Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AFA I luźne sprostowanie ^^
0
@AFA Valverde miał Messiego i pełno graczy którzy mieli za sobą wygrany tryplet
5
@DonCarletto Niezła próba madryciaku
0
@Popitek12 Kurła panie byłem Messim na tle tych nieudaczników, mijało się 5 słupów i gol, na bramie też się grało
0
Xavi: Czy tak się musiało stać? W brzuchu motyle a w sercu igły
0
@Bobo25 xDD Ludzie to jednak mają krótką pamięć
"Gdyby nie nadeszła pandemia może i dało by się te finanse ogarnąć/spiąć. "
Sęk w tym że gdyby Bartomeu nie rozdawał pieniędzy na lewo i prawo podpisując chore kontrakty to potrafilibyśmy przebrnąć przez pandemię tak jak pozostałe kluby z topu, gość fundował nam życie na krawędzi jeśli chodzi o finanse, a teraz Laporta musi to wszystko posprzątać. Gruby jest jaki jest, ale nie dostał łatwego zadania
2
@bari_94 A może po prostu łykacie wszystko jak młode pelikany, a pismaki mają zabawę jak co roku z głupimi ploteczkami hm?
2
Ferran Lopez nie istnieje nie może Cię skrzywdzić
0
@Sysia11 Jak już to 5 do 3 dla Ryby, ale bardziej chodziło mi o to że 4 razy z rzędu Ryba potrafiła wygrać nie tak dawno w ważnych meczach, ale rzeczywiście z tą Cori to wygląda na przepaść
5
@Emhyr Tu raczej ciężko o inne odpowiedzi, chyba że byś madryciaka jakiegoś pytał to pewnie wyczaśnie Ronaldo i Zidana z dupy
35
@Emhyr Messi, Ronaldinho, Neymar
1
@adi7adi8 Iga dla Cori jest jak Ryba dla Igi, no kat po prostu
1
Młoda co pyskuje xD
0
@Miszak A ty nie brać wszystkiego na poważnie?
6
@cules100pro Nie mogę bo obiecałem sobie kiedyś że już nigdy tego gówna nie odpalę
1
Co za debile tego winnera nie pokazali
1
@kondzix2115 1000 złociszy dostałem od chrzestnego 20 lat temu (kurła ale ten czas leci), ale myślę że mimo inflacji itd też bym dał tysiaka, nie ma co gówniaków rozpuszczać
9
@draxidox Haha co się ukłonił przed rudym a taki wyszczekany był
1
@macio_944 Przecież Bill Gates steruje ludźmi za pomocą 5g i czipów które były w szczepionkach na covida, czego tu nie rozumieć
2
@jacobFCB xDD
0
@VegetaPolska Aj si e red dur end aj łont yt pejnted blek
0
@Safrani Dokładnie i czy kogoś jeszcze dziwi ich hipokryzja ?
5
@bartekvisca To pewnie konfederaci czy pisowcy, wśród fajnoPOlaków raczej nie znajdziesz
0
@FcPortoFan1999 Takim kitkiem jeszcZe młodym
1
@FcPortoFan1999 Yamal ci przebiegł przez ulicę? Co ty w Barcelonie jesteś ?
3
@tristan87 Z jednej strony cieszę się że jako polaki buntujemy się przeciwko temu debilizmowi, ale z drugiej trochę przerażające że nam będą wciskać teraz takie coś. Konserwatyzm w stosunku do tych niebinarnych wynalazków to był jeden z niewielu plusów za rządów PiSu
5
@Lionel_Messi10 Tylko po części masz rację, tam cebulaki pamiętam trochę się sapały że Leo dostał piłkę w 2021 zamiast Lewego, ale niemalże wszyscy są zgodni że za 2020 rok to Robert powinien ją dostać i to w głównej mierze jest wina France Football że Lewy takowej na koncie nie posiada
15
@Lionel_Messi10 Tak czytam te komentarze i póki co to jedyną osobą która się tutaj spłakała jesteś Ty xD Mowa jest o Lewandowskim i jego potencjalnej złotej piłce, a Ty tu z Messim wyskakujesz i insynuujesz jakieś głupoty że ludzie uważają że to przez niego Lewy nie ma złotej piłki xD
2
@Joe_Barbaro Zmniejszenie dawki powinno pomóc, poświęcę sieni przejmę polowe
5
@Arden O bogowie walka !!