Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przykro, że przegrywamy z tak słabym Realem
2
@kingJAMES
Jest i rycerzyk Lewego xD
0
Gol Valencii i wygrana Bayernu, pewniaczek?
66
Pewnie większość z was powie że Ronaldo jest dzisiaj kompletnie niewidoczny i bezproduktywny, też tak powiem
3
Premier League to jest jednak Premier League
1
@MesQueUnClub96
Ludzie stawiali na Eintrach bo wygrali z Bayernem xD Wystarczy spojrzeć na statystyki z tamtego meczu
6
@pauletaa
Julka mu odpisała
0
Nawet komentator mówi żeby zamknąć oczy i strzelać, jak tu ma być dobrze xD
2
Lewy > Kumbulla
0
Jóźwiak zawsze to samo. Niby coś gra, niby gdzieś jest, niby coś wybije ale z przodu jak zwykle zero
0
Po walce Andersona Kownacki?
0
Kurde, Albania znowu wciska Węgrom w końcówce
0
@Herato
Myślisz że każdy piłkarz jest milionerem?
0
Z Greuther Furth by strzelił
5
Ale jutro uczta w TVP Sport. Kownacki - Helenius na przystawkę i Fury - Wilder :)
0
@tomek8756
Kiedyś była ładniejsza
25
Ale boomerów się wysypało xDD
Jesteście gorsi niż ci rzekomo uzależnieni xD
1
@monsterrize
Oni dostają sraki gdy Granada przyjeżdża na Camp Nou, a ty o LM mówisz
0
De Jong na środek obrony
0
190 - centymetrowy Nunez wkręca ich w ziemie
2
Serie A w przeciągu ostatnich kilku lat stała się jedną z najbardziej overowych i szalonych lig w Europie. Ta Serie A, która słynęła od zawsze na skupianiu się przede wszystkim na obronie. Szkoda, że La Liga idzie w przeciwnym kierunku
0
@IronSanHybrid
A może sprowadźmy wszystko do tego - niech każdy robi co chce (jeśli nie krzywdzi przy tym innych), niech każdy uczy się takich języków jakich chce (jeśli w ogóle chce się ich uczyć) i niech każdy przestanie robić coś bo "wypada" ;)
9
@IronSanHybrid
Dlaczego żenujące?
0
Lubię Joshue ale Usyk dał mu dzisiaj lekcję. Może i dobrze, Fury by go totalnie ośmieszył.
0
Gdzie można obejrzeć gale w Londynie? Bez ciągłych reklam
1
@LeoMessiah
Ale Neymar dałby Ci takie opcje? Nie sondze
0
Asensio letnim transferem.
Warto było czekać na Asensio.
Asensio ciągnie wózek.
Ole Ole
2
Świetny jest ten Theo w Milanie. Robi im grę.
0
@Alan_fcbfan
Nie mam, nie ruszam Verony od ostatniego meczu z Romą : )
1
Juve na kuponie, elegancko