0

Ryż, Dzwoniąca szynka, Kamienie, fajne te nazwiska Angliki mają

0

Komentarz usunięty

1

@misterio Ja się załamałem, ja stąd wychodzę

4

@Emhyr Ale ty jakieś skrajności stereotypowe podajesz, które Ci się kojarzą z anime, to tak jakby twierdzić że każdy fan seriali czy filmów jest odklejony i się przebiera w jakieś pojebaństwa xD

4

@MesQueUnClub_87 Pewnie Lewego wymieni

1

@Emhyr Cisną bo są ograniczeni umysłowo i muszą znaleźć se kozła ofiarnego który pozwoli im odwrócić uwagę od własnych kompleksów i depresyjnych myśli. Wiem bo mój 15 letni kuzyn też taki był, potem pograł chwilę w jakąś Yakuzę i nagle mu się spodobał japoński klimat xD

2

@Emhyr Nawet nie próbuję Cię uświadomić bo masz na tyle wyprany mózg przez "cool" nastolatków co cisną bekę z każdego kto ogląda anime że moja opinia niewiele raczej zmieni, sam musisz z tego kiedyś wyrosnąć. Sayonara

2

@Emhyr Mogę się założyć że nawet odcinka jakiegokolwiek anime nie obejrzałeś, ale jesteś jednym z tych gimbusów co się tasują wspólnie nad robieniem z każdego fana anime jakiegoś cosplayowca co się przebiera w postacie, maluje i siedzi przed kompem 24 na dobę, czyli imo jesteś nawet gorszy niż owe osobniki xD

1

@Emhyr Po prostu musiał Cię jakiś weeb skrzywdzić nie ma innej opcji, normalni ludzie nie mają aż takich uprzedzeń

1

@Emhyr Ale czemu tak ostro :(

3

@VegetaPolska Ja tylko Squidgame oglądałem i mi się podobał

3

@Emhyr Ojoj, musiała mocno skrzywdzić

1

@VegetaPolska A idź, moja cały czas ogląda to na Netflixie, wolę japońskie klimaty

3

@Emhyr Pewnie cię jakaś azjatka w uja zrobiła i masz traumę

4

@Emhyr Ale anime to ty nie obrażaj od tych koreańskich guwien

0

@Lionel_Messi10 Przepraszam

2

@Who_you_mam On sam jest jak ta pitch

0

Komentarz usunięty

0

@Essos Czemu Ronaldo 16 games tylko

1

@vangoor A wena jest king konga

4

@MesQueUnClub96 Dziękujemy za opinię eksperta oddajemy głos do studia

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

@Sulimo Mi tam pachnie, to smakuje jak lekarstwo takie ziołowe

2

@Sulimo Redbula albo colę, chociaż na czysto również jest dobry

0

@emeu Toć to Berti Vögts

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@emeu Prawie

0

@emeu Francja vs Jugosławia 5:0. Stało się to 21 czerwca 1984 roku podczas meczu fazy grupowej

2

@Vamos_RM Nie wiesz co byś zrobił na ich miejscu, panowie wygrali praktycznie wszystko co się dało w piłce, mają już też swoje lata i chcą zwyczajnie odpocząć sobie od futbolu. Granie w jednej drużynie z Mbappe to nie jest jakiś super zaszczyt i notka do CV grając wcześniej z Cristiano

0

@BorzyKrzys Nie musisz się fatygować, już znaleźliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?