5

@Kai0 bo to nie real i wynik 1:1

2

@Kapitan hawk przy meczu realu i wyniku 1:1 to byłoby 10 minut jak nic.

2

To jest dramat i tyle. Poziom żenady jaki ma miejsce w lidze realu znów osiąga niebotyczny poziom.

1

Rzut karny dla realu.

0

@ranger3120 to jest prawda po prostu.

1

Footroll pisze w poście o sensacji. Porażka legły to obecnie żadna sensacja.

0

Pięknie Arka. Legia spadnijcie!

0

@Cryptolis szok.
Tak poważnie to gorzej niż z Szatanową jest.

1

@Cryptolis a to ona jest aktorką?

0

Otworzyłem lodówkę, a tam Wieniawa.

25

Koniec kariery, to chyba jedyne rozwiązanie w jego przypadku.

0

Jest półfinał. Ale nasza obrona w tym sezonie to pegieerusy.

4

Rzut karny dla realu.

0

2

Jak nazywa się blondynka, której ubyło 90 procent inteligencji?

Wdowa.

2

Real to klub, który był w Hiszpanii uprzywilejowany od czasów gen.Franco, komercyjny, z plastikową społecznością fanów.

Fakty oczywiste.

0

Rzut karny dla realu.

8

Obrusy są dnem. Sportowym i moralnym. Od zawsze na zawsze.

0

Rzut karny dla realu. Niebo jest niebieskie.

Pozdrawiam.

0

9 minut. Ten klub od zawsze miał chody. Krótko.

0

@Sinirsey tak :D

0

Śmiech Jarosława Andrzejewskiego przez 35 minut idealnie oddaje moje wrażenia dotyczące wyniku meczu kefirów!

3

Piękne jest to co się stało! Obrusy przegrały to i wieczór udany!

0

Real to jest mem XD

6

Sprawa Krzysztofa Kononowicza w Prokuraturze Krajowej. Wspaniałe jest to co się dzieje!
Panie Sławku obudzi się pan na chwilę! Obudzi się pan! Policja!

0

Sroga inba w KRS.

A Barca po zwycięstwo! Vamos!

3

Real odpadł. Jak mi przykro hahaha

9

Można krytykować, nie zgadzać się z decyzjami naszego Hansiego. Jednej rzeczy nikt mu nie odbierze.

Znów w Barcelonie zapanowała radość.

0

@szymonekk tak zrobię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?