1

@AFA I luźne sprostowanie ^^

0

@AFA Valverde miał Messiego i pełno graczy którzy mieli za sobą wygrany tryplet

5

@DonCarletto Niezła próba madryciaku

0

@Popitek12 Kurła panie byłem Messim na tle tych nieudaczników, mijało się 5 słupów i gol, na bramie też się grało

0

Xavi: Czy tak się musiało stać? W brzuchu motyle a w sercu igły

0

@Bobo25 xDD Ludzie to jednak mają krótką pamięć

"Gdyby nie nadeszła pandemia może i dało by się te finanse ogarnąć/spiąć. "

Sęk w tym że gdyby Bartomeu nie rozdawał pieniędzy na lewo i prawo podpisując chore kontrakty to potrafilibyśmy przebrnąć przez pandemię tak jak pozostałe kluby z topu, gość fundował nam życie na krawędzi jeśli chodzi o finanse, a teraz Laporta musi to wszystko posprzątać. Gruby jest jaki jest, ale nie dostał łatwego zadania

2

@bari_94 A może po prostu łykacie wszystko jak młode pelikany, a pismaki mają zabawę jak co roku z głupimi ploteczkami hm?

2

Ferran Lopez nie istnieje nie może Cię skrzywdzić

0

@Sysia11 Jak już to 5 do 3 dla Ryby, ale bardziej chodziło mi o to że 4 razy z rzędu Ryba potrafiła wygrać nie tak dawno w ważnych meczach, ale rzeczywiście z tą Cori to wygląda na przepaść

5

@Emhyr Tu raczej ciężko o inne odpowiedzi, chyba że byś madryciaka jakiegoś pytał to pewnie wyczaśnie Ronaldo i Zidana z dupy

35

@Emhyr Messi, Ronaldinho, Neymar

1

@adi7adi8 Iga dla Cori jest jak Ryba dla Igi, no kat po prostu

1

Młoda co pyskuje xD

0

@Miszak A ty nie brać wszystkiego na poważnie?

6

@cules100pro Nie mogę bo obiecałem sobie kiedyś że już nigdy tego gówna nie odpalę

1

Co za debile tego winnera nie pokazali

1

@kondzix2115 1000 złociszy dostałem od chrzestnego 20 lat temu (kurła ale ten czas leci), ale myślę że mimo inflacji itd też bym dał tysiaka, nie ma co gówniaków rozpuszczać

9

@draxidox Haha co się ukłonił przed rudym a taki wyszczekany był

1

@macio_944 Przecież Bill Gates steruje ludźmi za pomocą 5g i czipów które były w szczepionkach na covida, czego tu nie rozumieć

2

@jacobFCB xDD

0

@VegetaPolska Aj si e red dur end aj łont yt pejnted blek

0

@Safrani Dokładnie i czy kogoś jeszcze dziwi ich hipokryzja ?

5

@bartekvisca To pewnie konfederaci czy pisowcy, wśród fajnoPOlaków raczej nie znajdziesz

0

@FcPortoFan1999 Takim kitkiem jeszcZe młodym

1

@FcPortoFan1999 Yamal ci przebiegł przez ulicę? Co ty w Barcelonie jesteś ?

3

@tristan87 Z jednej strony cieszę się że jako polaki buntujemy się przeciwko temu debilizmowi, ale z drugiej trochę przerażające że nam będą wciskać teraz takie coś. Konserwatyzm w stosunku do tych niebinarnych wynalazków to był jeden z niewielu plusów za rządów PiSu

5

@Lionel_Messi10 Tylko po części masz rację, tam cebulaki pamiętam trochę się sapały że Leo dostał piłkę w 2021 zamiast Lewego, ale niemalże wszyscy są zgodni że za 2020 rok to Robert powinien ją dostać i to w głównej mierze jest wina France Football że Lewy takowej na koncie nie posiada

15

@Lionel_Messi10 Tak czytam te komentarze i póki co to jedyną osobą która się tutaj spłakała jesteś Ty xD Mowa jest o Lewandowskim i jego potencjalnej złotej piłce, a Ty tu z Messim wyskakujesz i insynuujesz jakieś głupoty że ludzie uważają że to przez niego Lewy nie ma złotej piłki xD

2

@Joe_Barbaro Zmniejszenie dawki powinno pomóc, poświęcę sieni przejmę polowe

5

@Arden O bogowie walka !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?