0

@Eklerek wątpię ;)

1

City Pepa to obok Live Boba i United Fergusona największa dynastia w historii angielskiej piłki nożnej.

Fakty oczywiste.

4

@Luciano99 też Cię lubię!

4

@MirusAmisz coś w tym stylu!

3

Świętowanie ewentualnego zwycięstwa będzie krótkie w moim przypadku. Otwieram biznes. Droga la ramblo, nigdy nie zawiedliście mnie brakiem pozytywnej energii. Trzymajcie kciuki!

1

Oj będzie pite jak wygramy. Nie dziękujcie za informacje. Nie ma za co :D

1

@BillyButcher nadaje się. Żałosny madrycki klubik.

1

@ShawnC niepotrzebnie się uniosłem. Chciałem tym wpisem dobitnie pokazać co sądzę o tym klubie.

1

@ShawnC no właśnie go nie łącze? Umiesz czytać? Ze zrozumieniem?

0

Między Barceloną a realem jest jedna zasadnicza różnica. Honor i odwaga.
Mówię tu o szpalerze. My takową odwagę i szacunek taki po prostu zasadniczy mamy.
Oni nie mają żadnych cech tego typu.

Marzę o i wierzę w zdecydowane zwycięstwo jutro.
Vamos Barca! Vamos Hansi!

1

@Jakchcesz Pan Japa? To Ty?

Lepiej? :D

1

@Jakchcesz nic. Nikt nie wybiera z jaką twarzą się rodzi.

1

Teraz Vamos City! Pep Goat!

0

Lechia Gdańsk, tusk, tusk.

1

@malypuzon a jednak 3:2 :D

0

A jednak! Brawo Polonia Bytom.

Królową Śląska tylko POLONIA!

1

@malypuzon a szkoda gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę.

4

Straszliwy zjazd zaliczyła Polonia Bytom. Z drugiego miejsca po rundzie jesiennej są na tę chwilę na 11. Przykre.

Ale czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię. Tak samo jak z Barcą. Na dobre i na złe.

2

@Bolton Nowak, Kosno oprawcy!

4

Ferran nie jest rekinem. On jest megalodonem.

Fakty o Ferranie.

3

Arne Slot to ma taśmy tam na kogoś chyba.

1

Liverpool jest cienki.

Fakty oczywiste.

0

@Laminedependencia tak było!

2

Wygrana z Realem, do której mam nadzieję dojdzie będzie smakowała wybornie.

0

Ferran Torres umie trzasnąć obrotowymi drzewami.
Fakty oczywiste.

2

Ferran Torres został ukąszony przez kobrę. Po dwóch dniach potężnego bólu kobra zdechła.

Fakty oczywiste.

4

Oglądając tę krótką reklamę wspierasz pracę serwisu rm.pl.

Nowa motywacja by już nigdy ale to nigdy tam nie wchodzić.

5

@lukaszbrk jeśli Legia ma spaść to nawet ja Bytomiok trzymam kciuki za widzew.

1

Powrót lekki do starych czasów, gdyż pojawia się tu wzmianka o moim ukochanym Bytomiu.

Dzień MMCCLXI (2261): Zbigniew Stanisław Zakrzewski ps. „Patent”, „Palant”

„Zbigniew Zakrzewski urodził się 23 kwietnia 1927 we Lwowie jako syn kolejarza Jana i Magdaleny z domu Harasimowicz. Po ukończeniu szkoły podstawowej w 1942 został skierowany przymusowo do pracy przez Urząd Zatrudnienia do fabryki baterii do lamp we Lwowie. W roku 1943 został zwerbowany przez kolegów do organizacji podziemnej AK we Lwowie kierowanej przez dowódcę Emila Kłeczko.

W roku 1944 z powodu przyłączenia miasta Lwowa do Związku Radzieckiego nastąpiły liczne aresztowania członków AK. Dowódca Emil Kłeczek został aresztowany w 1944 r. i wywieziony do Związku Radzieckiego. Ratując się ucieczką przed aresztowaniem w dniu 25.11.1944 r. Zbigniew Zakrzewski zgłosił się do Ludowego Wojska Polskiego. Został przetransportowany z Lwowa do Lublina do punktu zbiorczego, który znajdował się w dawnym obozie na Majdanku. Następnie został skierowany w dniu 7.12.1944 do jednostki wojskowej w Lublinie.

W marcu 1945 nawiązał kontakt z organizacją podziemną NSZ. Przydzielony został przez szefa Pogotowia Akcji Specjalnej (PAS) pseudonim „Rosa” do grupy dywersyjnej, działającej na terenie Lublina i Krakowa pod dowództwem por. Jarosława Olejnickiego ps. „Jar”. W dniu 7.07.1945 r. w Krakowie został aresztowany wraz z kolegami podczas akcji przez Służbę Bezpieczeństwa i osadzony w więzieniu św. Michała, a następnie na Montelupich w Krakowie. Wyrokiem Wojskowego Sądu Okręgowego w Krakowie z dnia 26.09.1945 został skazany na 5 lat pozbawienia wolności i przewieziony do więzienia karnego we Wronkach. Po ogłoszeniu amnestii został zwolniony 7.07.1947 r. Po przyjeździe do rodziny w Bytomiu w roku 1947 podjął pracę w Wojewódzkim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Katowicach jako motorniczy. Po ukończeniu szkoły średniej i studium policealnego pracował jako specjalista ds. wypadków drogowych.

Był członkiem Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręgu Górnośląskiego oraz członkiem Związku Więźniów Politycznych okresu Stalinowskiego w Katowicach. W Okręgu Górnośląskim Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych pełnił funkcję Sekretarza i Skarbnika. Otrzymał odznaczenie: „Odznaka Weterana Walk o Niepodległość”. W konspiracji miał stopień kaprala, później otrzymał stopień porucznika.

Zmarł 15.08.2012 roku w Zabrzu. Pogrzeb Zbigniewa Zakrzewskiego ps. „Patent”, „Palant” odbył się w kaplicy obok Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu na ul. Jordana w dniu 18.08.2012.”

https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/494369799_1216403603789969_1800686563738651689_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=13d280&_nc_ohc=7J8JaeSwB6UQ7kNvwGFrgp7&_nc_oc=AdqrrkMAlXZPunZPuKXLN_Yg0PBSnPrF9eUkcT6y-Y53zK6TMm_i2RLljEm589Ptrog&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&_nc_gid=z1GAs1nBAjW5HJ7D1IselQ&_nc_ss=7b2a8&oh=00_Af7VralkBgy4uufLGKdqaynIPspio4I3SA4HQlJW1VTBGA&oe=69FACFC3

0

@malypuzon od razu biorę wtedy 9 dni urlopu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?