Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewandowski will leave Barça at the end of the season. [Guillem Balague]
Uważam, że potrzeba lekkiego, lecz nie przesadnego wietrzenia szatni u nas. Myślę, że to odpowiedni czas.
1
@FcPortoFan1999 kibicowski banter powinien być dozwolony. Takie moje zdanie.
0
@FcPortoFan1999 jak to w słynnej piosence kibiców Cracovii "Mówią na nas żydzi, nikt tego się nie wstydzi". Nie rozumiem problemu.
0
@FcPortoFan1999 zgłosił może to jakiś kibic tejże jakże zacnej drużyny.
0
@FcPortoFan1999 jest tu to słowo używane nagminnie.
1
@Giwera chyba, że tak.
4
Pytam moderację publicznie.
Za co usunięto mój komentarz, życzący Legii spadku? Mam prawo do opinii, sympatii, antypatii.
0
@Nazio_87 mają bodajże 2pkt przewagi nad strefą spadkową. Oby spadli, i nigdy nie wrócili!
Edit - 1pkt
2
Informacja!
Polonia Bytom wygrała mecz! Powtarzam Polonia Bytom wygrała mecz!
0
Biorąc pod uwagę, że cały sezon w lidze gramy 11vs17 nie jest on zły. Wręcz genialny. Do tego 1/4 Lm 1/2 Pk, gdzie oba przegraliśmy na własne życzenie. Do trzech razy sztuka. W przyszłym idźmy po wszystko!
0
@UriBoyka i ten głos. Mogę jej słuchać bez końca.
0
@Pedri16Future idź spać xD
1
@michaleu James!
0
@michaleu Sara ładniejsza o 100 razy.
3
Obrusy mają chrapkę na mistrzostwo Barcy z dwiema porażkami z realem. Nie możemy na to pozwolić i mam wielką wiarę, że nie pozwolimy!
4
Żenada ze strony sędziów i Betisu.
0
@Nazio_87 nie neguj faktów.
3
Wstawaj po upadku
Przodków miej za świadków
Słabych lepiej traktuj
Nie zazdrość w żadnym wypadku
DGE.
0
@TR3YWAY inteligencją tak. Rozwojem tak. Sadyzmem też. Zwierzę zabija jak czuje się zagrożone, głodne. Człowiek potrafi bez powodu, dla zabawy.
Są wśród zwierząt dwa wyjątki. Szympans i delfin. One potrafią zabijać, po prostu by zabić.
0
@Frimpong nie jest to wykluczone.
0
@TR3YWAY bez komentarza.
0
@PatrykBarca a to bandzior straszliwy.
0
@Dari0G znam ich tyle samo co ludzi. I tak to moja opinia. Nie uważam moich wysrywów za prawdę objawioną mistrzu.
3
@Popitek12 Rasiak.
0
@TR3YWAY nie napisałem święte, tylko lepsze od nas. Czytaj ze zrozumieniem.
0
@Katalończyk 99 masz pan rację.
Fakty oczywiste.
3
@Roobo poziom intelektualny Giertycha i Najmana jest porównywalny.
0
@TR3YWAY policz sobie ile razy matka, ojciec zabili dziecko. Co robią ludzie na ziemii wojny, kolonializm, rasizm, zabijanie bez powodu, ludobójstwa. Co Ty wgl porównujesz?
I tym usprawiedliwiasz może katowanie psów jeszcze? No błagam powiedz, że nie.
6
@MessiForeverTheBest nazywanie policji psami to obraza dla psów.
0
@lucas/catalan nie wiem. Nie sądzę byśmy wygrali. Tylko gdybam.