0

@Pilka_jest_okragla
Trochę racji miał :)

2

@PatrychoO
Gdzie ty tam Dembele widzisz?

2

@joloskyy
No nie, powinien akurat dostać kartkę po akcji

22

@Death_voice
Johan, Pep, Enrique, Xavi

5

Barcelona która grała przez 60 minut zlała Real 4-0. Strach pomyśleć, ile by się skończyło gdyby spięli się na ostatnie pół godziny

0

Wpuszczac tu Gaviego, Traore i Memphisa, jedziemy po 5

0

@Yiamuiaijahaima
Typowa pomarańczowa. Z czerwonej sędzia by się wybronił

1

Jak Dembele będzie grał tak do końca sezonu to niech dają mu ile mogą

4

Nareszcie to ich notatnik wywalilo podczas klasyku xD

3

Busquets... zawsze gdy jest groźna akcja i on ma piłkę to coś spier...

0

Że Real tak oddał tego Theo Hernandeza... Mega grajek w obronie i ataku

0

Piękna bramka Bennacera

0

Jedyna niewiadoma podana błędnie ;)

14

Z byłych białych wolałbym Theo Hernandeza :)

0

Przy takim wyniku, w takim kotle, z takim spokojem... 19 lat...

1

@Gorantores
Przecież oprócz Garcii to nasz najmocniejszy skład xd

0

Na Klasyk chyba tylko 2 niewiadome.
Gavi czy de Jong? Traore czy Dembele?

10

Juve jest w beznadziejnej sytuacji. Jedynie Chiesa i Vlahovic to piłkarze którzy prezentują topowy poziom, ciężkie najbliższe lata przed nimi

1

@Hubsao
A bo De Ligt lepszy xD

1

@marcin62
Utd pod koniec zeszłego sezonu było lepsze niż Liverpool. Byli dużo mocniejsi niż teraz

24

Juventus i Man Utd stały się słabszymi zespołami po przyjściu Ronaldo

0

@Piernik
Na papierze ich kadra jest lepsza niż nasza. Tam potrzeba trenera który to ogarnie

0

@Sulimo
A latając linią Fly Emirates finansujesz Real, kupując licencję na TeamViewera finansujesz Utd, będąc w T-mobile finansujesz Bayern. Ale jajca

9

@Pilka_jest_okragla
Czemu na tej stronie tak powszechny jest syndrom plucia na kogoś, kogo już tutaj nie ma. Koeman nie był najlepszym trenerem ale nie można powiedzieć, że nie dawał szansy młodym. To dzięki niemu, niektórzy gracze Barcelony Xaviego znaczą tyle ile znaczą.

0

Popłynąłes

0

Ale manity to dawno nikomu nie wsadziliśmy, może tak dzisiaj?

0

Na stojaka do końca będzie

8

3 gole i 0 doliczonych minut, niezależnie od wyniku wku*wia mnie takie coś.

0

Ależ ten Arsenal napierdziela, niesamowita przemiana.

1

Myślicie że Barca miałaby obecnie większe szanse na wygraną u siebie z PSG niż Real?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?