Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy De Jong i Pedri mają szansę wrócić na ćwierćfinał?
0
Kiedy pierwsze mecze 1/4? Wiadomo czy De Jong i Pedri mają szansę się wyleczyć?
1
Jak można być tak słabym jak Romeu? Gra ogony a i tak powinniśmy stracić bramkę po jego błędzie
2
Widzieliście jak wracał Roberto w tamtej akcji? Przecież to jest kryminał, wszedł 15 minut temu a sobie truchta!
0
Czy Cubarsi był uznawany za jakiś duży talent gdy grał w drużynach młodzieżowych? Czy raczej niespodziewany wystrzał do pierwszej drużyny?
3
Imponuje mi Cubarsi, co za spokój w grze, co za rozegranie
5
Pierwszy raz od dawna czuję dreszczyk emocji przed meczem Barcelony. Zaje*iście byłoby znowu emocjonować sie ćwierćfinałami LM.
4
@vangoor
Tello
1
W zeszłym sezonie też dostawaliśmy 30 strzałów i zachowywaliśmy czyste konto. Każdy ma czasem więcej farta, nie ma co płakać.
1
Ciekawa sytuacja na rynku, kilka wielkich klubów bez trenera, Barcelona, Liverpool, Bayern, prawdopodobnie Juve. Kilku perspektywicznych trenerów do wyjęcia - De Zerbi, Motta, Xabi Alonso, do tego Flick, Tuchel czy Mourinho, w niedalekiej przyszłości pewnie Klopp. Ciekawy jestem jak to ostatecznie będzie wyglądać
4
@Barcasub
Działa, właśnie oglądam powtórkę Barcelona - Villareal
4
Fermin jest żałośnie słaby. Chłop potrafi tylko biegać a gra w pierwszej drużynie za jeden strzał w presezonie
1
Ma ktoś nagranie z tej ostatniej akcji Realu?
0
@Culer9002
Nie graja z Granada czy Alaves tylko na stadionie Napoli w 1/8 LM. Nie z tym Napoli co w zeszłym sezonie ale to ciagle zespół który potrafił postawić się m.in. Realowi. Nie dopuścili ich do żadnej sytuacji a sami kilka dobrych stworzyli. Dużo wymagacie.
0
@culer_5306751
Dlaczego? Barcelona grała dobrze
0
@JohnnySilverhand
W którym roku miał dostać?
0
@Arden
A ta Norweska reprezentacja dobra?
2
@LM10GOAT
Mitoma >> Felix
4
Jozwiak na 4-3 to by było idealne podsumowanie tego sezonu
1
Haaland easy
1
Myślicie, ze Atletico strzeli bramkę?
0
@Herato
Cazorla
0
@kamiVeB
Jaki? Co zrobił w tym meczu?
0
Ale ten Fermin jest cienki. Potrafi tylko biegać
7
Takie gowno widziałem ostatni raz w sobotę
0
Być może decyzja Xaviego zrzuci trochę presji z drużyny i sprawi, że zaczną grać lepiej. W sumie to takie trochę przyznanie się do porażki, niewiele mamy już do stracenia.
1
@bartekvisca
Średnia to nie mediana
1
Hubert ma dzisiaj realne szanse z Medem?
66
Vinicius, wielki męczennik, którego rasizm dotyka cyklicznie jako jedynego zawodnika na świecie, prowokujący, uderzający łokciem w twarz, oficjalna telewizja wywierającą presję na arbitrach i ten wczorajszy mecz… obrzydliwy klub
0
Jak zagrał wczoraj Roque?