Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MiloszFCB1899 Teraz są w 3
2
@GeneralXavi oddychaj
1
@Majowy_ Tak dziwne jak zielona trawa
1
@NeroTFP1 Chłop się sam pocisnął, przegrał z lokalnym amatorem
0
@okiemtypera_lucaxx95 Grę se kup jakąś na Steamie xD
0
@Ojciec5tkidzieci Przecież grubaszek wypuścił nutkę Ajronwejdera na Euro
4
@Encore wtf xD
2
@Bulbazaur17 Jeden pies
0
@tomek8756 Żółte i pomarańczowe jednocześnie
6
@karci0 Co więcej sam byłeś takim wariatem jak przez 15 minut wygrywaliśmy z Holandią, a tera udajesz wielkiego wieszcza xD
0
@Kgorecki2500 Ciężki dylemat xD Jakby było więcej do wygrania to bym grał, ale tak to może warto wyjąć, ale to musisz posłuchać głosu dupy czy tam serca
2
@Kuba_1 No nie wiem jak dla mnie nie ma w tym nic niesamowitego
0
Jakiego polecacie bukmachera? Nie gram na co dzień, tyle co na Euro i Mundial, czasem finał ligi mistrzów coś postawię i do tej pory używałem Fortunki, ale ku*estwo ciągle się ścina czy to aplikacja czy strona i pier*olca idzie dostać
12
@Rust_Cohle Tylko tyle Ci kazał napisać za unbana?
3
@Lucyfffer Fakt mi też obrzydziłeś właśnie Euro a było fajne
0
@jacobFCB Dobry był ten Eminem
1
@FabianekMrozek Mam nadzieję że do Flicka równie dobrze się pomylisz jak do bukmacherki
2
@AFA Naturlich
6
@AmigoBlancos Jak kupon wejdzie to będzie warto, jak nie wejdzie to nie będzie, pytasz nas czy potrafimy przewidywać przyszłość?
0
@szkutnik91 Tak:
1
@Faro Czyli pasuje do Nas, bierzemy
0
@PizzerMan podbijanko
1
@Zoker A lasy już otworzyli chociaż?
3
@JimMorrisonFCB Jakiś program standupowy robił piwo z memcenem czy coś takiego i tam nawijał ludziom makaron na uszy jak to stolik wywróci, jakieś śmieszki żarciki i na końcu chlał browara
0
@Comentateiro Dziadek zobaczył pierwszy raz kobietę ze smartfonem? Czasem warto częściej z domu wychodzić a nóż człowiek się przyzwyczai do takich widoków
1
@messi564 No i Cię serniczek wyjaśnił i Twoje gówndzynki
0
@ptrx Przeżyjesz, kiedyś nawet w 720p nie było
0
@FanBarcy22 A ponoć światło jest szybsze niż dźwięk
14
@tristan87 Niech przestaną już nas tak komplementować, bez przesady
1
@PizzerMan Poszło