4

@fart Prawda, aż dam zielonego

28

@Cule1234 Mógł ze spadochronu kominem się w*ebać, po co to kombinować

1

@kuz Chodzi o to że mrożenie zabija bakterie, które namnażają się ze zwiększoną intensywnością po rozmrożeniu bo te, które mają styczność z lodem po raz pierwszy lub nie zostały wcześniej zabite żywią się tymi martwymi. Prawdziwy problem zaczyna się kiedy proces rozmrażania i mrożenia jest powtarzany wielokrotnie albo kiedy lody leżały długo rozmrożone. Jeśli mówisz że rozmroziły się trochę, podczas godzinnego leżenia w temperaturze pokojowej to bym się tym nie przejmował, smacznego, po prostu pilnuj żeby już siedziały cały czas w zamrażarce

0

@bstryyy Ale ani czekolada ani cukierek nie mają być zachętą do oddawania krwi, tutaj chodzi o szybkie uzupełnienie kalorii w organiźmie zaraz po jej oddaniu. Ponoć te czekolady były tak niedobre że ledwo się to dało przełknąć, stąd wszelakie bunty

1

@macio_944 GTA San Andreas, Gothic 2 NK, Kroniki Myrtany: Archolos, The last of Us
Wiedźmina i Rdr nie wymieniłem bo to zbyt oczywiste w sumie :D

0

@Popitek12 Przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej, więc może być wróg

22

Powtórzenie meczu xD Potem się dziwić że wszyscy z nas mają bekę, Laporta i Xavi to niezłe combo robienia trzody z tymi wypowiedziami

0

@Lucyfffer To se kurła poczekasz xD

5

Jesteśmy frajerami, ale w sumie nic nowego, pora na csa

7

Nie płacz Vini Carlo kupi kredki

1

@Xiti To żeś się popisał

0

@AlphaNumeric Po ostatniej kolejce jestem spokojny, musiałby teraz w drugiej połowie ze 2 wrzucić żebym zaczął się znowu martwić

0

Iga z ulgą bo w garażu by się już nie pomieściło

2

@IronSanHybrid Guwniarz z patykiem top

1

@MesQueUnClub96 Z Eleną to ona miałaby problem nawet jakby ryba grała z zamkniętymi oczami

1

@mordini123 Ja kibicuję PSG tylko ze względu na Luczo, tak to by spadli półkę niżej jak nie dwie

1

@blakkudium Już widzę jak te skompiradła nam tyle dają

0

Jaki macie stosunek do wygrania ligi mistrzów przez poszczególne kluby które zostały w walce o tenże puchar? U mnie tak:

Dobry: PSG
Obojętny: Borussia
Zły: Bayern i madryciaki

22

@TR3YWAY Wymasować Laporcie bebzol

4

@MesQueUnClub96 Marcel Lotka to co najwyżej ligę mistrzów w darcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@michal199500hehe Jak sam Xavi tak mówi to tak musi być, gorzej jak mówi z kimś

5

@mleczkoo Reasumując wszechświat jest ograniczony

5

@HighestInTheRoom Nasz liberał tuskolubny coś ostatnio agresywny się zrobił, chyba skończyły się lekarstwa

0

@Comentateiro "Tak czy owak, nawet zakładając, że twoje kłamstwa to prawda, wychodzisz na człowieka o mentalności 12-latka, który dorwał się do netu i ma radochę, ze wkręca kogoś za pomocą kłamstwa w gównorozmowę."

Wydaje mi się że wkręcenie kogoś raz na jakiś czas nie świadczy aż tak bardzo o mentalności, co innego zablokowanie swojego rozmówcy pokazując mu tylko jak bardzo potrafił wejść ci na głowę i jak bardzo nie potrafisz sobie poradzić ze zwyczajną rozmową musząc uciekać się do takich funkcji jak blokowanie :D Tak czy inaczej co złego to nie ja, mam nadzieję że obejdzie się u ciebie bez terapeuty

1

@Comentateiro "Brawo udało ci się dowiedzieć w ciągu godziny, ze Macio o tym pisał."
Z pewnością w ciągu chwili wpadłbym na trop że Macio pisał o tym miesiąc temu czy nawet więcej :D Jakby mi się chciało dokopać do tego jego komentarza to mógłbym Ci nawet udowodnić moje słowa bo wydaje mi się że zostawiłem tam herba, a nasz kochany system na stronie pokazuje kiedy herb został wystawiony, ale że mi się nie chce marnować aż tyle czasu żeby po raz kolejny wyjaśnić profesora to muszę go zostawić z poczuciem nadziei że to on pozostaje wygranym ^^

2

@Comentateiro Stara ryba dała się złapać na wędkę i wciąż myśli że to ona łowi. Moja strategia była tak dobrze zaplanowana że dla maleńkiego umysłu potrafi się mieścić jedynie w granicach absurdu. Już dobre parę tygodni temu Macio pisał jak zbugowało mu się wyświetlanie ilości dni na stronie po zmianie adresu email, zaglądając w twój profil coś mi się zaczęło nie zgadzać, idealny błąd który można wykorzystać przeciwko maniakowi nałogowo tłuczącemu komentarze

0

@Comentateiro No to teraz plot twist panie profesorze, w całym tym zajściu to ja robiłem ci test na inteligencję, wiedziałem już na starcie że liczba dni która wyświetla się na twoim profilu tak naprawdę jest zaniżona podobnie ja ma to miejsce w przypadku niektórych użytkowników którzy zmieniali przykładowo adres email. Twoim zadaniem było domyślić się że to pułapka, ale zgodnie z moimi przypuszczeniami oblałeś. Przykro mi panie dziadku, ale zmuszony jestem odebrać panu tytuł profesora

3

@Comentateiro Reasumując: Mario, podobnie jak koledzy wyżej wyjaśniają zdesperowanego starca który zamiast przyznać się do błędu zasłania się rzekomymi błędnymi danymi które zostały użyte do podkopania jego ego.

Zamiast pogrążać sie z każdym kolejnym komentarzem polecam wziąć korepetycje z matmy, kto wie może nawet podręcznik dla pierwszoklasistów mógłby okazać się całkiem pomocny, skrzacie. ^^

3

@Comentateiro Jeśli moje IQ wynosi zaledwie 65 to strach pomyśleć jak wybitny jest ten nauczyciel, który nie potrafi obliczyć zadania matematycznego z poziomu trzeciej klasy podstawowej, łap ściągę dziadek:
https://zapodaj.net/images/ca611d87748d5.jpg

https://zapodaj.net/images/dcb17268dea28.jpg

12

@Comentateiro Ale kolega wyżej ma rację, twoja średnia komentarzy na dzień wynosi 65, gdybyś czas który poświęcasz na przelewanie własnej głupoty na internetowe forum poświęcił na czytanie książek to miałbyś go wystarczająco dużo żeby nie utożsamiać czytania z byciem na utrzymaniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?