Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucas/catalan nie wiem. Nie sądzę byśmy wygrali. Tylko gdybam.
0
Chwilkę temu, przeczytałem post o zabiciu psa ze szczególnym okrucieństwem. Psy są lepsze niż my. Ja nie słyszałem o psie, który po powrocie do domu po ciężkim dniu w pracy lał rodzinę; z lekkim przymrużeniem oka proszę to potraktować.
Dożywocie i tyle.
3
@blakkudium nie obchodzi mnie co kto powie. Dożywocie.
0
@JordiAlbion Walia byłaby absolutnie do przejścia.
0
6 punktów w najbliższych dwóch meczach jest kluczowe!
Fakty oczywiste.
4
@kubix05 Tomaszewski upodabnia się do Kononowicza niestety. A właściwie to już mu blisko.
1
Pep how many times you won the treble?
TWICE, TWICE, TWIIIICE!
3
Droga La Bambo, Wielce szanowni kibice naszej drużyny.
W ostatnich tygodniach totalnie się załamałem wynikami i innymi sprawami, przez co złapałem srogą odklejkę dotyczącą Hansiego i bardzo nieodpowiednio się zachowywałem.
Wybaczcie i Vamos Barca.
3
Pep, poza meczami Barcelony zawsze będę mu kibicował. Jest wielki, niepowtarzalny. Po majstra City!!
Petrodolary czy nie, City Guardioli to obok Live Boba Paislaya i United Fergusona największa drużyna w historii angielskiej piłki.
1
Ferran> Chuck Norris.
2
@Bykunn brakuje Inigo. Bardzo.
0
Jeśli Hansi nie ma wpływu na wylewy w obronie to po co wgl tu jest?
Niemiec naprawdę podniósł ten klub i jestem za to wdzięczny. Jednak tak samo jak na gorąco tak i teraz na chłodno, zaczynam uważać, że pewnego poziomu nie przeskoczymy stosując obecną taktykę, filozofię. Większość ważnych meczów z klasowymi rywalami w tym sezonie była słaba.
Tu potrzeba dużych zmian. Kompletny brak równowagi między ofensywą a defensywą.
0
Poziom naszej defensywy jest niedopuszczalny na taki klub jak Barcelona, niedopuszczalny na takim poziomie. Ktoś za to musi w końcu odpowiedzieć.
0
Żenada Flick to może PB trenować. Fatalnie ustawił zespół i tyle. Out!
0
@turhiay Klopp wyciągnałby maxa.
0
@pt9 Klopp nie zgadza się z tym. Guardiola tak samo, Ferguson tak samo, Conte, KOMPANY tak samo.
0
Trener ustawia taktykę, motywuje zawodników. Flick out!
0
@macio_944 wina Flicka.
0
Żenada, gramy bez obrony. Trener za to odpowiada.
0
@LAMC_10 to nie bajt. Żenada by tak grać w 1/4 finału u siebie. MY JESTEŚMY BARCELONA. WSTYD!
0
Flick out. Tyle w temacie. Nie wygramy Ligi mistrzów z nim.
0
Pep, ile razy zdobyłeś tryplet?
Twice, TWICE, TWIIIIICEEE!
0
Real Madryt = Rafał Kosno.
0
@Criss18Barca
2
Lewy szybciej stoi niż Ferran biega.
4
Witam wszystkich w ten wspaniały wielkanocny poranek!
W Madrycie -7 przypominam :D
0
Kto wygrał wg was? Wilder czy Chisora?
2
Hansi I Wielki!!
2
Są herosami. Tyle w temacie.
1
Dziękuję za wspaniałe emocje na święta, damo mego życia Barcelono moja