0

Ruscy nie kiwną palcem by pomóc sojusznikowi?

0

@tbas Abdule, Ajatollahy. Gdyż Izrael przemawiał.

0

Powiedziano im. Nie chcieli słuchać.

1

Widzę, że pojawia się narracja o uciśnionych terrorystach z Hamasu i ich mocodawcach w Iranie.
I proszę oszczędźcie mi tych sloganów o tym, że to Usa jest złe, albo jeszcze gorzej że Rosja jest cacy.

1

@maroon nie z wojskiem, które strzela do ludzi.

1

@maroon powrót do monarchii i rozkwit. Nie powrót do jaskiń. Nikt już tam tej destruktywnej religii nie chce.

2

Wspieranie Hamasu, Hezbollahu, dyktatura islamska. Oby to był koniec Ajatollahów.

1

@Gibbon_FCB mi nigdy. Ja wręcz uwielbiałem jak nauczyciel się wkurzał i mówił co o nas naprawdę myśli. Był nieraz dobry ubaw.

3

@Jakchcesz niedługo okaże się, że to Kaczyński jest niemieckim agentem, po prostu niemieckim agentem. Mindfuck niesamowity.

0

@Sinirsey jestem. Ale przynajmniej nie jestem madritistą!

2

Rzut karny dla realu.

0

Sędziowie w Hiszpanii to złodzieje i parobki realu.

Fakty oczywiste.

2

@Chimera jeśli Donald obiecał to będzie odwrotnie.

0

Każdemu kibicowi realu zadaję jedno pytanie. Nie wstyd ci obrusie?

1

Kacper ma wielki potencjał. Jest niesamowity.

3

Kacper I wielki!!

1

@KrychaFCB wypadek czy nie, cieszy tak samo.

4

W Moskwie, we własnej wannie utonął były rosyjski wiceminister sprawiedliwości Siergiej Tropin.

Wcześniej herbatkę z polonem pewnie wypił.

2

Zagrali wczoraj jak pegieerusy.

2

Wynik 4:Ziobro martwi, lecz ja wierzę w chłopaków. Remontada es posible.

2

5

@Stagiryta Małpa - Pepe

7

Real jutrzejszy mecz zacznie z rzutem karnym. Pole position xD

1

@Bolton nie ma takiej potrzeby. Dostaną i tak.

5

Kurs na gola Mbappe z karnego 4,60. Kusi powiem wam.

3

Jutro będzie za to karny dla realu xD

6

@Luciano99 pamiętaj, że real ma w odwodzie sędziów.

4

@APTAPT nie łudź się. Będą trzy karne dla vardridu.

1

Liga Negreiry? Liga realu chyba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?