15

@Emhyr
? Każdy popełnia błędy, szczególnie młodzi. To nie znaczy, że nie powinien dostawać szans w pierwszej drużynie.

0

Gdyby sędziował gamoń Orsato to mecz Chelsea zakończyłby się przed akcją na 2-2.
Tak, miałem Chelsea na kuponie.

0

@Magicc89PL
Teraz wyobraźmy sobie jakby się skończyło, gdyby Barcelona po 10 minutach wyjazdowego meczu w półfinale LM przegrywała 2-0... 6-0? 8-2?

0

Spoko, zaraz zaczną się czary, Edersonowi wyłączy mózg, Benzema każde dotknięcie piłki zamieni na gola, Vinicjusz strzeli z połowy boiska, to nie może się tak skończyć

1

Szkoda, że akurat bez Walkera i Cancelo, lewa strona Realu to największe zagrożenie w tym meczu. Średnio widzę Stonesa zatrzymującego Viniciusa

0

Patrząc na to City zaczynam mieć wątpliwości czy ograją Real xD

0

@Pogba
Aaa to sorki

4

Cieszcie się dalej, zaraz Real zagra z Villarealem w półfinale xD

0

@KaJoFCB
XD brak słów

3

Dajcie spokój, gdyby nie ręka piłka nie zostałaby pod jego nogami. Słuszna decyzja

0

Czy ma ktoś do polecenia telewizor 50' do 2000zł?

2

@Kwasiak98
Jak dla mnie to trochę jednak weryfikacja dzisiaj. Może i zdobędzie kiedyś tytuł ale nie sądzę, żeby był dominatorem. Colby według mnie go pokona.

4

Że Khamzat nie padł po tym pod koniec drugiej rundy

8

Ludzie często na niego narzekają ale jestem pewny że będzie tak samo jak z Alvesem - to on będzie wzorem LO, którego następcy nie znajdziemy przez długi czas. Genialny obrońca.

8

Oj brakuje Frenkiego w tym meczu

0

@Cataloniec94
xD Bez przesady

6

Z drugiej strony ten wynik pokazuje obecną siłę Barcelony

8

@Pawel13sz
Żałosne Atletico, mają w składzie zawodników światowej klasy, zdolnych do ofensywnej gry... Z całym szacunkiem do Cholo, bo wprowadził ten klub do TOPu ale obecnie jest ich największym problemem

25

@Pogba
I ta radość po golu Pedriego. Widać, że chłopu nareszcie zależy. Szkoda, że akurat kilka miesięcy przed odejściem...

0

Araujo/Gavi - jeśli mógłby zostać tylko 1 z nich, którego byście wybrali?

0

Dembele jaka radość :D

2

Frenkie ile wejść w pole karne dzisiaj

0

Działa wam C+?

1

Piękny śpiew, piękna oprawa, piękne ujęcia. Wow

1

@Greenalley
A co ma jedno do drugiego?

10

Nigdy nie rozumiałem zachwytów nad tym gościem

1

@BarcaaVEB
Nic nie pobije Jabulani i ogólnie klimatu MŚ 2010. Najlepsze mistrzostwa

0

Nie wiem czemu Bereszyński zamiast Puchacza... tym bardziej na wahadle

6

Dominico Berardi - 27 meczów w tym sezonie w Serie A, 14 goli + 14 asyst. Łącznie 319 meczów w Sassuolo, 119 goli, 81 asyst.
Niedoceniany grajek.

0

Czemu większość ludzi jest pewna że Barca nie wykupi Adamy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?