1

@JohnnyBarca Ten Arda który ani minuty nie zagrał w LM? xD

0

@Barcasub Grawitacja po prostu ją ściągnęła i próbuje przebierać nogami żeby się nie przewrócić co daje złudzenie biegu

1

@TR3YWAY No trzeba przyznać że @jowita w formie

7

Bejba, ic kajna krejze

2

@wojopancer Madryt Sevilla FC, co to za kolaboracja jakaś xD

4

@mrboom No jest problem bo jak oderwiesz to się robi jakaś kolczatka pieprzona, nie wiem co za ułom to wymyślił

0

@Jackazz Ta na pewno by odpuścił puchar LM byle się na niego w Madrycie nie obrazili xD

0

@Kuba_1 No chyba jednak nie

0

@MesQueUnClub96 Przykro mi Dodi ale prawda i to nie gównoprawda

1

Nie ma się z czego cieszyć, prędzej borussia da dupy w finale z madryciakami niż PSG

5

@Szklaner Dziadek pijany napisze często jakieś prostackie bzdury a dzieciaki mu klaszczą mnie też to rozwala xD

2

@misterio Toć to Fukasaku

2

@esem91 Kowal to zwykły wieśniak jest, a gawiedź mu jajka liże bo się nie gryzie w język

0

@LeoMessi1994 Nie wiem tylko Neymara oglądałem, resztę to jako dzieciak parę meczy na mundialach się widziało

0

@LeoMessi1994 Chyba z poniższych panów

1

Ten Niko Łiljams ma jakąś tarantulę na głowie

6

@Arden Dachowanie samochodem po pijanemu na polanie gdzie dwóch kumpli jechało na dachu trzymając się relingów xD Nikomu się nic większego nie stało bo tych z dachu wyrzuciło parę metrów obok. Ta głupota mogła skończyć się totalną tragedią, ale na szczęście dzisiaj człowiek może się z tego tylko pośmiać, sytuacja miała miejsce jakieś 9 lat temu

3

@FCB24 Nie, takie chu*owizny też są potrzebne żeby nauczyć pokory kibiców rozpieszczonych sukcesami, nawet jeśli ma to trwać ileś lat. Nie my jedyni znajdujemy się obecnie w bagnie, ale im dłużej się czeka na wyjście z niego tym lepiej będzie ono smakować

0

@Rl9k1nG Jedz tarczyńskie, najlepsze smakowo i skład całkiem dobry

0

@TR3YWAY La Bamba se kolejną ofiarę znajdzie jak riki pucz

1

@MateS To który jest kur*a trenerem kogo

2

@Coutinho007 Do chłopa nie dociera że piosenkarz może stać się trenerem

2

@FCBparasiempre I że niby to są dwie różne osoby? Dobra dobra mnie nie nabierzesz

2

@FCBparasiempre Tak jak zauważyłeś trenuje pod pseudonimem Xavi

2

@FCBparasiempre Teraz śpiewa tylko hobbistycznie, a na co dzień zajmuje się trenowaniem FC Barcelony

2

@FCBparasiempre O Danzela

0

Widzę że Iga zaczyna swoje spotkanie o tej godzinie co mecz Barcy, dla fanów obydwu wydarzeń jak będziecie oglądać? Na 2 ekrany czy dzielicie sobie na partie? :P

0

@FcPortoFan1999 No teraz o nic, ale to że liga rozstrzygnęła się wcześnie nie znaczy że była nudna, przerwanie passy Bayernu po tylu latach to jedno z najciekawszych wydarzeń w obecnej piłce nożnej. Można jeszcze dodać smaczek typu wyczekiwanie do ostatniej kolejki czy Kane wyrówna/pobije rekord Lewego

0

@MesQueUnClub96 Fani ekstraklapy mają swój świat, jak ich jara oglądanie takiego badziewia bo niewiadomo kto wygra to nie ma co im psuć zabawy. Bundesliga w tym sezonie top i tylko zacietrzewiony ekstraklapczok powie że nudna

0

@AlexDark00 Mógł ter stegen ratować albo Araujo, a zawiedli jak zawsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?