2

@MiloszFCB1899 Teraz są w 3

2

@GeneralXavi oddychaj

1

@Majowy_ Tak dziwne jak zielona trawa

1

@NeroTFP1 Chłop się sam pocisnął, przegrał z lokalnym amatorem

0

@okiemtypera_lucaxx95 Grę se kup jakąś na Steamie xD

0

@Ojciec5tkidzieci Przecież grubaszek wypuścił nutkę Ajronwejdera na Euro


4

@Encore wtf xD

2

@Bulbazaur17 Jeden pies

0

@tomek8756 Żółte i pomarańczowe jednocześnie

6

@karci0 Co więcej sam byłeś takim wariatem jak przez 15 minut wygrywaliśmy z Holandią, a tera udajesz wielkiego wieszcza xD

0

@Kgorecki2500 Ciężki dylemat xD Jakby było więcej do wygrania to bym grał, ale tak to może warto wyjąć, ale to musisz posłuchać głosu dupy czy tam serca

2

@Kuba_1 No nie wiem jak dla mnie nie ma w tym nic niesamowitego

0

Jakiego polecacie bukmachera? Nie gram na co dzień, tyle co na Euro i Mundial, czasem finał ligi mistrzów coś postawię i do tej pory używałem Fortunki, ale ku*estwo ciągle się ścina czy to aplikacja czy strona i pier*olca idzie dostać

12

@Rust_Cohle Tylko tyle Ci kazał napisać za unbana?

3

@Lucyfffer Fakt mi też obrzydziłeś właśnie Euro a było fajne

0

@jacobFCB Dobry był ten Eminem


1

@FabianekMrozek Mam nadzieję że do Flicka równie dobrze się pomylisz jak do bukmacherki

2

@AFA Naturlich

6

@AmigoBlancos Jak kupon wejdzie to będzie warto, jak nie wejdzie to nie będzie, pytasz nas czy potrafimy przewidywać przyszłość?

0

@szkutnik91 Tak:

1

@Faro Czyli pasuje do Nas, bierzemy

0

@PizzerMan podbijanko

1

@Zoker A lasy już otworzyli chociaż?

3

@JimMorrisonFCB Jakiś program standupowy robił piwo z memcenem czy coś takiego i tam nawijał ludziom makaron na uszy jak to stolik wywróci, jakieś śmieszki żarciki i na końcu chlał browara

0

@Comentateiro Dziadek zobaczył pierwszy raz kobietę ze smartfonem? Czasem warto częściej z domu wychodzić a nóż człowiek się przyzwyczai do takich widoków

1

@messi564 No i Cię serniczek wyjaśnił i Twoje gówndzynki

0

@ptrx Przeżyjesz, kiedyś nawet w 720p nie było

0

@FanBarcy22 A ponoć światło jest szybsze niż dźwięk

14

@tristan87 Niech przestaną już nas tak komplementować, bez przesady

1

@PizzerMan Poszło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?