Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ryż, Dzwoniąca szynka, Kamienie, fajne te nazwiska Angliki mają
0
Komentarz usunięty
1
@misterio Ja się załamałem, ja stąd wychodzę
4
@Emhyr Ale ty jakieś skrajności stereotypowe podajesz, które Ci się kojarzą z anime, to tak jakby twierdzić że każdy fan seriali czy filmów jest odklejony i się przebiera w jakieś pojebaństwa xD
4
@MesQueUnClub_87 Pewnie Lewego wymieni
1
@Emhyr Cisną bo są ograniczeni umysłowo i muszą znaleźć se kozła ofiarnego który pozwoli im odwrócić uwagę od własnych kompleksów i depresyjnych myśli. Wiem bo mój 15 letni kuzyn też taki był, potem pograł chwilę w jakąś Yakuzę i nagle mu się spodobał japoński klimat xD
2
@Emhyr Nawet nie próbuję Cię uświadomić bo masz na tyle wyprany mózg przez "cool" nastolatków co cisną bekę z każdego kto ogląda anime że moja opinia niewiele raczej zmieni, sam musisz z tego kiedyś wyrosnąć. Sayonara
2
@Emhyr Mogę się założyć że nawet odcinka jakiegokolwiek anime nie obejrzałeś, ale jesteś jednym z tych gimbusów co się tasują wspólnie nad robieniem z każdego fana anime jakiegoś cosplayowca co się przebiera w postacie, maluje i siedzi przed kompem 24 na dobę, czyli imo jesteś nawet gorszy niż owe osobniki xD
1
@Emhyr Po prostu musiał Cię jakiś weeb skrzywdzić nie ma innej opcji, normalni ludzie nie mają aż takich uprzedzeń
1
@Emhyr Ale czemu tak ostro :(
3
@VegetaPolska Ja tylko Squidgame oglądałem i mi się podobał
3
@Emhyr Ojoj, musiała mocno skrzywdzić
1
@VegetaPolska A idź, moja cały czas ogląda to na Netflixie, wolę japońskie klimaty
3
@Emhyr Pewnie cię jakaś azjatka w uja zrobiła i masz traumę
4
@Emhyr Ale anime to ty nie obrażaj od tych koreańskich guwien
0
@Lionel_Messi10 Przepraszam
2
@Who_you_mam On sam jest jak ta pitch
0
Komentarz usunięty
0
@Essos Czemu Ronaldo 16 games tylko
1
@vangoor A wena jest king konga
4
@MesQueUnClub96 Dziękujemy za opinię eksperta oddajemy głos do studia
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
@Sulimo Mi tam pachnie, to smakuje jak lekarstwo takie ziołowe
2
@Sulimo Redbula albo colę, chociaż na czysto również jest dobry
0
@emeu Toć to Berti Vögts
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@emeu Prawie
0
@emeu Francja vs Jugosławia 5:0. Stało się to 21 czerwca 1984 roku podczas meczu fazy grupowej
2
@Vamos_RM Nie wiesz co byś zrobił na ich miejscu, panowie wygrali praktycznie wszystko co się dało w piłce, mają już też swoje lata i chcą zwyczajnie odpocząć sobie od futbolu. Granie w jednej drużynie z Mbappe to nie jest jakiś super zaszczyt i notka do CV grając wcześniej z Cristiano
0
@BorzyKrzys Nie musisz się fatygować, już znaleźliśmy