Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ruscy nie kiwną palcem by pomóc sojusznikowi?
0
@tbas Abdule, Ajatollahy. Gdyż Izrael przemawiał.
0
Powiedziano im. Nie chcieli słuchać.
1
Widzę, że pojawia się narracja o uciśnionych terrorystach z Hamasu i ich mocodawcach w Iranie.
I proszę oszczędźcie mi tych sloganów o tym, że to Usa jest złe, albo jeszcze gorzej że Rosja jest cacy.
1
@maroon nie z wojskiem, które strzela do ludzi.
1
@maroon powrót do monarchii i rozkwit. Nie powrót do jaskiń. Nikt już tam tej destruktywnej religii nie chce.
2
Wspieranie Hamasu, Hezbollahu, dyktatura islamska. Oby to był koniec Ajatollahów.
1
@Gibbon_FCB mi nigdy. Ja wręcz uwielbiałem jak nauczyciel się wkurzał i mówił co o nas naprawdę myśli. Był nieraz dobry ubaw.
3
@Jakchcesz niedługo okaże się, że to Kaczyński jest niemieckim agentem, po prostu niemieckim agentem. Mindfuck niesamowity.
15
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/643311848_1363340575825971_50947160041588280_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=13d280&_nc_ohc=_hOvqtjdLrsQ7kNvwHYdnIn&_nc_oc=Adn_qmcJ_0iKPMzpHCJYcvfS32p3fbKA3mzGQ9rwoBMcNNmEhHuzC2R66yI9OwaO394&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&_nc_gid=YWidgqN3t3DpfifteqFfww&oh=00_Afsr0cMZsco9GTlnLmZX60tyKZInGsa05eKRuYHiHY4_lg&oe=69A5D50F
Aż się łezka w oku kręci :D
0
@Sinirsey jestem. Ale przynajmniej nie jestem madritistą!
2
Rzut karny dla realu.
0
Sędziowie w Hiszpanii to złodzieje i parobki realu.
Fakty oczywiste.
2
@Chimera jeśli Donald obiecał to będzie odwrotnie.
0
Każdemu kibicowi realu zadaję jedno pytanie. Nie wstyd ci obrusie?
1
Kacper ma wielki potencjał. Jest niesamowity.
3
Kacper I wielki!!
1
@KrychaFCB wypadek czy nie, cieszy tak samo.
4
W Moskwie, we własnej wannie utonął były rosyjski wiceminister sprawiedliwości Siergiej Tropin.
Wcześniej herbatkę z polonem pewnie wypił.
2
Zagrali wczoraj jak pegieerusy.
2
Wynik 4:Ziobro martwi, lecz ja wierzę w chłopaków. Remontada es posible.
2
@Gary @BojanKriKicz
5
@Stagiryta Małpa - Pepe
7
Real jutrzejszy mecz zacznie z rzutem karnym. Pole position xD
1
@Bolton nie ma takiej potrzeby. Dostaną i tak.
5
Kurs na gola Mbappe z karnego 4,60. Kusi powiem wam.
3
Jutro będzie za to karny dla realu xD
6
@Luciano99 pamiętaj, że real ma w odwodzie sędziów.
4
@APTAPT nie łudź się. Będą trzy karne dla vardridu.
1
Liga Negreiry? Liga realu chyba.