Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek wątpię ;)
1
City Pepa to obok Live Boba i United Fergusona największa dynastia w historii angielskiej piłki nożnej.
Fakty oczywiste.
4
@Luciano99 też Cię lubię!
4
@MirusAmisz coś w tym stylu!
3
Świętowanie ewentualnego zwycięstwa będzie krótkie w moim przypadku. Otwieram biznes. Droga la ramblo, nigdy nie zawiedliście mnie brakiem pozytywnej energii. Trzymajcie kciuki!
1
Oj będzie pite jak wygramy. Nie dziękujcie za informacje. Nie ma za co :D
1
@BillyButcher nadaje się. Żałosny madrycki klubik.
1
@ShawnC niepotrzebnie się uniosłem. Chciałem tym wpisem dobitnie pokazać co sądzę o tym klubie.
1
@ShawnC no właśnie go nie łącze? Umiesz czytać? Ze zrozumieniem?
0
Między Barceloną a realem jest jedna zasadnicza różnica. Honor i odwaga.
Mówię tu o szpalerze. My takową odwagę i szacunek taki po prostu zasadniczy mamy.
Oni nie mają żadnych cech tego typu.
Marzę o i wierzę w zdecydowane zwycięstwo jutro.
Vamos Barca! Vamos Hansi!
1
@Jakchcesz Pan Japa? To Ty?
Lepiej? :D
1
@Jakchcesz nic. Nikt nie wybiera z jaką twarzą się rodzi.
1
Teraz Vamos City! Pep Goat!
0
Lechia Gdańsk, tusk, tusk.
1
@malypuzon a jednak 3:2 :D
0
A jednak! Brawo Polonia Bytom.
Królową Śląska tylko POLONIA!
1
@malypuzon a szkoda gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę.
4
Straszliwy zjazd zaliczyła Polonia Bytom. Z drugiego miejsca po rundzie jesiennej są na tę chwilę na 11. Przykre.
Ale czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię. Tak samo jak z Barcą. Na dobre i na złe.
2
@Bolton Nowak, Kosno oprawcy!
4
Ferran nie jest rekinem. On jest megalodonem.
Fakty o Ferranie.
3
Arne Slot to ma taśmy tam na kogoś chyba.
1
Liverpool jest cienki.
Fakty oczywiste.
0
@Laminedependencia tak było!
2
Wygrana z Realem, do której mam nadzieję dojdzie będzie smakowała wybornie.
0
Ferran Torres umie trzasnąć obrotowymi drzewami.
Fakty oczywiste.
2
Ferran Torres został ukąszony przez kobrę. Po dwóch dniach potężnego bólu kobra zdechła.
Fakty oczywiste.
4
Oglądając tę krótką reklamę wspierasz pracę serwisu rm.pl.
Nowa motywacja by już nigdy ale to nigdy tam nie wchodzić.
5
@lukaszbrk jeśli Legia ma spaść to nawet ja Bytomiok trzymam kciuki za widzew.
1
Powrót lekki do starych czasów, gdyż pojawia się tu wzmianka o moim ukochanym Bytomiu.
Dzień MMCCLXI (2261): Zbigniew Stanisław Zakrzewski ps. „Patent”, „Palant”
„Zbigniew Zakrzewski urodził się 23 kwietnia 1927 we Lwowie jako syn kolejarza Jana i Magdaleny z domu Harasimowicz. Po ukończeniu szkoły podstawowej w 1942 został skierowany przymusowo do pracy przez Urząd Zatrudnienia do fabryki baterii do lamp we Lwowie. W roku 1943 został zwerbowany przez kolegów do organizacji podziemnej AK we Lwowie kierowanej przez dowódcę Emila Kłeczko.
W roku 1944 z powodu przyłączenia miasta Lwowa do Związku Radzieckiego nastąpiły liczne aresztowania członków AK. Dowódca Emil Kłeczek został aresztowany w 1944 r. i wywieziony do Związku Radzieckiego. Ratując się ucieczką przed aresztowaniem w dniu 25.11.1944 r. Zbigniew Zakrzewski zgłosił się do Ludowego Wojska Polskiego. Został przetransportowany z Lwowa do Lublina do punktu zbiorczego, który znajdował się w dawnym obozie na Majdanku. Następnie został skierowany w dniu 7.12.1944 do jednostki wojskowej w Lublinie.
W marcu 1945 nawiązał kontakt z organizacją podziemną NSZ. Przydzielony został przez szefa Pogotowia Akcji Specjalnej (PAS) pseudonim „Rosa” do grupy dywersyjnej, działającej na terenie Lublina i Krakowa pod dowództwem por. Jarosława Olejnickiego ps. „Jar”. W dniu 7.07.1945 r. w Krakowie został aresztowany wraz z kolegami podczas akcji przez Służbę Bezpieczeństwa i osadzony w więzieniu św. Michała, a następnie na Montelupich w Krakowie. Wyrokiem Wojskowego Sądu Okręgowego w Krakowie z dnia 26.09.1945 został skazany na 5 lat pozbawienia wolności i przewieziony do więzienia karnego we Wronkach. Po ogłoszeniu amnestii został zwolniony 7.07.1947 r. Po przyjeździe do rodziny w Bytomiu w roku 1947 podjął pracę w Wojewódzkim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Katowicach jako motorniczy. Po ukończeniu szkoły średniej i studium policealnego pracował jako specjalista ds. wypadków drogowych.
Był członkiem Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręgu Górnośląskiego oraz członkiem Związku Więźniów Politycznych okresu Stalinowskiego w Katowicach. W Okręgu Górnośląskim Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych pełnił funkcję Sekretarza i Skarbnika. Otrzymał odznaczenie: „Odznaka Weterana Walk o Niepodległość”. W konspiracji miał stopień kaprala, później otrzymał stopień porucznika.
Zmarł 15.08.2012 roku w Zabrzu. Pogrzeb Zbigniewa Zakrzewskiego ps. „Patent”, „Palant” odbył się w kaplicy obok Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu na ul. Jordana w dniu 18.08.2012.”
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/494369799_1216403603789969_1800686563738651689_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=13d280&_nc_ohc=7J8JaeSwB6UQ7kNvwGFrgp7&_nc_oc=AdqrrkMAlXZPunZPuKXLN_Yg0PBSnPrF9eUkcT6y-Y53zK6TMm_i2RLljEm589Ptrog&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&_nc_gid=z1GAs1nBAjW5HJ7D1IselQ&_nc_ss=7b2a8&oh=00_Af7VralkBgy4uufLGKdqaynIPspio4I3SA4HQlJW1VTBGA&oe=69FACFC3
0
@malypuzon od razu biorę wtedy 9 dni urlopu!