Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kai0 bo to nie real i wynik 1:1
2
@Kapitan hawk przy meczu realu i wyniku 1:1 to byłoby 10 minut jak nic.
2
To jest dramat i tyle. Poziom żenady jaki ma miejsce w lidze realu znów osiąga niebotyczny poziom.
1
Rzut karny dla realu.
0
@ranger3120 to jest prawda po prostu.
1
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/629337286_1346955787464450_5466169966674659274_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=vDLjQXs-8W0Q7kNvwGAZdSF&_nc_oc=Adl6fS5PuYA2P885iTiNoFU0NqZmzAi-WdkY416oP-nGUHx2CuuhaSggr2Ow07eiaBU&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&_nc_gid=RwbyZaz1shA9rqP94Vf-Xw&oh=00_AfufNYeSq05kN_iUJRjAzKDi6iMkhJfMNbjMBl4-__N7wA&oe=698D3B01
Złoto!
1
Footroll pisze w poście o sensacji. Porażka legły to obecnie żadna sensacja.
0
Pięknie Arka. Legia spadnijcie!
0
@Cryptolis szok.
Tak poważnie to gorzej niż z Szatanową jest.
1
@Cryptolis a to ona jest aktorką?
0
Otworzyłem lodówkę, a tam Wieniawa.
25
Koniec kariery, to chyba jedyne rozwiązanie w jego przypadku.
0
Jest półfinał. Ale nasza obrona w tym sezonie to pegieerusy.
4
Rzut karny dla realu.
0
@MessiForeverTheBest tak brawo.
2
Jak nazywa się blondynka, której ubyło 90 procent inteligencji?
Wdowa.
2
Real to klub, który był w Hiszpanii uprzywilejowany od czasów gen.Franco, komercyjny, z plastikową społecznością fanów.
Fakty oczywiste.
0
Rzut karny dla realu.
8
Obrusy są dnem. Sportowym i moralnym. Od zawsze na zawsze.
0
Rzut karny dla realu. Niebo jest niebieskie.
Pozdrawiam.
0
9 minut. Ten klub od zawsze miał chody. Krótko.
0
@Sinirsey tak :D
0
Śmiech Jarosława Andrzejewskiego przez 35 minut idealnie oddaje moje wrażenia dotyczące wyniku meczu kefirów!
3
Piękne jest to co się stało! Obrusy przegrały to i wieczór udany!
0
Real to jest mem XD
6
Sprawa Krzysztofa Kononowicza w Prokuraturze Krajowej. Wspaniałe jest to co się dzieje!
Panie Sławku obudzi się pan na chwilę! Obudzi się pan! Policja!
0
Sroga inba w KRS.
A Barca po zwycięstwo! Vamos!
3
Real odpadł. Jak mi przykro hahaha
9
Można krytykować, nie zgadzać się z decyzjami naszego Hansiego. Jednej rzeczy nikt mu nie odbierze.
Znów w Barcelonie zapanowała radość.
0
@szymonekk tak zrobię.