7

Zrobiliście nam święta :D

0

Jaka szkoda, ojejku biedny real xD

0

@Tasde Donald kłamczuszek obiecywał przecież paliwo po 5.19 xd

2

Sędziowie wczoraj popis. Szukali czegokolwiek przy bramce na 2:2. Ewidentny karny? Nawet niemce nie sprawdziły. Żenada.

Tak daliśmy sobie wbić 3 bramki. Nie zmienia to faktu, że należał się nam karny.

0

Szkoda, byliśmy lepsi :(

0

Szwecja pegieerusy! To jest do wygrania!

2

Sędzia pegieerus! To był karny!

0

To jest karny do cholery!

1

@Bykunn dodam jeszcze te "materiały" z kimś w tle, kto niby też ogląda, zazwyczaj jakieś wytwory A.I.

2

@Bykunn u mnie messenger, la bamba i do niedawna yt. Obecnie nie da się tego oglądać.

2

@Bykunn siłą rzeczy oglądam jak scrolluje i 90 procent tych shortsów to takie gówno. Znam opcję "nie polecaj kanału" wyobraź sobie. Po prostu jest tego od groma.

3

Youtube podupada. Cenzura niewulgarnych słów i te shortsy na jedno kopyto, z jedną i tą samą ruską piosenką. Dochodzi już do tego, że shortsy w temacie Resident Evil mają już podkład Kamin.
Zwariować można.

O tytułach "Tak to skomentował", "To powiedział" nie wspomnę.

5

Kuracja z powodu zmęczenia. To po kiego go wystawiał...

0

@Encore nie ta repra.

0

@FCB_dimiC jest Maldinim.

0

Dziękujemy Carlo.

Mecz o pietruszkę, a my tracimy najlepszego zawodnika.
Gerard Maldini ufam Tobie.

1

Obstawiam dwa karne dla realu.

1

Liczą się trzy punkty. Nie zawsze wygrywa się paroma bramkami.

2

@Sulimo śmierć zebrała się na odwagę by mu to powiedzieć :(

Dostała kopa z półobrotu.

2

Chuck kopnął w kalendarz. Z półobrotu.

To nie śmierć po niego przyszła. On wyszedł jej na spotkanie.

0

@mordini123 obrus z niego. Wstyd.

3

Hansi Flick? Top!

2

Robercik naszym Messim i Ronaldo. Robercik naszą polską dumą!

1

Państwo w państwie obejrzane. Dla oprawców Krzysztofa Kononowicza musi być kara więzienia i to będzie piękny dzień. Oby!

2

@ProMILs nic dodać nic ująć. Niestety te dwie partie to taki właśnie elektorat.

1

https://jbzd.com.pl/obr/4431134/stare-komuchy

Moherowe berety wersja KOD. Ile to się nie naczytałem stereotypów o wyborcach Pis. Tymczasem elektorat PO.

5

Oni by byli chorzy jakby nie stracili bramki.

1

@LAMC_10 absolutnie nie. To byłby anty*emityzm.

0

@Bykunn no chamst*o.

2

Niewiele w ostatnim czasie mnie tak irytuje jak cenzurowanie niewulgarnych słów.

Ostatnio widziałem alkoh*l. Algorytmy wiem, trzeba się w takim razie temu przeciwstawić, bo to idzie w złą stronę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?