0

Przykro, że przegrywamy z tak słabym Realem

2

@kingJAMES
Jest i rycerzyk Lewego xD

0

Gol Valencii i wygrana Bayernu, pewniaczek?

66

Pewnie większość z was powie że Ronaldo jest dzisiaj kompletnie niewidoczny i bezproduktywny, też tak powiem

3

Premier League to jest jednak Premier League

1

@MesQueUnClub96
Ludzie stawiali na Eintrach bo wygrali z Bayernem xD Wystarczy spojrzeć na statystyki z tamtego meczu

6

@pauletaa
Julka mu odpisała

0

Nawet komentator mówi żeby zamknąć oczy i strzelać, jak tu ma być dobrze xD

2

Lewy > Kumbulla

0

Jóźwiak zawsze to samo. Niby coś gra, niby gdzieś jest, niby coś wybije ale z przodu jak zwykle zero

0

Po walce Andersona Kownacki?

0

Kurde, Albania znowu wciska Węgrom w końcówce

0

@Herato
Myślisz że każdy piłkarz jest milionerem?

0

Z Greuther Furth by strzelił

5

Ale jutro uczta w TVP Sport. Kownacki - Helenius na przystawkę i Fury - Wilder :)

0

@tomek8756
Kiedyś była ładniejsza

25

Ale boomerów się wysypało xDD
Jesteście gorsi niż ci rzekomo uzależnieni xD

1

@monsterrize
Oni dostają sraki gdy Granada przyjeżdża na Camp Nou, a ty o LM mówisz

0

De Jong na środek obrony

0

190 - centymetrowy Nunez wkręca ich w ziemie

2

Serie A w przeciągu ostatnich kilku lat stała się jedną z najbardziej overowych i szalonych lig w Europie. Ta Serie A, która słynęła od zawsze na skupianiu się przede wszystkim na obronie. Szkoda, że La Liga idzie w przeciwnym kierunku

0

@IronSanHybrid
A może sprowadźmy wszystko do tego - niech każdy robi co chce (jeśli nie krzywdzi przy tym innych), niech każdy uczy się takich języków jakich chce (jeśli w ogóle chce się ich uczyć) i niech każdy przestanie robić coś bo "wypada" ;)

9

@IronSanHybrid
Dlaczego żenujące?

0

Lubię Joshue ale Usyk dał mu dzisiaj lekcję. Może i dobrze, Fury by go totalnie ośmieszył.

0

Gdzie można obejrzeć gale w Londynie? Bez ciągłych reklam

1

@LeoMessiah
Ale Neymar dałby Ci takie opcje? Nie sondze

0

Asensio letnim transferem.
Warto było czekać na Asensio.
Asensio ciągnie wózek.
Ole Ole

2

Świetny jest ten Theo w Milanie. Robi im grę.

0

@Alan_fcbfan
Nie mam, nie ruszam Verony od ostatniego meczu z Romą : )

1

Juve na kuponie, elegancko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?