Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Zrobiliście nam święta :D
0
Jaka szkoda, ojejku biedny real xD
0
@Tasde Donald kłamczuszek obiecywał przecież paliwo po 5.19 xd
2
Sędziowie wczoraj popis. Szukali czegokolwiek przy bramce na 2:2. Ewidentny karny? Nawet niemce nie sprawdziły. Żenada.
Tak daliśmy sobie wbić 3 bramki. Nie zmienia to faktu, że należał się nam karny.
0
Szkoda, byliśmy lepsi :(
0
Szwecja pegieerusy! To jest do wygrania!
2
Sędzia pegieerus! To był karny!
0
To jest karny do cholery!
1
@Bykunn dodam jeszcze te "materiały" z kimś w tle, kto niby też ogląda, zazwyczaj jakieś wytwory A.I.
2
@Bykunn u mnie messenger, la bamba i do niedawna yt. Obecnie nie da się tego oglądać.
2
@Bykunn siłą rzeczy oglądam jak scrolluje i 90 procent tych shortsów to takie gówno. Znam opcję "nie polecaj kanału" wyobraź sobie. Po prostu jest tego od groma.
3
Youtube podupada. Cenzura niewulgarnych słów i te shortsy na jedno kopyto, z jedną i tą samą ruską piosenką. Dochodzi już do tego, że shortsy w temacie Resident Evil mają już podkład Kamin.
Zwariować można.
O tytułach "Tak to skomentował", "To powiedział" nie wspomnę.
5
Kuracja z powodu zmęczenia. To po kiego go wystawiał...
0
@Encore nie ta repra.
0
@FCB_dimiC jest Maldinim.
0
Dziękujemy Carlo.
Mecz o pietruszkę, a my tracimy najlepszego zawodnika.
Gerard Maldini ufam Tobie.
1
Obstawiam dwa karne dla realu.
1
Liczą się trzy punkty. Nie zawsze wygrywa się paroma bramkami.
2
@Sulimo śmierć zebrała się na odwagę by mu to powiedzieć :(
Dostała kopa z półobrotu.
2
Chuck kopnął w kalendarz. Z półobrotu.
To nie śmierć po niego przyszła. On wyszedł jej na spotkanie.
0
@mordini123 obrus z niego. Wstyd.
3
Hansi Flick? Top!
2
Robercik naszym Messim i Ronaldo. Robercik naszą polską dumą!
1
Państwo w państwie obejrzane. Dla oprawców Krzysztofa Kononowicza musi być kara więzienia i to będzie piękny dzień. Oby!
2
@ProMILs nic dodać nic ująć. Niestety te dwie partie to taki właśnie elektorat.
1
https://jbzd.com.pl/obr/4431134/stare-komuchy
Moherowe berety wersja KOD. Ile to się nie naczytałem stereotypów o wyborcach Pis. Tymczasem elektorat PO.
5
Oni by byli chorzy jakby nie stracili bramki.
1
@LAMC_10 absolutnie nie. To byłby anty*emityzm.
0
@Bykunn no chamst*o.
2
Niewiele w ostatnim czasie mnie tak irytuje jak cenzurowanie niewulgarnych słów.
Ostatnio widziałem alkoh*l. Algorytmy wiem, trzeba się w takim razie temu przeciwstawić, bo to idzie w złą stronę.