Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Przemek2323
co???
1
Ten Abde to sie nadaje
1
Dzban dnia i tak wędruje do Kurowskiego i realizatorów puszczających wywiad Lewego godzinę przed ogłoszeniem wyników
1
@Rust_Cohle
Co za burak, koło Messiego nie stał nawet
1
Carvajal dzisiaj pijany
0
@TR3YWAY
Chcesz mi powiedzieć że Kasjusz to wygrał?
3
Co za żenada. Fame w tym momencie stał się gorszy niż wrestling. Przepchnięcie Kasjusza w walce z Wrzoskiem, a potem ustawiona sytuacja z Boxdelem. I ten pas króla wracający do Kasjo, głównej twarzy Fame. Żenada, żenada, żenada.
0
Do ludzi znających się trochę na motocyklach - chciałem kupić pierwszy motocykl, na początek do 125cm3 pojemności, żeby nauczyć się jeździć. Czy da się znaleźć coś fajnego w cenie do 10 tys zł? Jeśli tak, co polecacie?
0
Oglądał ktoś dzisiaj u21? Co za mecz Benedyczaka, wykończenie, szybkość, będą z niego ludzie
0
Ma ktoś listę powołanych reprezentacji Niemiec U21 na jutrzejszy mecz z Polską? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji
3
Redakcjo, może jakiś artykuł o kontuzjowanych piłkarzach, spodziewanej dacie powrotu itd? Szkoda, że dział 'Kontuzjowani' umarł.
0
Ktoś z kontuzjowanych wróci na Espanyol?
1
Eintracht zamknął kupon na fajną sumę, co za fart xD
0
Canelo jakiś taki mało Canelowy póki co
1
@horang
A czym niby zaskoczył w tym składzie? xDDD Czym się ten skład różnił od składu Koemana?
2
@horang
Ta, bo trener coś zmienił w tydzień
1
Przydał się tu kiedyś komuś alert BIK ? (:
0
Przykro, że przegrywamy z tak słabym Realem
2
@kingJAMES
Jest i rycerzyk Lewego xD
0
Gol Valencii i wygrana Bayernu, pewniaczek?
66
Pewnie większość z was powie że Ronaldo jest dzisiaj kompletnie niewidoczny i bezproduktywny, też tak powiem
3
Premier League to jest jednak Premier League
1
@MesQueUnClub96
Ludzie stawiali na Eintrach bo wygrali z Bayernem xD Wystarczy spojrzeć na statystyki z tamtego meczu
6
@pauletaa
Julka mu odpisała
0
Nawet komentator mówi żeby zamknąć oczy i strzelać, jak tu ma być dobrze xD
2
Lewy > Kumbulla
0
Jóźwiak zawsze to samo. Niby coś gra, niby gdzieś jest, niby coś wybije ale z przodu jak zwykle zero
0
Po walce Andersona Kownacki?
0
Kurde, Albania znowu wciska Węgrom w końcówce
0
@Herato
Myślisz że każdy piłkarz jest milionerem?