3

A myślałem że nasz mecz z Espanyolem był nudny...

0

Gdyby to nie był Adama to wszyscy gracze Espanyolu by do niego doskoczyli xDD

2

Patrząc dzisiaj na występy graczy których "podarował" nam Pep to jedno wielkie XD

2

La Liga ostatnio trochę odżyła... Ile można było oglądać 0-0, 1-0 w co drugim meczu

0

Od jakiej kwoty na rękę zaczynają się wg was dobre zarobki w wielkim mieście, np. Warszawie?

2

Ale w sumie to o co macie pretensje? Zarówno czerwo dla Alvesa jak i brak faulu to dobra decyzja Manzano. Torres mógł dalej walczyć o piłkę to wolał się przewrócić

1

Co on zrobił? Dlaczego?

0

Torres znów wywraca się przed golem :D

1

De Jong jest dzisiaj wszędzie, mega się stara

5

Ale Traore ma odejście, masakra

0

Niech ten Pique już odejdzie. Ze średniakami czasem przejdzie ale ile można zawalać gole w ważnych meczach...

0

@BarcaaVEB
Faceit

0

@LionelM95
A nie nad fagatą?

0

Nie dość że Alan jest 20kg lżejszy to on nic nie potrafi.
Gdyby Denis walczył z przeciętnym zawodnikiem KSW (do 84kg) to by to przegrał

0

W przypadku pozytywnego wyniku na covida i izolacji, wypłacane jest 100% czy 80% wynagrodzenia na L4? Sprzeczne informacje widzę w Internecie

1

@Lordzi
Cuenca też : )

2

@zeko0
Tello był lepszy

1

Co ten Bayern, Gnabry, Coman jako wahadlowi, 5 napastnikow xD

4

Gane - Ngannou
Chyba nie dało się zrobić lepszego zestawienia. Can't wait

1

@KrystianR
Wiatr robi jedynie piłka która odbija mu się raz po raz od jego konarów

0

@kiper09
No przecież wygraliście to się powinieneś cieszyć

0

@Kacper1432
Kompleksy, typowy zakompleksiony internetowy troll, współczuć

4

@Roxi
Tak, stwierdzam po jednym meczu, że Barcelona wyglądała w nim lepiej niż Real

3

Chciałbym znowu zobaczyć De Jonga na pozycji Busquetsa

0

17 pkt w tabeli a Barcelona wygląda lepiej niż Real. Fajny meczyk mimo braku awansu

0

A Pique nie powinien trochę bardziej zejść do tego Rodrygo?

0

@BXOD
Tak, co pokazał Abde? Coś mnie ominęło?

4

Abde to nie piłkarz na Barcelonę i to od razu widać

4

Przecież to jest żałosne żeby piłkarzowi za 100+ mln piłka odbijała się od nóg jak od drewna

0

Gavi ma jakieś problemy z agresją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?