0

Czy De Jong i Pedri mają szansę wrócić na ćwierćfinał?

0

Kiedy pierwsze mecze 1/4? Wiadomo czy De Jong i Pedri mają szansę się wyleczyć?

1

Jak można być tak słabym jak Romeu? Gra ogony a i tak powinniśmy stracić bramkę po jego błędzie

2

Widzieliście jak wracał Roberto w tamtej akcji? Przecież to jest kryminał, wszedł 15 minut temu a sobie truchta!

0

Czy Cubarsi był uznawany za jakiś duży talent gdy grał w drużynach młodzieżowych? Czy raczej niespodziewany wystrzał do pierwszej drużyny?

3

Imponuje mi Cubarsi, co za spokój w grze, co za rozegranie

5

Pierwszy raz od dawna czuję dreszczyk emocji przed meczem Barcelony. Zaje*iście byłoby znowu emocjonować sie ćwierćfinałami LM.

4

@vangoor
Tello

1

W zeszłym sezonie też dostawaliśmy 30 strzałów i zachowywaliśmy czyste konto. Każdy ma czasem więcej farta, nie ma co płakać.

1

Ciekawa sytuacja na rynku, kilka wielkich klubów bez trenera, Barcelona, Liverpool, Bayern, prawdopodobnie Juve. Kilku perspektywicznych trenerów do wyjęcia - De Zerbi, Motta, Xabi Alonso, do tego Flick, Tuchel czy Mourinho, w niedalekiej przyszłości pewnie Klopp. Ciekawy jestem jak to ostatecznie będzie wyglądać

4

@Barcasub
Działa, właśnie oglądam powtórkę Barcelona - Villareal

4

Fermin jest żałośnie słaby. Chłop potrafi tylko biegać a gra w pierwszej drużynie za jeden strzał w presezonie

1

Ma ktoś nagranie z tej ostatniej akcji Realu?

0

@Culer9002
Nie graja z Granada czy Alaves tylko na stadionie Napoli w 1/8 LM. Nie z tym Napoli co w zeszłym sezonie ale to ciagle zespół który potrafił postawić się m.in. Realowi. Nie dopuścili ich do żadnej sytuacji a sami kilka dobrych stworzyli. Dużo wymagacie.

0

@culer_5306751
Dlaczego? Barcelona grała dobrze

0

@JohnnySilverhand
W którym roku miał dostać?

0

@Arden
A ta Norweska reprezentacja dobra?

2

@LM10GOAT
Mitoma >> Felix

4

Jozwiak na 4-3 to by było idealne podsumowanie tego sezonu

1

Haaland easy

1

Myślicie, ze Atletico strzeli bramkę?

0

@Herato
Cazorla

0

@kamiVeB
Jaki? Co zrobił w tym meczu?

0

Ale ten Fermin jest cienki. Potrafi tylko biegać

7

Takie gowno widziałem ostatni raz w sobotę

0

Być może decyzja Xaviego zrzuci trochę presji z drużyny i sprawi, że zaczną grać lepiej. W sumie to takie trochę przyznanie się do porażki, niewiele mamy już do stracenia.

1

@bartekvisca
Średnia to nie mediana

1

Hubert ma dzisiaj realne szanse z Medem?

66

Vinicius, wielki męczennik, którego rasizm dotyka cyklicznie jako jedynego zawodnika na świecie, prowokujący, uderzający łokciem w twarz, oficjalna telewizja wywierającą presję na arbitrach i ten wczorajszy mecz… obrzydliwy klub

0

Jak zagrał wczoraj Roque?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?