Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnnyBarca Ten Arda który ani minuty nie zagrał w LM? xD
0
@Barcasub Grawitacja po prostu ją ściągnęła i próbuje przebierać nogami żeby się nie przewrócić co daje złudzenie biegu
1
@TR3YWAY No trzeba przyznać że @jowita w formie
7
Bejba, ic kajna krejze
2
@wojopancer Madryt Sevilla FC, co to za kolaboracja jakaś xD
4
@mrboom No jest problem bo jak oderwiesz to się robi jakaś kolczatka pieprzona, nie wiem co za ułom to wymyślił
0
@Jackazz Ta na pewno by odpuścił puchar LM byle się na niego w Madrycie nie obrazili xD
0
@Kuba_1 No chyba jednak nie
0
@MesQueUnClub96 Przykro mi Dodi ale prawda i to nie gównoprawda
1
Nie ma się z czego cieszyć, prędzej borussia da dupy w finale z madryciakami niż PSG
5
@Szklaner Dziadek pijany napisze często jakieś prostackie bzdury a dzieciaki mu klaszczą mnie też to rozwala xD
2
@misterio Toć to Fukasaku
2
@esem91 Kowal to zwykły wieśniak jest, a gawiedź mu jajka liże bo się nie gryzie w język
0
@LeoMessi1994 Nie wiem tylko Neymara oglądałem, resztę to jako dzieciak parę meczy na mundialach się widziało
0
@LeoMessi1994 Chyba z poniższych panów
1
Ten Niko Łiljams ma jakąś tarantulę na głowie
6
@Arden Dachowanie samochodem po pijanemu na polanie gdzie dwóch kumpli jechało na dachu trzymając się relingów xD Nikomu się nic większego nie stało bo tych z dachu wyrzuciło parę metrów obok. Ta głupota mogła skończyć się totalną tragedią, ale na szczęście dzisiaj człowiek może się z tego tylko pośmiać, sytuacja miała miejsce jakieś 9 lat temu
3
@FCB24 Nie, takie chu*owizny też są potrzebne żeby nauczyć pokory kibiców rozpieszczonych sukcesami, nawet jeśli ma to trwać ileś lat. Nie my jedyni znajdujemy się obecnie w bagnie, ale im dłużej się czeka na wyjście z niego tym lepiej będzie ono smakować
0
@Rl9k1nG Jedz tarczyńskie, najlepsze smakowo i skład całkiem dobry
0
@TR3YWAY La Bamba se kolejną ofiarę znajdzie jak riki pucz
1
@MateS To który jest kur*a trenerem kogo
2
@Coutinho007 Do chłopa nie dociera że piosenkarz może stać się trenerem
2
@FCBparasiempre I że niby to są dwie różne osoby? Dobra dobra mnie nie nabierzesz
2
@FCBparasiempre Tak jak zauważyłeś trenuje pod pseudonimem Xavi
2
@FCBparasiempre Teraz śpiewa tylko hobbistycznie, a na co dzień zajmuje się trenowaniem FC Barcelony
2
@FCBparasiempre O Danzela
0
Widzę że Iga zaczyna swoje spotkanie o tej godzinie co mecz Barcy, dla fanów obydwu wydarzeń jak będziecie oglądać? Na 2 ekrany czy dzielicie sobie na partie? :P
0
@FcPortoFan1999 No teraz o nic, ale to że liga rozstrzygnęła się wcześnie nie znaczy że była nudna, przerwanie passy Bayernu po tylu latach to jedno z najciekawszych wydarzeń w obecnej piłce nożnej. Można jeszcze dodać smaczek typu wyczekiwanie do ostatniej kolejki czy Kane wyrówna/pobije rekord Lewego
0
@MesQueUnClub96 Fani ekstraklapy mają swój świat, jak ich jara oglądanie takiego badziewia bo niewiadomo kto wygra to nie ma co im psuć zabawy. Bundesliga w tym sezonie top i tylko zacietrzewiony ekstraklapczok powie że nudna
0
@AlexDark00 Mógł ter stegen ratować albo Araujo, a zawiedli jak zawsze