miał i tyle, czego oczekujesz xd
0
Pena placek zamiast wyjść….
0
@Roobo
Na pewno xd.
11
Tu nie chodzi o żadne oblokowanie ani punkt zwrotny. To nie jest problem psychiki, chłop po prostu z wiekiem stał się totalnym kasztanem, któremu piłka plącze się między nogami. Strzelił gola, pewnie strzeli jeszcze parę w tym sezonie ale jego gra będzie wyglądała tak samo gównianie.
0
Jakby Araujo nie podnosil tej łapy to by był pierwszy przy pilce
0
Czy Sergi Roberto grał kiedyś fałszywego skrzydłowego, jak Gavi?
2
Niesamowicie irytuje mnie Araujo i ta jego łapa podnoszona do góry za każdym razem gdy rywal dostaje piłkę, nawet gdy on łamie linie spalonego.
0
Handicap mi uwalili hahahahahaha
0
Roque świetnie się zapowiada tymi dwoma setkami
0
Zaorać ten klub
3
Gundogan i Lewy wchodzą na 4ligowca XDD
1
Felix żałosny
0
Fort więcej celnych wrzutek niż Balde w całym sezonie
0
Przerzut imienia Oriola Romeu
1
Frenkie za to powinien dostać zmianę.
0
Z Roque czuć ze jest napastnik na boisku, pazerny, dynamiczny skurczybyk na bramki
4
@SinMistico
Tu Pep, pisze z konta kolega bo na mój dostał ban, nie wrócę
0
Niestety nie mogę oglądać, jest czego żałować??
0
Czemu on nie podał do Lewego?
1
@Bobo25
Posypuję głowę popiołem, nie przeczytałem dokładnie
0
https://www.money.pl/gospodarka/nowy-program-mieszkaniowy-rzadu-ruszaja-konsultacje-6981039101733376a.html
Kredyt dla singla do 200k zł XDDD
Ktoś wyjaśni jak można za to kupić mieszkanie na wypi*dowiu, nie wspominając o dużym mieście?
4
W sumie to dziwicie sie Anglikom, że nie chcą Superligi? Mają świetną ligę krajową, w której awans do LM jest traktowany jak mistrzostwo. Biorąc pod uwagę, że jakieś 5 drużyn miałoby pewne miejsce w najwyższej lidze Superligi, krajowa liga baardzo traciłaby dla nich na emocjach.
0
Felix, Lewandowski, Raphinha OUT. Torres, Yamal IN. Kounde na PO, Cancelo na LS. Gorzej się nie da.