1

Lewandowski will leave Barça at the end of the season. [Guillem Balague]

Uważam, że potrzeba lekkiego, lecz nie przesadnego wietrzenia szatni u nas. Myślę, że to odpowiedni czas.

1

@FcPortoFan1999 kibicowski banter powinien być dozwolony. Takie moje zdanie.

0

@FcPortoFan1999 jak to w słynnej piosence kibiców Cracovii "Mówią na nas żydzi, nikt tego się nie wstydzi". Nie rozumiem problemu.

0

@FcPortoFan1999 zgłosił może to jakiś kibic tejże jakże zacnej drużyny.

0

@FcPortoFan1999 jest tu to słowo używane nagminnie.

1

@Giwera chyba, że tak.

4

Pytam moderację publicznie.

Za co usunięto mój komentarz, życzący Legii spadku? Mam prawo do opinii, sympatii, antypatii.

0

@Nazio_87 mają bodajże 2pkt przewagi nad strefą spadkową. Oby spadli, i nigdy nie wrócili!

Edit - 1pkt

2

Informacja!
Polonia Bytom wygrała mecz! Powtarzam Polonia Bytom wygrała mecz!

0

Biorąc pod uwagę, że cały sezon w lidze gramy 11vs17 nie jest on zły. Wręcz genialny. Do tego 1/4 Lm 1/2 Pk, gdzie oba przegraliśmy na własne życzenie. Do trzech razy sztuka. W przyszłym idźmy po wszystko!

0

@UriBoyka i ten głos. Mogę jej słuchać bez końca.

0

@Pedri16Future idź spać xD

1

@michaleu James!

0

@michaleu Sara ładniejsza o 100 razy.

3

Obrusy mają chrapkę na mistrzostwo Barcy z dwiema porażkami z realem. Nie możemy na to pozwolić i mam wielką wiarę, że nie pozwolimy!

4

Żenada ze strony sędziów i Betisu.

0

@Nazio_87 nie neguj faktów.

3

Wstawaj po upadku
Przodków miej za świadków
Słabych lepiej traktuj
Nie zazdrość w żadnym wypadku

DGE.

0

@TR3YWAY inteligencją tak. Rozwojem tak. Sadyzmem też. Zwierzę zabija jak czuje się zagrożone, głodne. Człowiek potrafi bez powodu, dla zabawy.
Są wśród zwierząt dwa wyjątki. Szympans i delfin. One potrafią zabijać, po prostu by zabić.

0

@Frimpong nie jest to wykluczone.

0

@TR3YWAY bez komentarza.

0

@PatrykBarca a to bandzior straszliwy.

0

@Dari0G znam ich tyle samo co ludzi. I tak to moja opinia. Nie uważam moich wysrywów za prawdę objawioną mistrzu.

3

@Popitek12 Rasiak.

0

@TR3YWAY nie napisałem święte, tylko lepsze od nas. Czytaj ze zrozumieniem.

0

@Katalończyk 99 masz pan rację.

Fakty oczywiste.

3

@Roobo poziom intelektualny Giertycha i Najmana jest porównywalny.

0

@TR3YWAY policz sobie ile razy matka, ojciec zabili dziecko. Co robią ludzie na ziemii wojny, kolonializm, rasizm, zabijanie bez powodu, ludobójstwa. Co Ty wgl porównujesz?
I tym usprawiedliwiasz może katowanie psów jeszcze? No błagam powiedz, że nie.

6

@MessiForeverTheBest nazywanie policji psami to obraza dla psów.

0

@lucas/catalan nie wiem. Nie sądzę byśmy wygrali. Tylko gdybam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?